Jamal Clay jelentkezése a See City Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Yaj

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
53
10
Szolnok
V4 karakter
Yajeel Young
V2 karakter
Yajeel Chapman
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Jamal Clay~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Összesen körülbelül 2 éve játszok a See Game System szerverein, viszont jelenleg ezen a szerveren 700 játszott percem van, mivel az előző karakteremmel volt egy kis gond (vezetőség egyik tagjának bőven kifejtem mi volt a probléma), ezért törölték a "fejesek" régi karakterem, és regisztrálhattam egy újat. Vissza kaptam minden autómat, pénzemet. Sajnos jelenleg alacsony játszott percel rendelkezem, viszont van tapasztalatom a szerveren, előző karakterem 24-es szintű volt. Megkérem a vezetőség tagjait, hogy tekintsenek el ettől, és vegyék figyelembe a tapasztalatomat, illetve a feladathoz szánt hozzáállásomat.~

Hanyas szintű vagy?
~ 3~

Milyen idős vagy?
~ Jelenleg 18 éves vagyok.~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ See MTA Las Venturas szerverén 8 hónapot töltöttem el a Las Venturas Metropolitian Police frakcióban, illetve See MTA V3-on voltam az Országos Mentőszolgálat tagja, a Katasztrófavédelem, illetve a Taxitársaság tagja. Általában a távozásom oka időhiány volt, viszont mostanra már bőséges időm van a játékra. Sosem volt kirúgásban részem.~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Ezen a szerveren fél éve voltam körülbelül Taxis, akkor időhiány miatt léptem ki a frakcióból, a vezetőséggel közös megegyezés alapján.~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék a frakció tagja lenni, mivel úgy gondolom hogy én egy aktív, érett, tapasztalt játékosa vagyok a szervernek. Szeretném magam kipróbálni mint szerelő, szeretnék egy jó csapat tagja lenni. Aktív vagyok, és úgy gondolom hogy ez ebben a frakcióban nagyon fontos. Értelmes vagyok, jó a helyesírásom, illetve a fogalmazásom. Úgy gondolom, hogy megállnám a helyemet ebben a frakcióban.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen igen, rendelkezem TS3-al, illetve működőképes mikrofonnal.~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Hétköznaponként a napi 4 óra meglenne minimum, amit a frakcióra szánnék. Hétvégente akár 5-6 óra, természetesen ezt is a frakcióra szánnám. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még. https://imgur.com/DxEu7IU ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még. https://imgur.com/TgIZxR2 ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Földi Mihály vagyok 18 éves. Egy gimnazista 4-es tanuló vagyok. Az iskola mellett rendszeresen járok erősíteni és úszni. Négy évig kosaraztam, de mivel már nem szerettem volna tovább folytatni, és a tanulásra akartam koncentrálni, ezért abbahagytam. Szabadidőmben a barátaimmal lógok, gépezek és moziba járok. Van egy fiú testvérem is aki 4 évvel idősebb nálam. Kiskorom óta szeretek a számítógépekkel foglalkozni és ezért szeretnék majd egyszer informatikus lenni. Sokak szerint egy kedves, vicces, okos gyerek vagyok, de a magatartásom néha a vicceim miatt a tanárok szemében rossz. Nagyon szeretek, illetve tudok is csapatban dolgozni, illetve szeretem a kihívásokat. Ha valamit elkezdek, akkor minden erőmmel azon vagyok, hogy azt befejezzem. Nem szeretek félkész munkát kiadni kezemből. Mindig tele vagyok energiával, szeretek néha kimenni a természetbe is ha úgy adódik. Aktivitásomról: Hétköznap körülbelül 4 óra hosszát tudnék fent lenni, amit csak is a frakcióra szánnék. Hétvégente: 5-6, akár több órát is tudnék fent lenni, amit a frakcióra szánnék.. ~
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.