James Brod jelentkezés a fix&drive[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 03. 29.
1
1
V2 karakter
James Brod

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Jani ~


Életkorod:
~ 15 ~


A játékon belüli szinted:
~ 4 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/a/JYzXvMn ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Nap mint nap használom a team speak 3-at ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ igen ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Normális keretek között lehet velem beszélni akármit meg lehet velem tárgyalni Könnyen ekötelezödök az általam érdekelt dolgok felé NEGATIVUM : az hogy hamar feltudom kapni a vizet hülyeségekre is akár ~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ James Brod ~


Anyja, apja neve:
~ Jessica Alvarez , Micheal Brod ~


Elérhetősége (email, telefonszám):
~ 722050 ~


Büntetlen előítéletű?
~ Nem ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/PpF9MzR ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ igen van ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ A csapatmunkával sokkal gyorsabban lehet haladni bizonyos eseteknél és vannak dolgok az életbe amikor muszáj csapatmunkába dolgozni vagy nem sikerül az adott dolog, számomra fontos. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ igen ~


Csatolja be önéletrajzát:
~ James Brod a Becsületes nevem. 30 éves vagyok. Szeretem a Focit, illetve Informatikát tanultam. Szeretem a szakmám, illetve mai napig csináltam, igaz nem fő állásba, hanem mellék állásba de a fő állásom az egy kamionsofőr volt. Szeretnék megszabadulni ettől a kamionsoförködéstől mivel, Állandóan Külföldön tartózkodni és a családomtól távol lenni az nem valami jó érzés. Van 1 Gyermekem aki most 7 Éves És Mivel sajnos én nem tudok itthon lenni vele ezért a feleségem gondozza a dolgát. De most ott szeretném hagyni, hogy egy kicsit többet tudjak lenni a gyermekemmel illetve a Feleségemmel. A városba Születtem melynek neve Los Santos, Elvégeztem a 8 Általánost aztán elkezdtem átjárni San Fierro területére Iskolába Jártam kitanultam az autószerelő szakmát. ~


Aláírás:

James Brod
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Lol18

henex7

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
193
9
V2 karakter
Ersek Bela
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 2020.01.10. nap folyamán TS-en 19:00kor meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.