Jake C Dante jelentkezése a SeeCityCarService köreibe!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jake C Dante

Zöldfülű
2019. 02. 06.
207
27
LV karakter
Jake C Dante
V2 karakter
Jake C Dante
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Jake C Dante ~

Mikor regisztráltál a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016-08-13 17:54:31 regisztráltam és jelenleg 168.856 játszott percem van. ~

Hanyas szintű vagy?
~56-os szintű vagyok jelenleg.~

Milyen idős vagy?
~ 15 esztendős vagyok,de 2 hónap múlva tőltöm a 16-ot. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam már minden Legális FK-ban és a legtöbbet az SCCS-ben voltam és veterán vontatósig mentem.Távozásom oka,mert vagy nem tudtam elég időt belerakni a játékba,vagy más dolgok akadtak IRL. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ 3 hete Rendőrségből. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Régebben is voltam és vissza szeretnék kerülni és sokáig lehetőség szerint bent maradni.Jó volt bent mikor tag voltam és szeretnék megint.Nem átjáróháznak tekinteném a frakciót és komolyan is venném. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem és rendszeresen használom is. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Naponta 3,5-4 órát tudok belerakni a játékba átlagosan.Persze ez hétvégi napokon növekedhet,hogyha nincsen nagy dolgom. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Volt egy Bannom is sajnos még régen ,amit megbántam,és hát...Kezdő voltam és bedőltem egy rosszindulatú játékosnak és hittem neki...Soha többé nem csinálnék ilyet,az biztos Link: https://imgur.com/a/SJ0d7s9 (Bocsánat,de összebuggol a monitor valamiért). ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Van jelenleg 34 AJ-m,de ebből 16 ami nem kulcs leadás és nem RP folytatás.Tehát 16 jogos jailom van. Link: https://imgur.com/a/EdH9cGZ ~

Volt-e már névváltási kérelmed?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Volt,Link: https://imgur.com/a/MPfaKUK ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Domonkosnak hívnak és Fóton élek.15 éves vagyok,de nemsokára tőltöm a 16-ot.A 13. ker.-be járok iskolába és műszaki elektrotechnikát tanulok még 4 évig. 0-os nyelvi előkészítős osztályba jártam és most kezdetem el a szakmai gyakorlati "képzést".Innen,ha minden jól megy tovább szeretnék tanulni.Hobbim a motorozás és ez amit így rendszerint is csinálok.Régebben teniszeztem illetve kiskoromban táncoltam is.Voltam már SCCS-es régebben.Ennyit erről,de ha TS megbeszélésre kerül sor mondok még ha kell. ~
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak.
Távozásakor még nem volt kilépési adminisztráció, így korábbi pozícióját nem tudjuk biztosítani. Amennyiben a továbbiakban is érdekelt a pozíció kapcsán, kérjük keressen fel egy vezetőségi tagot.​

SCCS Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.