Jake C Dante jelentkezése a Fix&Drive szerelőtársasághoz.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jake C Dante

Zöldfülű
2019. 02. 06.
207
27
LV karakter
Jake C Dante
V2 karakter
Jake C Dante





FIX AND DRIVE SERVICE



JELENTKEZÉSI LAP







[ O ][ O ][ C ]







Beceneved, amin szólíthatunk:



~ Domi a becenevem,de Domonkosnak is szólíthattok. ~








Életkorod:



~ 15 esztendős vagyok. ~








A játékon belüli szinted:



~ 55-ös szintű vagyok és 155262 játszott percel rendelkezem. ~








Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)



~ Igen,sajnos rendelkzem párral,bár nagy része ami téves/kulcs leadás/rp folytatás,ha mennem kelett,van egy két jogtalan szankcióm is de vannak persze jogosak.Sajnos egy Ban-om is van amikor visszatértem újra játszani elhatárzotam,hogy befogom tartani a szabályokat.Sajnálom azt a ban-t,és tanultam is belőle elég rendesen. https://imgur.com/a/En48PMR Névváltás: https://imgur.com/a/Arzv40y ~








Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?



~ Igen,rendelkezem és rendszerint használatba is veszem! ~








Rendelkezel mikrofonnal?



~ Természetesen,rendelkezem. ~








Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:



~ Domi vagyok,15 esztendős tanuló.Fóton élek a sok barátommal.Most végeztem a 0. osztályban a Bolya János Szaközépiskolában Műszaki elektronikusként.Imádok sportolni.Teniszezem,úszom, és Kettelbellezem ,amit nagyon-nagyon szeretek.Több barátom is játszik a szerveren.Türelmes vagyok és szeretek itt játszani.Aktív és magabiztos tudok lenni,emelett érett a gondolkodásom is.Sokat vagyok a barátaimmmal akikkel mindig valami őrültséget csinálunk.Rendszeresen motorozok a régebbi osztálytársaimmal.Sok dolgot tudnék magamról mesélni,de szerintem most ennyit osztok meg. Kitartó vagyok és türelmes,de néha felidegesít az ,amit nem értek. ~












[ I ][ C ]







Teljes neve:



~ Jake C Dante ~








Anyja, apja neve:



~ Anyja: Charlet Dante Apja: Thommas Dante ~








Elérhetősége (email, telefonszám):



~ Tel:245039 Email:jakedante@seemail.com ~








Büntetlen előítéletű?



~ Nem,nem vagyok büntetett előéletű. ~








Személyi igazolványáról egy kép:



~ https://imgur.com/a/ukuX723 ~








Van-e ismertsége a csapatunkon belül?



~ Jelenleg nincs,de szeretném azt,hogyha mástól is ezt kérdeznék azt tudná rá válaszolni,hogy engem ismer a csapatból. ~








Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?



~ Teljes mértékben fontos,mivel ha nincs csapatamunka nem tud olajozottan működni a gépezet.Könnyen összeomolhat a munka és nem lesz követhető amit csinálunk.Ha csapatmunkával dolgozunk nap végén úgy aludhatunk el,hogy "Odatettük magunkat,hasznosak voltunk". ~








Gyakran jár műhelyünkbe?



~ Csak ide járok a kedvező áraik és alkalmazotaik miatt,de mostanság elég kevés szerelő van a telepen,és én egy olyan szerelő lennék akit megtudnak mindig találni a telepen. ~








Csatolja be önéletrajzát:



~ Jake C Dante névre hallgatok és 1989-ben születtem See City-ben San Fierro Nemzeti Korházban.Főiskolai diplomát szereztem műszaki elektronikai mérnök végzettségből.Város és az emberek az életem,szeretem a jó vágású és kedves embereket.Háztartásom a barátnőmből és belőlem áll és már egy éve együtt élünk.Mérnöki és elektrotechnikai mérnök végzetségemmel hozzátudnék látni az autószereléshez.Apámmal nagyon sokat szereltem a régi skodánkat és a motorkerékpárokat is a kis ujjamból szedem ki.Megbizható,aktív és komoly személyiség vagyok akit komolyan kell venni,de kapható persze nevetésre.Ambiciózus és megfelelni vágyó vagyok.Hű vagyok ahoz aki felkarol és segít abban amit szeretek. Tapasztalattal rendelkezem ezen a téren és egy csöndes szabálytartó ember vagyok. ~








Aláírás:



Jake C Dante




 
Utoljára szerkesztve:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion
Névváltásokról is tölts fel képet kérlek!

Köszönettel: Jayden Mawyd ~ Szervízvezető ~
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.