Jaden Shakur jelentkezése a Fix&Drive-ba[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kzothan

Újonc
2021. 03. 22.
3
0
V2 karakter
Jaden Shakur
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Zoltánnak szólíthattok és 15 éves vagyok~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019-10-02 játszok a szerveren , és 17887 perccel rendelkezek. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/4DdznBy ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ igen rendelkezek mindkettővel ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 3-4 óra de valamikor több, igen tudnám ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Kovács Zoltán vagyok és 15 éves. Erdélyben élek közel a határhoz. Szeretek szórakozni. Eléggé szégyenlős vagyok így a beilleszkedés is nehezen megy amig meg nem szokom a környezetet. Hobbim az edző terem. Lassan már 4 hónapja járok folyamatosan de azelőtt is már elkezdtem kisseb nagyobb kihagyásokkal. Kitartónak tartom magam illetve jól tűröm a monoton munkákat.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Jaden Shakur~


Születési helye, ideje:
~ 1998.09.21,Los Santos Korház ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Gépkezelői szakmunkás illetve autótechnikus bizonyítvány . ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Azért szeretnék a a Fix&Drive csapatához tartozni mivel szeretek autókkal foglalkozni már gyerek korom óta és mindig is tetszett maga a szakma. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~Jaden Shakur-nak hívnak 1998.09.21 születtem Los Santosba. Amikor megszülettem édesanyám belehalt. Így apámal és a 6 fivér testvéremmel nevelkedtem fel. Édesapámnak volt egy autószerelő műhelye. Éjjel-nappal vele voltam. Ő, meg tanította nekem az autószerelés alapjait és nagyon megtetszett. Ezért úgy döntöttem hogy egy én is ezen a szakmai utón akarok tovább haladni. Így 18 éves koromra befejeztem az iskolát és két szakmai bizonyítvánnyal lettem gazdagabb. És dolgoztam tovább apámnál ameddig rákott nem diagnosztizáltak nála és el nem kellet adja a műhelyt. Ezért szeretnék most ide jelentkezni és a Fix&Drive szerelőcsapat tagja lenni.~

Aláírás:
Jaden Shakur
 
Utoljára szerkesztve:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Minimum 16. betöltött életév!- ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.