Jake McGrees jelentkezése a Fix & Drive csapatába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

abrisx

Újonc
Támogató
2019. 07. 03.
55
74
LV karakter
Enok Tage
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Ábris vagyok, 15 éves ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019.07.03. -án regisztráltam, azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal játszok a szerveren. Jelenleg 39556 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Kitiltva nem, AdminJailben igen.
~



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen, igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Hétköznap 4-5 órát, hétvégén 7-8 órát. Mindenképpen törekednék a frakció szabályzat betartására. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Szédelyi Ábris vagyok, Győrben élek. Nyári napi rutinom körülbelül kerékpározásból és játékból áll. Általában MTA -val, vagy F1 -el szoktam játszani. Amióta a szerveren játszok, szinte cél lett, hogy egy szerelő frakcióban helyezkedhessek el, mivel az aktívitásom miatt akár kiemelkedően is tudnék teljesíteni. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Jake McGrees ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos, 1998.11.23. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Belsőégésű motork és Járműhajtások tanszék, Los Santosi egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Régen a keresztapám autószerelő volt, mielőtt visszavonult. Sokat voltam vele, mivel a szüleim nagyon sokat dolgoztak. Mivel a keresztapám nemrég meghalt, megörököltem a műhelyét, és újra elkezdtem bütykölni, főleg a saját autóimat. Ezért szeretnék hivatalosan is, egy nagy autószerelő cég kötelékébe tartozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~
Születési neve: Jake McGrees
Anyja neve: Maria Longman
Apja neve: Jack McGrees
Születési hely: Los Santosi kórház
Jake McGrees a becsületes nevem. 1998 -ban megszülettem a Los Santosi kórházban. A szüleim már kiskoromban sokat dolgoztak, hogy eltarthassanak. Mivel a keresztapám vidéki volt, egy szerény műhellyel nála töltöttem életem nagy részét, mivel neki nem volt kötött munkaideje. Nagyon szerettem vele lenni, és sokat is tanultam tőle. 2016 -ban sajnos elhunyt, én örököltem a műhelyét. Az azt következő 2 évben autószerelésből éltem meg, ott töltöttem szinte minden időmet. Már régóta keresek egy olyan autószerelő céget, ahol rugalmasabb munkaidőben tudom azt csinálni amit a legjobban szeretek: autót szerelni. Tapasztalat terén nincs hiány, hála keresztapámnak, és édesapámnak, aki finanszírozta az egyetemi éveim egy részét.
~


Aláírás:
Jake McGrees
 
  • Imádom
Reactions: LuisL

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a szombati nap folyamán (2022. 07.30.) 20: 30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Imádom
Reactions: abrisx
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.