Jake Leo jelentkezése az LVMS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rontu

Újonc
2022. 09. 16.
10
11
V4 karakter
Emiliya Chernysheva
LVMS-logo-v1-1.png

fejlec.png

- IC -​


fejlec.png

I. SZEMÉLYES ADATOK​



Vezetéknév: <Jake>
Középső név: <Válasz>

Keresztnév: <Leo>
Születési hely és idő: <Las Venturas Airport Medical Hospital 1997.01.28>
Anyja neve: <Brooklyn Abigail>
Nem:

Férfi [ X ]
Nő [ ]
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Beszélt idegen nyelv(ek):
<Angol>
Önéletrajz (minimum 8-10 mondat):
<Jake Leo-nak hívnak 25 éves fehér férfi vagyok. Édesanyám Vezető egy Kórházban, Édesapukám elhunyt sajnos még 7 éves korkomban egy autóbalesetben. Édesanyám bíztatott arra hogy próbáljam meg ezt a szakmát és ki is szeretném, de ez lenne a fő fő állásom/munkám. Hobbiaim közé tartozik az autózás és a sportolás, az álom autómra szeretnék gyűjteni ami egy Mitsubishi Evo X ezt szeretném nagyon. Sokat segítek az édesanyukámnak a munkában és ezzel tanulok is tőlle. 2016-ban elkezdtem az Egyetemet, 2015-ben megszereztem a jogosítványomat. Eleinte a farmozásból éltem meg a tyúkokkal de egy idő után már felnőttek és eladtam őket, ebből a pénzből sikerült vennem egy Fekete Mercedes E250-et ami mindenre jó, azóta az van nekem. Sokat segítettem mindenkinek és meg is hálálták és úgy döntöttem hogy ha már van ilyen lehetőség akkor jelentkezni szeretnék.>
Motivációs levél:
<Mindent megteszek hogy a legjobbat hozzam ki magamból és ez általában sikerül is.>



II. VÉGZETTSÉG​



Legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése:
<Egyetem>

Választott szakirány (amennyiben rendelkezik vele):
<Szakápoló>
Képzés helyét biztosító intézmény neve és címe:
<University of Southern California (Los Angeles, CA 90007, Egyesült Államok)>
Szakmai gyakorlatot biztosító intézmény neve és címe:
<Medical Billing Star - California (11517 Belvedere Ct, Cerritos, CA 90703, Egyesült Államok)>
Képzés időtartama:
<5 év>



III. MÚLTBÉLI MUNKAVISZONYAI​


Előző munkahelye:
<Válasz>

Munkaviszony kezdete és vége:
<Válasz>
Munkaköri leírás:
<Válasz>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Válasz>



IV. ELÉRHETŐSÉGEK

Bejelentett lakcím / tartózkodási hely: <Válasz>
Telefonszám: <387612020360>
E-mail cím: <JakeLeo8861@gmail.com>




fejlec.png

- OOC -​


fejlec.png


Neved, ahogy szólíthatunk: <Marci>
Életkorod: <14 éves vagyok>
Mióta játszol a See Game System szerverein?
<8 hónapja kezdtem el de volt Júnisuban egy elég nagy kihagyásom amikor nem játszottam 2 hónapig de most újabb erővel újrakezdtem és aktívan játszok>
Mesélj a frakciómúltadról. Milyen frakcióknak voltál a tagja, milyen szerepet töltöttél be és mi volt a távozásod oka?
<Válasz>
Rendelkezel egészségügyi RP tapasztalattal?
<Igen rendelkezem>
Miért gondolod, hogy megfelelő tagja lennél a frakciónak?
<Ez lenne a fő foglalkozásom. Barátságos vagyok kedves, szeretek csapatban dolgozni, betartom a szabályokat. Mindent a legjobban próbálok meg elvégezni.>
Mesélj magadról (8-10 mondat)
<Marci vagyok 14 éves. Szeretem a motorokat szeretnék is egyet de sajnos az anyagi körünk nem a legjobb ezért nincs minden amit szeretnék de ez teljesen normális. Régen sokat horgásztunk a nevelőapámmal de valamiért abbahagytuk. A tanulmányaimmal megvagyok elégedve, Gimnáziumba járok 8. osztályba de nyilván nem fogom abbahagyni mert egy 8 általános bizonyitvannyal nem érek sokat, és a célom hogy egy jó vállalkozó legyek aki sokat keres de nem mohó és nem öntelt. Szeretnék tanulni programozni játék(okat)/applikáció(kat) és pluginokat Minecraft szerverekhez. Kedvenc játékaim: 1.Minecraft 2. MTA 3. Rocket League 4.Fortnite. Sikeres szeretnék lenni az életben és próbálom ezt így alakítani. >
Sorolj fel 3-3 jó, illetve rossz tulajdonságodat. (fontos az önkritika)
<Jó tulajdonságok: -Nyugodt vagyok
-Kreatív
-Tudattal csinálok midnent
Rossz tulajdonságok: -Szorongás
-kicsit lustaság
-feledékenység>
Csatolj egy képet az UCP-dről. (adminjailek, kitiltások, névváltások.)
< https://i.imgur.com/2FTnIEQ.jpg >



fejlec.png

EGÉSZSÉGÜGYI KÉRDÉSEK​


fejlec.png


Milyen fajta kötéseket ismer? Melyiket milyen seb esetén alkalmazná?
<Nyomókötés: a sérültet fektetett pozícióba kell fektetni a sérült testrész a szív fölé kell tenni. Sebet fertőtlenítve mull - lappal befedjük. Az összetekert mullkötést kalászkötéssel rögzítjük. Sapkakötés: Ezt akkor alkalmazzuk, amikor a páciens feje sérült. Fedőkötés: Sebet fertőtlenítjük, a mull-lapot sebre helyezésével 2-3 centiméterrel kell túl lógnia, mull-lapot ragtapasszal rögzítjük. Nyolcas meneteket kötünk 45 fokos szögben végül 3 körkörös mozdulattal zájuk a nyolcaskötést.>
Egy kollégádnak spontán vérezni kezdett az orra. Mi a teendő ez esetben?
<Adok neki egy zsebkedőt mondva neki hogy fogja be vele az orrát a csontos résznél, döntse előre a fejét, majd 10-15 percen belül el fog állni a vérzés.>
Egy páciens jobb szemébe fémszilánk pattant. Mit teszel ilyenkor?
<A szemeit letakarva, egy csipesz segítségével eltávolítom az üvegszillánkot, és szemcseppekkel, vitaminokkal kezelem a szemét.>
Egy családtagod elcsúszik a jeges úton. Jobb keze duzzadt, deformált és érintésre érzékeny. Mi a diagnózis?
<Ez lehet ficam bagy akár törés is. de ezt pontosan csak röntgennel lehet megállapítani, ezért beviszem az ügyeletre röntgeneztetni.>
Egy baleset helyszínén három sérültet talál. Az egyik gépjárműben a vezető a kormányra van borulva, eszméletét vesztette, míg a mellette lévő utas magánál van és nehézlégzésre panaszkodik. A másik jármű sofőrje erős szédülésre és hányingerre panaszkodik. Milyen sorrendben látod el a sérülteket? Válaszodat részletesen indokold.
<Mindig sújossági sorrendben kell haladni, ezért az eszméletlennel kezdenék és akkor mennék tovább a következő sérültre amikor már stabilizáltam és elszállítható az eszméletlen személy. Másodikként a nehézlégzésessel küszködőt venném szemügyre és vizsgálnám meg mivel ezt okozhatja törött borda de sérült tüdő is, belsővértés és més sok más. Utoljára a agyrázkódásra utaló tünetekkel rendelkező embert venném kezelésbe. Ha lenne rá időm az előző 2 kezelése közben azt mondanám neki hogy üljön le és pihenjen.>
 

simangwm

Aktív fórumozó
2020. 10. 26.
271
308
19
Tatabánya
V4 karakter
justin_coney
LV karakter
jacob_coney
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Jake Leo!
Értesítjük, hogy levelét megkaptuk és elmentettük a rendszerünkben. Jelentkezési lapját 72 órán belül feldolgozzuk és elbíráljuk.
Az eredményről hamarosan tájékoztatjuk.


Phoebe Larson
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 

simangwm

Aktív fórumozó
2020. 10. 26.
271
308
19
Tatabánya
V4 karakter
justin_coney
LV karakter
jacob_coney
LVMS-logo-v1-1.png
Tisztelt Jake Leo!
Értesítjük, hogy levelét feldolgoztuk és elbíráltuk a rendszerünkben.
Sajnálattal közöljük, hogy jelentkezési lapját ELUTASÍTOTTUK.
Jelentkezését köszönjük, a továbbiakban sok sikert kívánunk!


Phoebe Larson
Recruitment Bureau, Office of Human Resources
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.