Jake William jelentkezése a See City Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Daneesz

Újonc
2020. 02. 09.
45
19
V4 karakter
Tracy Doherty
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Jake William
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 25798
IC SZINT: 22

KOROD: 15.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/GxCtb8W

EDDIGI FRAKCIÓID: Oosz Maffia, NAV, Kormány, Taxi, Tűzoltóság, TEK.
TÁVOZÁSAID OKA: Igazából nagyjából mindegyik kilépésnek az oka az volt, hogy sokat voltam ott, így már számomra unalmassá váltak ott a napjaim.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Még nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4-5-óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-5-6 óra.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Bacskai Dániel-nek hívnak. Budapesten születtem, 15. életévemet töltöm jelenleg. Pest megye egyik kisebb városában élek a szüleimmel együtt egy kertes házban. Hobbi szinten jelenleg kondizni járok, illetve természetesen, mint minden fiatalnak, a játék, és a gépezés. Szabadidőm nagy részében a SeeMTA szerverén játszom, akár barátokkal, akár egyedül, bár az előbbit jobban preferálom a csapatmunka, társalgás és RP szituációk szaporítása gyanánt. Nagyrész a napjaimban LOL-ozni, MTA-zni vagy CS:GO-zni szoktam, nagyrész spanokkal. Van 3 házi állatom. Pozitív tulajdonságaim : barátságos, kedves, és emellett humoros srácnak tartom magamat. Az új feladatokhoz nyitottan állok és nem ijedek meg az új feladatoktól. Negatív tulajdonságaim : Szókimondó, sértődékeny emberiség vagyok, Hírtelen haragú vagyok. Hamar szerzek barátokat magam mellé, és könnyen tudok beilleszkedi, úgynevezett csapatokba, közösségekbe.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Mivel még nem voltam szerelő egy SeeMTA szerveren sem, ezért szeretném magam kipróbálni ezen a téren is! Amiben meg tudom ismerni a SCCS-t, és annak közösségét, emellett mert szeretem az aútókat. Szeretek segíteni, embereken. Szeretnék egy jó közösség tagja lenni, mivel úgy hallottam, hogy itt elég jó a közösség. Új barátokat, ismerősöket szeretnék megismerni. illetve tapasztalatot szerezni, itt a SeeMTA V2 szerverén az SCCS terén

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Köszönöm, hogy végigolvastad a lapomat!​
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.09.05.20:00
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.