Jake Daisetsu Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Incognitoo

Újonc
2020. 12. 16.
68
39
20
Győr
V4 karakter
Jake Vieira
LV karakter
-
V2 karakter
Carlito Butterworth
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Jake Daisetsu
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 70704 perc
IC SZINT: 38

KOROD: 19
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: Taxi, SCCS, Cartel De Sinaloa, TEK és Yakuza
TÁVOZÁSAID OKA: leginkább az volt hogy elhanyagoltam a játékot vagy más személyes okok miatt.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: 2021.12.27 - től 2022.02 valameddig talán de ebben nem vagyok biztos sajna.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Emma Alexander, és Antonio Frank ha jól emlékszem.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Nem emlékszem rá sajna mert rég volt már.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: hétköznap változó hisz mindig más a munka beosztásom.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégén vasárnap tudok a legtöbbet lenni hisz általában szombaton is dolgozni szoktam.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok, Martinnak hívnak 19 éves vagyok. 6-7 éve lassan németbe lakok és itt is dolgozok. Általában ha nem dolgozok akkor itthon vagyok és megy a Faceit tryhard vagy rpzgetni szoktam néha néha. Eleve Győrben laktam és onnan jöttem ki ide németbe. Szoktam focizni is meg haverokkal elmenni valahova bulizni de leginkább dolgozok hisz kell a pénz.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Már volt részem eme csodás közösséghez tartozni és akkor is tetszett. Szerintem elég jó Frakció hisz így lehet a legtöbb embert megismerni See City-ben. Meg azok közül amikben eddig voltam szerintem ez a legjobb és legnyugalmasabb Munka/Frakció.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszönöm ha végig olvastátok :3 Ui: helyesírásokért bocsánat. Nem sokat voltam magyar suliba ezért hiányzik pár dolog a szótáramból meg a tudásomból.​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Tetszik
Reactions: Foka

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.09.11 20:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és DaweV4
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.