jake-pasa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
jake wade

Panaszolt fél admin neve:
Pasa.

Panasz pontos megfogalmazása:
teljesen feleslegesen belémköt ub alatt, mikor nem is tartozik az ügy-höz. illetve többször is figyelmeztették már, hogy ne hunterkedjen, láthatóan figyelmen kívül hagyja.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
lehetőleg Tamási bírálja az ügyet, mivel FőAdminokkal, Superadminnal baráti szinten van, ha jól tudom.​
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Megvárjuk Pasa válaszát.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs

Látom azért mert bannoltak egész világ ellened lett.
Adminisztrátorként igen is a dolgom az hogy egy UB kérelem alá szóljak ha már a Gmodok nem teszik hogy nem lázadni kell ha nem pk-ra rakni az adott illetőt ha valami nem tetszik.
Tamási bírálását kéred? Szép lenne még te döntenéd el hogy ki bírálja a PK-t kicsit szállj le a magas lóról mert ahogy elnézem nagyon magasan érzed magad. Azért mert te pk-ra raksz nem kerülsz vissza a szerverre hiába próbálsz te mindent megragadni. Reggelre mosolyt csaltál az arcomra. Nem fogok itt leállni veled vitatkozni mert részemről lenne inkorrekt. Az admin nem csak szerveren adminsiztrátor ha nem fórumon is. Igen is ha lát egy olyat oda szólhat nem véletlen van a nevénél az Adminsiztrátor. Lehet nálad nem így működik de hát ez van. Csak egy jó tanács! Nem kell lázadozni ha nem felemelt fővel távozni. Ezen hsz hunterkedésen jót nevettem lehet te abban a hitben vagy hogy felkelek és már alig várom hogy valamihez hozzászóljak :D. Szimplán ami szúrja a szemem ahoz hozzá fogok szólni ahogy a te "UB" kérelmednél tettem mert az minden csak nem UB kérelem. De hát a bírálásán meg is látszik :)
 
Utoljára szerkesztve:

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
  1. nem vagy se gmod, se király, se a parancsolóm bármennyire is annak érzed magad.
  2. mivel vannak jogaim kérlek.. ne szólj bele kinek a bírálásást kérem, kiét nem.
  3. ha ellenem van mindenki sokra megyek vele, öt, max hat ember van, volt és lesz is csak mellettem.
  4. neked kéne leszálni a magaslóról, mert elég irritáló, hogy még te akarod bírálni az Admin pk-kat.
  5. hallottam hírét, hogy nem egyszer, se kétszer szóltak hunterkedés miatt.
  6. továbbra se fogok könyörögni egy ub-ért, lehet neked bejön ha könyörögnek a tizenévesek, nekem nem.
  7. amíg nem vagy FA, vagy SA addig ne egy tizenöt éves gyereknek a dolgaiba szólj bele.
 
Utoljára szerkesztve:

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs

Van ám stílusod jake semmi baj tudjuk te a nyers igazságmegmondó vagy.
pk alá nem kívánok többet hozzászólni.
Már az aláírásodban is látszik az az öntelt nagyképűség ami téged körbe vesz, nem tudom te irl is ennyire elhiszed magadról vagy csak itt játszod meg magad de jót kacagok rajta az egyszer biztos.


:D I am the king of king's. :D
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Megértem mind a két félnek a problémáját. Igaza van Pasának, nem lázadni kell egy UB kérelemben, viszont neked Jake abból a szempontból van igazad hogy akinek nincs köze az UB kérelmedhez az ne írjon alá.
Jake, amennyiben tovább folytatod ezt a stílust amit itt megengedsz magadnak fórumon banolva leszel.
Pasa, amennyiben nem vagy megjelölve egy UB kérelem alatt, megkérlek ne írj oda mivel ez a gmodoknak a feladata lenne...
A HSZ-t kitöröltem illetve rá fogok szólni a moderátorokra hogy aktivizálják magukat fórumon, és olvassák át a megnyitott témákat.
Helyezhető!
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: jaki és guido.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.