Jake C Dante jelentkezése a See City Car Service köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jake C Dante

Zöldfülű
2019. 02. 06.
207
27
LV karakter
Jake C Dante
V2 karakter
Jake C Dante
IG Neved:
~ Jake C Dante az IG nevem. ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Lassan 2 és fél éve játszom a szerveren és 66102 játszott perccel rendelkezem. ~

Hányas szintű vagy?
~ A 37-es szintet értem el eddig. ~

Hány éves vagy?
~ 14 éves srác vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam már pár Ilegális frakcióban.Kilépésemet a tagok stílusa vagy a vezetőség váltás okozta.Az Leagális frakciókban már van tapasztalatom!Voltam az OMSZ tagja ahonnan 2 Hónap után távoztam,mivel a tanulást akkor erősen meg kellet,hogy húzzam ezért nem volt időm a Frakcióra.Taxiban fél évet szólgáltam és Profi sofőrig jutottam.Távozásomat az jelentette,hogy kilépésem után 2 héttel kaptam egy jó lehetőséget a barátomtól,hogy tudnék csatlakozni újra az OMSZ-hez.Itt már csak 1 Hónapot voltam,mivel egy srác a frakcióban utált minket(Fogalma sincs,hogy miért) és egy szép LOG hamisítás után kiadott a Leadernek "/do Jolvan" Logot amit ő Force RP-nek nézett,Így mindketten ki kellet ,hogy lépjünk a Frakcióból.Aztán jött a Rendőrség(SCPD) ahol 1 hónapot tratózkodtam.Valahogy nem jött nekem be az a szisztéma ezért döntöttem úgy,hogy kilépek. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Kettő barátom(Akik amúgy az osztálytársaim) mesélték nekem,hogy beléptek ide ebbe a közösségbe és ők eddig nagyon élvezik.Megkérdeztem őket,hogy érdemes e ide jönni.A válaszomra gondolkodás nélkül egy "Igen,mindenféleképpen megéri!" választ kaptam.Megtudakoltam,hogy mondjanak érveket ,hogy ők miért is szeretne itt lenni.Meséltek a közösségről a szerelőrendszerről és az ügyfelekről.A közösség eddigi belátásuk szerint segítőkész és meghalgatják egymást.A szerelőrendzsem elég menőn van megoldva és realisztikis,hogy az elemeket cipelni kell.Az ügyfelekről azt informálódtam,hogy sokatn járnak ide(Ezek között vagyok énis).És persze öröm lenne a barátaimmal egy közösségbe lenni itt a SeeMTA-n. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem ezzel a Szoftverrel/eszközel. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap 2-3 óra és hétvégén pedig 5-6 óra lenne az aktivitásom. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Hát sajnos voltam már a 66 ezer játszott perc alatt egy olyan dologért amiről fogalmam se volt,hogy megtettem.(https://imgur.com/a/27EUtjO).Hát igen...Erre nem vagyok ám büszke. ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Voltam persze de nem sokszor.Inkább kulcsleadó jailok vannak az UCP-n.(https://imgur.com/a/27EUtjO) ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Hello!Egy 14 éves Fóti srác vagyok.Már az utolsó fél évemet húzom az Általános Iskolában a 8.osztály színeiben.Imádok sportolni,de itt nem a focira és egyéb tömegsportokra gondolok,hanem egy olyan tevékenység amibe ügyes vagyok és tudok érvényesülni.Rendszeresen Teniszezek és úszok.Most vagyok készen a Felvételi szezonnal amire én személy szerint büszke vagyok.Továbbtanulni Műszaki elektronikai irányba szeretnék és képes vagyok rá,hogy teljesítsem ezt az "álmomat".Sokat szoktam a szabadban lenni de ezt az időt a számomra fontos dologgal töltöm...a sportal.Természetesen ügyesen beosztom az időmet úgy,hogy gépezni is jusson időm.Közepes szintű tanuló vagyok a 4-es összosztályzatommal.Sok barátom van és gátlástalanul szeretek ismerkedni.Érdekes életem van amit talán még könyvbe is lehetne szedni.Hát...Tömören ennyi a keménymag. Ez vagyok én :)
~

Helyezem. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.