Jamal Cole -> justcody

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jamal Cole

Barangoló
2019. 02. 19.
75
331
V4 karakter
Jamal Cole
LV karakter
-
V2 karakter
-

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
Jamal Cole

Panaszra tett moderátor neve:
Just Cody

Panasz oka:
Indokolatlan hibapont osztás, egyáltalán nem spamről volt szó, 0 szövegértés

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):
https://forum.see-game.com/threads/jamal-cole-kispali.455006/#post-2095451

Egyéb megjegyzés:
Bizonyítékot várt tőlem Vito, amit akkor volt alkalmam elküldeni, amikor írtam a hozzászólást. Azzal kezdtem, hogy jelzem a moderátoroknak, hogy nem szabálysértésről van szó, természetesen semmibe lett véve.
 

justcody

trónon a király, vígan dúl a lakoma
Globális Moderátor
v4
2021. 08. 19.
813
2 155
V4 karakter
Cody_Bishop 🦆 🇯🇲
Halo.
A mai kálváriád után számítottam erre a panaszra (6 óra leforgása alatt 4 PK).

Rövid leszek:
Elég lett volna akkor válaszolnod Vito kérésére, mikor már rendelkezésedre állnak a csatolandó bizonyítékok és egy hozzászólásban megfogalmazni amit szeretnél. Továbbá az a lehetőség is fennáll, hogy szerkeszted a már meglévő hozzászólásod. Utóbbit leírtam neked privátban is, viszont két haha reackción kívül mást nem váltott ki belőled.
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 335
15 937
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
Szia.

@Zane közösen döntöttünk globális moderátorra tett panaszodról.

Ténylegesen dupla hozzászólást hajtottál végre fórumon ami a fórum szabályzat 2. Pontja kimondja hogy szabályellenes.
Egyébiránt Vito is közölte hozzászólásban, hogy a panaszkönyved tartalmazzon mindent ami az ügyedhez kapcsolódik.
“Panaszkönyvet neked úgy kell megnyitnod, hogy az tartalmazzon mindent. Ez már nem a kibeszélőshow és hasonló.”
Eleve mellékelni illett volna minden irományt akkor a panaszban.
Nem versenytempóban kell panaszkönyvet írnod, inkább tartson tovább időben, mintsem dühből megírt összecsapott “iromány” legyen belőle.
Legközelebb használd a “szerkesztés” opciót. A hozzászólásod szerkesztésére a további problémák elkerülése végett.

Jogtalan a megírt panaszod.
Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.