Jake C Dante jelentkezése a Fix & Drive szerelőtelep köreibe.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jake C Dante

Zöldfülű
2019. 02. 06.
207
27
LV karakter
Jake C Dante
V2 karakter
Jake C Dante
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Domi a becenevem. ~



Életkorod:

~ 15 esztendős vagyok. ~



A játékon belüli szinted:

~ 54 ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ Kickekel rendelkezem,talán valamikor hírdettem és rövidítésésrt kickeltek ki.Vannak Jailjaim,de nagyon sok belőle kulcsleadós és RP folytatós.Sajnálatos módon van egy bannom amit sajnos azért kaptam mivel kis szintű és hiszékeny voltam.Nem tudtam arról,hogy nem lehet efélét.Persze mostmár ez eszembe se jutna.https://imgur.com/a/HXt8Odv Névváltások:https://imgur.com/a/T3d4wk7



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Természetesen rendelkezem és rendszeresen használom is! ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Természetesen rendelkezem! ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ Domi vagyok,15 esztendős tanuló.Fóton élek a sok barátommal.Most kezdek egy 5 éves Nyelvi előkészítő osztályban a Bolya János Szaközépiskolában Műszaki elektronikusként.Imádok sportolni.Teniszezem,úszom, és Kettelbellezem ,amit nagyon-nagyon szeretek.Több barátom is játszik a szerveren.Türelmes vagyok és szeretek itt játszani.Sokat vagyok a barátaimmmal akikkel mindig valami őrültséget csinálunk.Rendszeresen motorook a régebbi osztálytársaimmal.Sok dolgot tudnék magamról mesélni,de szerintem most ennyit osztok meg. Kitartó vagyok és türelmes,de néha felidegesít az ,amit nem értek.





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Jake C Dante ~



Anyja, apja neve:

~ Apja: Thomas Dante Anyja: Emilia Carl ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ 245039 es telefonszám és jakecdante@seemail.com ~



Büntetlen előítéletű?

~ Nem vagyok büntetett előélető ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~https://imgur.com/a/jlVkcfB ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Jelenleg nincs ,de én már dolgoztam a szerelőtelep köreibe. ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Teljes mértékben fontos,mivel egy jó csapat és jó társ csak akkor képes igazán kiteljesülni mikor kap egy olyan csapatot maga mellé aki megbízható és tehetséges a munkakör betöltésére.Ha nem lenne összeműködés és csapatmunka ,akkor nem lehetne egy jó és kiegyensúlyozott csapatot alkotni! ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Csak ide járok kedvező áraik és jó csapatuk miatt.



Csatolja be önéletrajzát:

~ Jake C Dante névre hallgatok és 1989-ben születtem See City-ben San Fierro Nemzeti Korházban.Főiskolai diplomát szereztem műszaki elektronikai mérnök végzettségből.Város és az emberek az életem,szeretem a jó vágású és kedves embereket.Háztartásom a barátnőmből és belőlem áll és már másfél éve együtt élünk.Pályámat a végzettségemmel és a bütyköléssel töltötem ,de a szerelgetés abba kellet,hogy hagynom.Szeretnék egy jó munkahelyen dolgozni,ahol megbecsülnek a munkám elvégzéséért.Tapasztalattal rendelkezem ezen a téren és egy csöndes szabálytartó ember vagyok.Nem szereti a feszültséget felébreszteni ~
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.