[Jadon Fernandes] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Elmaltador03

Újonc
2022. 03. 12.
25
9
V4 karakter
Jadon Fernandes
LV karakter
Jadon Fernandes
V2 karakter
Jadon D Fernandes
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Jadon Fernandes
Születési hely, idő: 2003.02.11, Los Santos
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 851151/jadonfernandes@gmail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos: bejelentett a Jeffersoni motelben
Legmagasabb végzettsége: Magas fokú érettségi
Eddigi munkahelyei: Benzinszállító és hobbiként horgászat.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Jadon Fernandesnek hívnak. 19 éves vagyok. Tanulmányimat Los Santosban végeztem. Sok tapasztalatot és nehézségeket tapasztaltam valamint kiemelkedő eredményeket értem el. Elég zűrős Los santosi utcában éltem ahol mindog sok volt a belhé és teli volt rossz emberekkel. Gyerekkora kisé nehézre vegzödőtt mert az apjának volt egy cége ami egyszercsak hirtelen csödbe ment, ezért a család nagyon leszegényesedet. Jadonnak ezért középiskolás korában munkába kelletet állnia hogy a család meg tudjon élni. A középiskolát Jadon kítűnö osztályzatokal végezte ezért magas foku éretségit tett le az asztalra. Nem sokkal később megcsinálta a kamionos hosszujármű jogosítványt. Elment benzinszálítosnak de nem sokkal később elment onnan mert nem tudott benne elhelyezkedni. Ezután felkeltette az érdeklösését a rendészet ezért kitanulta. Nem sokkal késsőbb mivel megvolt hozzá a tanulmánya és gyerekkori álma ezért úgy döntőtt hogy jelentkezik a rendőrséghez.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Maltador/Zolinak szolthatók.
Mennyi idős vagy: 16 éves vagyok.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Més csak most végzem el a kőzépiskolát.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 5058 perc.] eCsatolj egy képet az UCP-ről: [/elyFONT]
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem/I]

Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Igen Vadasz Armandorol, Jadon Fernandesre.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy olyan karaktert RP-nék aki szeret csaptban dolgozni. Jól tudja tartani az összhangot a kollégáival. Jó döntéseket hozz. Természete egy kicsit olyan átlagos kicsit komoly. Ő az aki nagyon jól és szorgalmasan végzi el a munkályát. Szereti az izgalmas dolgokat aki minden veszélyes helyzetbe bele vetné magát. Szeretne viszont kulcsember is lenni nyílván. Segítőkész. Mindig a teljes munkát választja és nem végezne sose el félmunkát.
Miért pont rád essen a választásunk?
Mert szeretek csapatban dolgozni. Jól tartom az összhangot és szeretem az izgalmas dolgokat az rp-ben. Hosszutávra szeretnék itt lenni. Nagy rp multal rendelkezek. Régebben már megjártam rossz és jó szervereket ezért sok tapasztalatot szerztem.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam.
 
  • Tetszik
Reactions: Lacee

Robinson John

Aktív fórumozó
2020. 08. 18.
243
162
LV karakter
Robinson John
V2 karakter
Robinson John
Tisztelt Jadon Fernandes!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.05.23 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.05.23 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs. -
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.