Jake C Dante jelentkezése a Fix & Drive szerelőműhely köreibe![Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jake C Dante

Zöldfülű
2019. 02. 06.
207
27
LV karakter
Jake C Dante
V2 karakter
Jake C Dante

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ a becenevem,Domi.Mindeki így szokott szólítani. ~

Életkorod:
~ 15 esztendős vagyok! ~

A játékon belüli szinted:
~ 48-as szintű vagyok ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Adminjailekből ,inkább kulcsleadás van és Rp folytatás. Itt van az Imgur kép: imgur.com/a/4aJ0P7X Sajnálatos módon,van egy kitiltásom a szerveről.Tudom,nem egy mai bann ez,de tömören?Hülye voltam...Egy ismerősöm mutattam nekem ezt a buggot és nem akarta megvárni a szerelőt és azt mondta,hogy csináljam ezt a módszert.Rohadtul sajnálom ezt a dolgot és már soha nem jutna ilyen dolog az eszembe! ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Természetesen,rendelkezem! ~

Rendelkezel mikrofonnal?
~ Persze,rendelkezem. ~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ 15 éves Fóti srác vagyok aki,most tapossa a középiskolát.Hobbi,hogy a haverokkal motorozok és teniszezek.Emelett egyesületi szinten úszom is.Könnyen ismerkedem és kezdeményezek is.Szeretem elmondani az őszinte véleményemet,persze kúltúrált körülmények között. Nem szoktam idétlenkedni és beszólogatni,mert "olyan kedvem van".Egy gyugodt természetű ember vagyok.Nade,nem csak jó dolgok léteznek,ám! Könnyen felidegesítem magamot olyan dolgom,amit én nem értek.Tudom ,magamról,hogy ez nagy problémám ezért igyekszem odafigyelni erre.Nem szeretem,hogyha valaki a másik háta mögött beszél,majd személyeskedik. Egyenlőre,ennyi elég belőlem szerintem.Ha még szeretnétek tudni valamit,szívesen megosztom. ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Jake C Dante ~

Anyja, apja neve:
~ Dora Fortun Thommas C Dante ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ jakedante@seemail.com Tel:245039 ~

Büntetlen előítéletű?
~ Nem rendelkezem büntetett előélettel. ~

Személyi igazolványáról egy kép:
~ VÁLASZ ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Jelenleg,nincsen senki,de remélhetőleg,lesznek új ismerőseim a munkatársak közül. ~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Az egyik legfontosabb szempont a csapatmunkában.Ha nincs eggyütműködés,csapatmunka sincsen.Ha nem tudnak a munkatársak eggyüt dolgozni,akkor nem lesz folyékony a munka és nem fogunk tudni haladni. Ha csapatban dolgozunk,a csapat is gyorsabban összekovácsolódik.~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen,csak az ön műhelyükbe járok a baráti áruk és a munkaerőjük miatt. ~

Csatolja be önéletrajzát:
~
Jake C Dante névre halgatok és 1989-ben születtem See City-ben San Fierro Nemzeti Korházban.Főiskolai diplomát szereztem műszaki elektronikai mérnök végzettségből.Város és az emberek az életem,szeretem a jó vágású és kedves embereket.Háztartásom a barátnőmből és belőlem áll és már másfél éve együtt élünk.Pályámat a végzettségemmel és a bütyköléssel töltötem ,de a szerelgetés abba kellet,hogy hagynom.Szeretnék egy jó munkahelyen dolgozni,ahol megbecsülnek a munkám elvégzéséért.Tapasztalattal rendelkezem ezen a téren és egy csöndes szabálytartó ember vagyok.Nem szereti a feszültséget felébreszteni! ~



Aláírás:
Jake C Dante ~
 

Jake C Dante

Zöldfülű
2019. 02. 06.
207
27
LV karakter
Jake C Dante
V2 karakter
Jake C Dante
Személyigazolványom,postázás alatt van!Amint amint az iroda küldi a igazolványt én rögtön küldöm a féyképet róla! ((2 napig nem leszek,sörgősen el kell mennem))
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárható/Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.