Jake Fisher - Daniel

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jake

legenda
2019. 01. 10.
748
1 038
V4 karakter
Darrell Blankenship
LV karakter
Angus Fern
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

InGame/TeamSpeak neved:
Jake Fisher

A ban időpontja:
Februárban valamikor

A ban időtartama:
Örök

Moderátor neve, aki bannolt:
Daniel

A ban oka:
Bannolva nem jössz fel. - Daniel

Amiért szeretnéd az unbant:
Szeretem a közösséget. Újra fel szeretnék menni beszélgetni. Megbántam amit tettem.

Megjegyzés:
Elég rég lehettem bannolva tehát el is felejtettem már. Továbbá igazából ezzel nem ártottam senkinek és szeretem a közösséget. Abban teljesen igazad van, hogy amikor kaptam egy bant azt le kellett volna várnom és az alatt nem kellett volna fel mennem. Ha meg kapnám az ub-t azt nagyon meg köszönném és a továbbiakban sem lenne velem gond.
 

Daniel

Barangoló
2019. 01. 10.
75
47
27
V4 karakter
Bosko Bjelac
LV karakter
Radric.Holloway
Szia! Tény hogy nem ártottál senkinek, mert nem emlékszem hogy trollkodtál vna vagy bármi, de miért 3 ban után jutottál el odáig hogy írj egy UB kérelmet? Azzal hogy banolva vissza járkáltál, hülyének nézted a moderátorokat is. Várom a válaszod.
 

Jake

legenda
2019. 01. 10.
748
1 038
V4 karakter
Darrell Blankenship
LV karakter
Angus Fern
Hali. Én nem tudok róla hogy 3-szor lennék bannolva 1-ről tudtam meg most már 2-ről. Mivel nem szeretnék bannolva fent lenni és (tényleg senkinek sem szeretnék ártani) így szeretném ha megbocsátanád nekem ezt a kis hibát. Továbbá nem lesz velem semmi gond és probléma. Viszont azt az egy bant is elég rég kaphattam (hónapokkal ezelőtt) amiről tudtam mert már igazából el felejtettem így, hogy emlékeztettél eszembe is jutott és mivel nem is szeretnék bannolva fent lenni többet ezért írtam UB kérelmet!

EDIT: A 3-dik ban az lehet amikor csak azért mentem fel, hogy ezt veled meg beszéljem, hogy hogy lehetne meg oldani, hogy ne bannolva legyek fent mert ezt én nekem sem tetszett, hogy bannolva kéne fent lennem és egy részt a te tanácsodra is jutottam el odáig, hogy UB-t írjak meg én is próbálok megoldást találni ez ügyben.
 
Utoljára szerkesztve:

Daniel

Barangoló
2019. 01. 10.
75
47
27
V4 karakter
Bosko Bjelac
LV karakter
Radric.Holloway
Kicsit utána néztem, tényleg nem 3 ban volt rajtad, hanem 4 az útólsóval együtt. És ha szidtál moderátort akkor még 5-is.
 
Utoljára szerkesztve:

Jake

legenda
2019. 01. 10.
748
1 038
V4 karakter
Darrell Blankenship
LV karakter
Angus Fern
Én ilyenről nem tudok! Mint írtam nem ártottam senkinek és a "moderátor szidás" szerintem ebbe a fogalomba tartozik és nekem nincsenek ilyen fajta viselkedési formáim egyedül annyi, hogy fel mentem mikor nem kellett volna, de ezt én nem tartom egy olyan "megbocsáthatatlan" hibának. De már fentebb leírtam, hogy én nem ártottam senkinek. És mivel megoldást szeretnék találni és nem szeretnék bannolva fel menni (semmilyen szinten nem tartom azt megoldásnak) ezért szeretném az UB-t. Nem tudom most a jelen helyzetben a hozzá állásodat azt, hogy mit gondolsz rólam és, hogy meg bocsátod e nekem ezt a "dolgot". Mivel szeretném már ha találnánk erre a dologra egy megoldást. Továbbá beszéltem is veled erről tanácsoltad, hogy írjak UB-t legalábbis azt mondtad addig nem lehet vége ennek a dolognak. Én ezt meg tettem. Rá szántam magam és megpróbáltam ezt a helyzetet ki küszöbölni "megoldani" azt viszont már nem tudom ez mennyire fog nekem sikerülni de remélem sikerülni fog. Sajnálom, ha ennél a dolognál azt hitted, hogy "hülyének néztem a moderátorokat" nyilván nem állt szándékomban csak, hogy tudjak beszélgetni a barátaimmal ilyen fajta áldozatot kellett hoznom az egyértelmű, hogy a nem helyes döntést hoztam akkor és ebben teljes mértékben igazat is adok neked. Továbbá becsülöm is a moderátorokat mert tényleg rendesen teszik, csinálják a munkájukat,dolgukat. Nincs más hozzá fűzni valóm a dologhoz. Remélem át látod a helyzetemet és meg bocsátod nekem ezt a kis hibát. :(
 
Utoljára szerkesztve:

Daniel

Barangoló
2019. 01. 10.
75
47
27
V4 karakter
Bosko Bjelac
LV karakter
Radric.Holloway
Utolsó esély! Jó szórakozást!
Zárható / helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.