Jakobe Rucker [ Matez ] jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Matheoy.

Újonc
2022. 10. 25.
16
9
LV karakter
Jakobe Rucker

x3zePcK.png


IG neved:
- Jakobe Rucker -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Régebben haverokkal töltöttük le nagyjából két, három éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- SeeMTA v3 LV-ről nem voltam szerencsére bannolva, mindíg próbálok odafigyelni a dolgaimra. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Sajnos még nem most jutott el az életem oda, hogy megpróbáljam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- változó, nagyjából 3-4 óra, hétvégén esetleg öt. Szünetben mikor nincs semmi dolgom akkor egész nap elérhető is lehetek. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Fent említettem, hogy változó. Moderátorként is nagyjából ennyit tudok nyújtani, de meglehet hogy napi több óra is akadhat, mikor nincsen sok házi :D -

Miért pont téged válasszunk?:
- Aktív fickónak tartom magam, sokat vagyok fent a TeamSpeak szerveren, élvezem amit csinálok. Érzem, hogy segíteni is tudnék az embernek ha bármely kérdéssel is fordul hozzám, türelmes s figyelmes vagyok megértem a komolyabb problémákat is, képes vagyok akár órákat is egy kezdőbb játékosnak segítséget nyújtani ki még csak most érkezett a SeeMTA-ra. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Nagyon megtetszett a szerver, és gondoltam szívesen lennék itt egy + tag ki megsegíti a szerver életét. Aktív vagyok ezért órákat is tudok ülni a gép előtt, hogy az új érkezőket felfrissítsem. Szeretek az emberekkel dumálgatni, tippeket adni neki és sok más melyre kíváncsi. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- 1. Behúzom a szobába ahol éppen vagyok. 2. Megkérdem játszik-e a szerveren, mely esetben játszik megkérdem tőle, hogy tud-e felsorolni három, team speak és három rp szabályt, ha nem akkor csak team speak szabályt kérek el tőle. 3. Sikeresen elmondta a szabályokat adok neki egy civil rangot, DE ha a szerveren nem játszik akkor csak egy nem See játékost adok neki. 4. Megkérdem, hogy van-e egyéb kérdése a szerverrel kapcsolatosan, mely esetben van egy szép elegáns választ adok neki. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Szerintem egy jó beszédkészséggel rendelkezem. Könnyen megértem, hogy az a bizonyos játékos mit szeretne tőlem, aktív vagyok ahogyan említettem is napi 5 óra is megakad. Vannak jövőim a moderátori élettel kapcsán, lehet az akár az is, hogy minél nagyobb rang elérése, lényeg az az hogy sokáig szeretném segíteni a szervert. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- nincsen olyan nagyon nagy ismerősöm sajnos. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Kissé feljebb említettem, hogy a nagyobb rangot is elszeretnék majd érni, úgy képviselni a szervert mint egy aktív, jól dolgozó személy. Több hozzáfűzni valóm nincsen. Köszönöm a kérdést. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Figyelmes -
-
Szorgalmas -
-
Gondoskodó -

Negatív:
- hisztis -
-
Telhetetlen -
-
Kíváncsiskodó -

Mennyi idős vagy?:

- Fiatalos az életévem még, 14 éves vagyok. :D -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Zoli/Máté vagyok. Szlovákiában lakom egy faluban. Sokat járok ki horgászni a közeli tóra. Fotóműveszet engem igazán vonz, ez a jelenlegi úgy mond hobbim is, hogy fotózok. Nem hagyhatom ki a jó öreg bringázást sem, ez megunhatatlan főleg kint a határban. Van egy kis kedvencem is, kutya. Max a neve 2 éves, nagyon sokat szoktam vele is szórakozni kint az udvaron. -
 
  • Tetszik
Reactions: aChester

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2023.04.27. 19:40 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.

EDIT: A TS meghallgatáson nem jelent meg. Elutasítva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.