James Brusilow jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JamesBrusilow

Barangoló
2019. 01. 12.
85
43
V2 karakter
Ambrosio Hernandez

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Zoli ~


Életkorod:
14 éves vagyok.


A játékon belüli szinted:
~ 13-as szintű vagyok. ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~https://imgur.com/s8gAWRr ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Természetesen rendelkezem mind a 2-vel.Napi szinten használom. ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen természetesen rendelkezem. ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Hajbuk Zoltán a nevem.14 éves vagyok.Csengerben élek.Sportjaim:foci,karate.Hobbym:úszás.2-3 éve rolaplayozok egyéb szervereken.Van szerelői tapasztalatom.Nagyon szeretek gépezni és egyéb játékokon játszani.Pozítiv tulajdonságok:jófej vagyok,kedves,és barátságos.Negatív:néha türelmetlen vagyok.Utálom azokat akik lebecsülnek.Haragtartó vagyok. ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ James Brusilow ~


Anyja, apja neve:
~ Anyja neve:Jessica Wood.Apja neve:Jimar Thomson. ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~jamesbrusilow@gmail.com.792131 ~


Büntetlen előítéletű?
~ Igen természetesen. ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/zSDeKi9 ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~Igen van.Jon Carlos ujonc szerelő. ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ A csapatmunka az nagyon fontos szerintem.Nagyon sok emberrel meg lehet ismerkedni és sok barátságot lehet kötni. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen elég sokszor jártam már ott. ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ James Brusilow a nevem.20 éves vagyok.1999.01.27.születem.Anyám neve:Jessica Wood.Apám neve:Jimar Thomson.Az általános iskolát kitűnő bizonyitványal jártam ki.Közép iskolába autószerelő szakra jártam ott voltunk elég sok gyakorlaton.Egyszer kivittek minket német országba gyakorlatra szerelni.A német cég úgy döntöt hogy engem felvesz.Én ennek nagyon örültem és persze el is fogadtam a felkérésüket.Apámnak Los Santosba is müködöt egy szerelő telephelye.Ott is sok volt a munka de vett fel embereket így el tudot engedni.Német nyelvizsgát közbe leraktam.2 év múlva apám műhelyébe 200 aútót szállítottak és nekem haza kellet jönni segíteni így hát Németországból hazajöttem.Eközben lett egy csodálatos feleségem és egy csodálatos gyermekem.Így hát el kellet tartanom őket apámnak a műhelye csődbe ment így hát én is megpróbálkoztam egy műhelyel az elején jól ment de a végén az én műhelyem is csődbe ment.Ezután megláttam hogy embereket keresnek ide és beadtam a jelentkezésemet.Remélem felvételt nyertem! ~


Aláírás:

2019.07.23.James Brusilow
 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((várunk TS-en 07.26.-án 17:30kor,amennyiben nem felel meg, jelezd kérlek))
Zárható/Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.