Jadon D Fernandes ötlete a szerverrel kapcsolatban

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Elmaltador03

Újonc
2022. 03. 12.
25
9
V4 karakter
Jadon Fernandes
LV karakter
Jadon Fernandes
V2 karakter
Jadon D Fernandes
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Jadon D Fernandes >

Ötleted:
< Amikor nincs fent egy autó szerelő sem, se a Fix and Drive se az SCCS-nél akkor én szerintem jól jönne minden playernek vagy rendvédelmisnek, ha lenne a szeron egy offline szereltető CP mindkét szerelő telepen ha nincsenek fent. Olyan ami szerelést válal meg olajcserét pl 50 km alatt de leginkább a szerelés lenne itt a központ, egy bizonyos összegért autó típusa alapján. Ezt úgy kell elképzelni mint az OMSZ-nél, ha nincs fent egy mentős sem, akkor van a korházban az az offline CP és meggyógyítja a sérűlt testrészedet. Szóval ez az ami jól jönne erre a szerverre. >


Megjegyzés:
< További szép napot! >
 
  • Fájdalmas
Reactions: Stewie

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
637
1 001
21
Győr
V4 karakter
-
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Már volt róla nem 1 topic, el lett utasítva, nem gazdagrp szerveren vagy.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem ne kelljen szerelő cp-sem, ne is törhessen a járműved, valamint ha letérnél az útról a járműveddel akkor dobjon vissza az útszakaszra mielőtt falnak mennél. Sőt szerintem a benzinkutak is feleslegesek, ki kellene szedni és üzemanyaggal se kelljen bajlódni.

Nevetséges, komolyan mondom, te rp szerveren szeretnél játszani, vagy csak azon vannak jó járművek? Nyilván olyan időszakban nincs szerelő mikor vagy iskolában van az ember vagy dolgozik. Attól hogy valaki betegség miatt otthon van, vagy mert 3 műszakba dolgozik az megesik. IRL sem fogsz találni nagyon ünnepnapokon szerelőt max jó pénzért ( pps fixkártya értelmet nyer :O ) valamint ott van,hogy heteket kell várni.
 

Elmaltador03

Újonc
2022. 03. 12.
25
9
V4 karakter
Jadon Fernandes
LV karakter
Jadon Fernandes
V2 karakter
Jadon D Fernandes
Szerintem ne kelljen szerelő cp-sem, ne is törhessen a járműved, valamint ha letérnél az útról a járműveddel akkor dobjon vissza az útszakaszra mielőtt falnak mennél. Sőt szerintem a benzinkutak is feleslegesek, ki kellene szedni és üzemanyaggal se kelljen bajlódni.

Nevetséges, komolyan mondom, te rp szerveren szeretnél játszani, vagy csak azon vannak jó járművek? Nyilván olyan időszakban nincs szerelő mikor vagy iskolában van az ember vagy dolgozik. Attól hogy valaki betegség miatt otthon van, vagy mert 3 műszakba dolgozik az megesik. IRL sem fogsz találni nagyon ünnepnapokon szerelőt max jó pénzért ( pps fixkártya értelmet nyer :O ) valamint ott van,hogy heteket kell várni.
Jolvan megértettem! Ez csak egy ötlet lett volna. Nem kell lehurrogni az embert. Meg nem játszok/játszottam gazdagrp-ken, szóval én nem tudom milyen megoldások vannak ott, csak még annó volt más rendes rp szerver/szervereken ilyen cp, ezért írtam, de engem nem zavar ha nem rakjátok be. Innentől ezt a témát lezárom!
 
  • Imádom
Reactions: Oli2_mta

PapucsV4

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
128
156
26
Budapest
V4 karakter
❌
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Ennyi idő alatt egy jelentkezést is írhattál volna SCCS-be vagy fixbe csak megsugom 🤫. Szerintem Buba mindent leírt amit le kellet írnia, és teljes mértékben egyet tudok vele érteni. Sőt annyit még hozzá tennék, hogy nagyon sokan nem tudják/nem akarják a szerelést csinálni, mert nem akarnak egyhelyben állni, jó lehet egy idő után unalmassá válik, megértem.. és inkább mennek illegállba, vagy bármilyen másik frakció mint a szerelő. Van hogy 1 ember van fent, aki lelkesen végzi a dolgát, van hogy kettő. És az emberek türelemetlenek. Majd ha olyan helyzet lesz hogy se szerelő se ilyen olyan dolog. Na majd akkor kell ez a szerelő cp, addig teljesen felesleges.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Sziasztok
Úgy tudom, mindkét szerelőtelep várja a jelentkezőket a frakcióba. Ha segíteni szeretnél a helyzeten, akkor azzal tudsz a legtöbbet, ha jelentkezel az egyikhez. Persze ez nem kötelező, de úgy gondolom mindenki egy véleményen van ebben a témában. Nem jó irányba viszi a szervert az, ha minden egyes dolgot automatizálunk amit a playerek csináltak eddig, hiszen nem egy singleplayer játékról van szó.

Ezt a felvetést az előzőek alapján elutasítom, volt már felhozva de pl. a fenti okokból nem lett megvalósítva és valószínűleg ez után sem fog.
Azért köszönjük az ötletet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.