Elutasítva Jaivon Richardson - dxminik

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szilike

Újonc
Támogató
2021. 07. 27.
59
66
18
Erdély
V4 karakter
Jaivon Richardson
LV karakter
Dushane Ferguson
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Jaivon Richardson

A ban időpontja:
2023.05.30 19:03

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
dxminik

A ban oka:
NonRP, FUN, súlyos OOC stílus, adminszidás, szerver és annak közösségének minősíthetetlen szidása

Amiért szeretnéd az unbant:
Sziasztok. Amint előző UB kérelmemben is leírtam, magán problémák miatt kiakadtam és ezért irogadtam ilyen-olyan dolgokat dxminik-nek és a PK tevőnek. Lassan 1 éve kaptam a bant, fél éve írtam az utolsó UB kérelmem. Ez az idő alatt nagyon sokat változtam, nagyon nehezen mérgelődők, van amikor nem is szoktam. Tudom, hogy nagyon UB-t nem kaphatok, de szeretnék egy utolsó esélyt kapni a szerveren, ez a ban előtt nem volt se jailem, se banom. Több ilyen nem fog előfordulni, ezt meg tudom igérni, ha történik velem valami magán próbléma, vagy bármi, akkor fel sem fogok menni a szerverre, hogy megtörténjen még egy ilyen. Ha mégis történne valami, akkor nyugodtan vissza lehet rakni rám az örökös bant. Vissza szeretnék menni a szerverre egy teljesen más karaktert RP-zni, teljesen más karaktertörténettel, ha lehetséges, akkor még egy frakcióba is csatlakoznék. Mégegyszer megígérem, hogy normálisan fogok játszani a szerveren, mint a többi játékos, és nem lesz velem semmi baj.

Megjegyzés:
Előre is köszönöm.

 

dxminik

ceo of unluck
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 866
7 754
19
V4 karakter
Killian Burns
Szia!
Értékelem az időt amit belefektettél ennek a kérelemnek a megírásába, azonban sajnos egyet kell értsek veled abban amit megfogalmaztál, miszerint UB-t nem nagyon kaphatsz.

Örülök, hogy úgy érzed, hogy nagyon sokat változtál a magánéletedben és határozott vagy magadban, hogy többször nem fog hasonló előfordulni, de ezt nagyon elrontottad.

Hogyha még akár egy mindennapos eset miatt kerültél volna kitiltásra, maximum akkor mondtam volna, hogy várjunk vele még egy kicsit, de amiért Te vagy kitiltva, közel sem mindennapi, és sajnos nem tudunk elmenni mellette.
Nem akarlak elkeseríteni, tényleg bízom abban, hogy megváltoztál, de ezen a szerveren sajnos már nem fogsz tudni játszani, ugyanis ezt a kitiltást nem fogjuk levenni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.