Jamal Cole -> lounz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jamal Cole

Barangoló
2019. 02. 19.
75
338
V4 karakter
Jamal Cole
LV karakter
-
V2 karakter
-
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Jamal Cole

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
lounz

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Szituáció: detektoroztam, egy srác fegyverrel beültetett a kocsijába, elhajtott velem, hogy egy félreeső helyen kisemmizzen. Amíg az autóban ültem me-vel tartotta rám a fegyvert, ez rendben van. Miután kiszálltunk nem tartotta rám a fegyvert, így a járó motorú autójába beültem és elhajtottam. Utam egyből a saját autómhoz vezetett, amiből kivettem a telefonomat és értesítettem a rendvédelmet. Ezután getelt magához lounz, aki nem vette figyelembe a bizonyítékokat, amiket küldtem, nem érdekelte, hogy nem volt rám tartva a fegyver, amikor beültem az autóba és elhajtottam, illetve nem érdekelte az sem, hogy nem az értékmentés volt a célom, hanem a rendvédelemmel való RP. Értékmentés azért nem lehetett, mert nem volt nálam semmi érték. Továbbá elfogadhatatlannak tartom, hogy én leokézom, elfogadom a véleményét, hajlandó vagyok az elméletileg szabálysértés előtti ponttól folytatni az RP-t úgy, hogy a másik fél előnyt élvezzen és ezt semmibe veszi. Ezen felül lounz nem küldte el, hogy a szabályzat melyik pontjára hivatkozik egészen pontosan, amit én megszegtem, de legalább annyit mondott, hogy ő 2 éve admin. Az OOC minősítésről nem is beszélve!

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Napi log: https://pastebin.com/VQmsRvfv
képes és videos bizonyítékok:


Megjegyzés:
Amennyiben jogos a panaszom, szeretnék valamilyen jellegű kárpótlást a 150 perves jailért. Köszönöm!
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤthis time is the last.
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 418
4 250
V4 karakter
Mesias Varela
Egy teljesen egyértelmű PG-t követtél el aminek korrekten közöltem is a miértjét. A szankciód mennyiségét az UCPd alapján ítéltem meg, amit szokásom közölni OOC a játékosokkal, hogy miért kap akkora szankciót. A te esetedben ránéztem az UCPdre, igazából majdnem az összes szankció RP tagadásról és ehhez hasonló szankciókról szól amit szóvá tettem OOC (amit egyébként a mai magatartásod is alátámasztott, erre lentebb még visszatérek), ezzel indokolva a nagyobb PG jailt. Nem tudom mi alapján veszed minősítésnek azt, hogy az admin felhozza az UCPdet egy szankció kiosztásnál. A bannokat és még a jailt is tekintve teljesen úgy néz ki, hogy gyakori szokásod RP szituációk alól kibújni egyéb cselekvésekkel. Valamit mindig találsz, csak RPzni ne kelljen. Ezen nincs mit szépíteni.

Nem tudom hogyan tudnám neked a szabályzatból kimásolni ennek a PGnek a példáját, elmondtam, hogy nincsen minden egyes példa leírva mert egyszerűen nem lehet, minden szituáció magától lehet PG amiket maguknak a játékosoknak kell felmérniük abban a helyzetben, vagy esetleg utólag egy adminnak ha panaszkodnak.

És akkor visszatérve arra amit még fentebb említettem.. A PG elkövetése előtt nyitottál egy reportot, ott is apró dolgokon kezdtél el problémázni csak azért, hogy valamilyen módon kibújhass az RP alól. Például a videódon látszódik, hogy előrp-t szeretnél csekkoltatni a rablóval hátha nincsen neki amivel kibújnál alóla. Vagy az, hogy a /me sorban az "egyébként" szóba kötöttél bele teljesen random.
 

Jamal Cole

Barangoló
2019. 02. 19.
75
338
V4 karakter
Jamal Cole
LV karakter
-
V2 karakter
-
Akkor válaszoljak tételesen.
1, Megbeszéltük, hogy szerintem nem PG, szerinted PG, amire azt mondtam hogy oké, akkor folytassuk a "PG" előttről.
2, Az UCP-men 2 ban van, ami ezzel kapcsolatos, egyik 2023.08 másik 2024.08, tehát a gyakori az 2 alkalom 9 év alatt(2015-ben regisztráltam UCP adatok alapján)
3, A stílusommal nem tudom mi a problémád, teljesen korrekten álltam hozzád és a másik játékoshoz is végig
4, A szabályzat egy példát ír, ami egy sokkal erőteljesebb példa, mint ami történt, így szerintem továbbra sem történt PG. Továbbá elvárás volt eddig, hogy a fegyvert tartsa rám, ahhoz, hogy PG legyen az ilyesmi cselekedet, de nem tartotta.
5. A reporthoz annyit fűznék hozzá, hogy szerettem volna tudni, hogy szabályosan jár-e el a másik fél, vagy nem. Kaptam rá választ és elfogadtam azt is.

A szándékom továbbra is az volt, hogy a PD-vel és egyéb rendvédelemmel folytassam az RP-t, mivel sikeresen elmenekültem, ezt a logom alá is támasztja. Illetve az OOC minősítésed továbbra is elfogadhatatlannak tartom, ahogy azt is, hogy a bizonyítékokat nem veszed figyelembe és TS-en nem vagy hajlandó megbeszélni az ügyet.
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤthis time is the last.
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 418
4 250
V4 karakter
Mesias Varela
4 bannod van, ha levételre került akkor az is RP folytatással, illetve van egy NonRP + IC jail indokkal kiosztott jailed is. Az indokot tekintve ott is valamit csináltál a helyes RPzés helyett, inkább NonRPt követtél el. Ott az igazság az UCPden, nem lesz szépítve a helyzeted ha csak kettő bant említesz meg. A legfrissebb ban 2 hete járt le, ott is 1/1 ugyan ezt a magatartást képviselted a kommenteket nézve. Változtatni kéne a szerverhez való hozzáállásodon, mert így nem lehet folytatni egy játékot ahol pont a roleplay lenne a lényeg.
 

Jamal Cole

Barangoló
2019. 02. 19.
75
338
V4 karakter
Jamal Cole
LV karakter
-
V2 karakter
-
Igen az UCP-t rosszul értelmeztem, ez igaz, több ott a ban, viszont ne tereljük a témát az aktuális ügyről. Továbbra is együttműködő voltam, a stílusom is rendben volt, te nem voltál nyitott felém és az RP-re semmilyen módon, illetve OOC minősítettél, totálisan negatívan álltál az ügyben hozzám. Nem tudom, hogy a személyeskedésnek milyen oka van vagy én mit tettem ellened, amiért így állsz hozzám.

Miért képviselném ugyan azt? Mi kivetnivalód van most a hozzáállásommal? Nem én vagyok lekezelő a másik féllel, veled szemben, annak ellenére sem, amilyen stílust én kapok tőled.
 

Kispali

Írnok deák
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
644
2 283
24
Sopron
V4 karakter
Scott Shelton
LV karakter
Scott Shelton
V2 karakter
Scott Shelton
A videón egyértelműen látható a PG (amit el is ismertél az ügy alatt, hogy hibáztál), nem fogsz egy fegyveres előtt beszállni a kocsijába és elhajtani mintha mi se történne. Nem attól nem szabad valamit mert épp rádtartja a fegyvert vagy sem. RP folytatásról az admin dönt, nem kötelező megadnia amennyiben úgy ítéli meg az ügyet. Ha az OOC írás úgy érzed kényelmetlen volt számodra, hogy felhozták az előéletedet (az utolsó bannod 2 hete járt le rp húzás miatt) javaslom, hogy kicsit másképp állj a dolgokhoz mert ahogy lounz is írta már itt is kerested a kibúvót és ott az aktív report amin előRPt kérsz, vagy épp amint belekötsz abba, hogy /me-vel rádfogja a fegyvert. A jail mértéke egyébként sem akkora, hogy ez ne lett volna kiosztható ucp előélet nélkül önmagában. Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.