Jaidyn Wells jelentkezése a Redline Auto Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

wells

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
392
212
www.tiktok.com
LV karakter
Jaidyn Wells
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Jaidyn Wells >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas Hospital, 26.10.1989. >

Édesanyja lánykori neve:
< Lisa McKlain >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Barrancas 18. >

Hány éve él a városban?:
< 20 éve, 10 éves korom óta. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Egykori itt dolgozó jóbarátom ajánlotta ezt munkahelyet, régen rendszeresen alakítottuk át háznál az akkor autónkat. Miután leszereltem Sheriff's Departmenttől, egy nyugodtabb, munkát keresek, miben helyem is találom.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Pár éve kezdtük a fent említett barátom BMW e46-osát, amit egész ügyesen átalakítottunk, azóta is drift versenyeken van kihasználva az autó. Elég szép eredményeket ért el, eddig pár apró hibán kívül semmi gond nem volt az autóval. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Munkaként nem. >

Előző munkahelye(i):
< Las Venturas Creek Shop Security | San Andreas Sheriff's Department >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Jaidyn Wells >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Amikor a lapot írom: 61731 perc >

Eddigi frakcióid:
< L.V.M.S (2x), Las Venturas Taxi, Redline Auto Services (Davion Monroe néven), San Andreas Sheriff's Department, Du Roc Crips >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok semmilyen frakcióban. >

Mióta RP-zel?:
< Nagyjából három és fél éve, másfél éve folyamatosan, kicsi szünetekkel. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Régen is tetszett a frakció, szerettem ott lenni, de a meetingeken szűkösen tudtam csak jelen lenni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Figyelmes és szorgalmas vagyok, 3-4 órát tudnék hétköznap a szerveren tölteni. Hétvégén 8+ órát is. Segítőkész és megértő vagyok a többiek felé. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Négyszer voltam. https://imgur.com/a/7OgB46a >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem, nem voltam egyszer sem. https://imgur.com/a/nhraP1t >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Hát igen, volt egy pár. https://imgur.com/a/RL9nPQb >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen, voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< 15 és fél éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2018.07.05-e óta. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, rendszeresen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Hétköznap 3-4 órát, hétvégén előfordulhat, hogy 8 óránál többet is, persze vannak kivétel napok.. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután az iskola miatt. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Másodikat választanám. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Dávidnak hívnak, 15 éves srác vagyok, aki Csongrád megyében él. Szegedre járok 9. osztályba, grafikus szakra. Szabadidőmben eljárok sportolni; futni, Illustratorban rajzolok, vagy épp See LV-n játszok, MTA-zok. Közel négy éve RP-zek, ebből egy éve rendszeresen, ez az egy év LV-től indult. Tulajdonságaimról: szeretek megismerni számomra új embereket, segítőkész vagyok, abban az esetben ha tudok is segíteni. Soha sem első ránézésre ítélek, nem szeretem, ha velem is ezt teszik. Rühellem, ha valaki beleszól másnak a mondandójába. Röviden ez lennék én.
Köszönöm, hogy elolvastad/elolvastátok a lapomat! >
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.04.26. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Tetszik
Reactions: goriko123
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.