Jade Lean Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

J3de

Barangoló
Támogató
2019. 08. 30.
121
85
24
Veszprém
www.twitch.tv
V4 karakter
Jade John
LV karakter
Jade Lean
V2 karakter
Jade Lean
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Jade Lean
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 97000~
IC SZINT: 46

KOROD: 22
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
988809f90bec80b2cfeef1809468e526.png

ad7e93533b3689bfb8da4968650c390c.png

c871a3bf1561429bc74505b447b669a7.png


RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Yep.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Yep

EDDIGI FRAKCIÓID: Majdnem az összes frakcióban voltam már, legyen az legális/illegális, talán annó a piruban nem.
TÁVOZÁSAID OKA: Egy-kettő szervezet feloszlott, nem tetszettek a dolgok amik a frakcióban történtek, volt 1 kirúgásos eset is, időhiány.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Voltam, Legutóbb Tavaly októberétől voltam a frakció tagja, azelőtt pedig 2 -3 (?) éve talán.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Leyni Rus, Jade Lean.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Utoljára, mikor leadtam akkor hát időhiány, kis álmaim kergetése végett, illetve hirtelen baromi sok meló szakadt rám, emiatt muszáj volt döntést hozni, hogy vagy az mta, vagy az életem/karrierem.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4-5 óra, változó.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4-5 óra változó.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Na henló. Páran már talán ismernek, de aki nem, László vagyok, egy kis szakács lélek. Egy brutálisan ratyi nyáron vagyok túl, a mai nappal kimondhatom, hogy véége a hosszú munkaóráknak, a stressznek meg az ilyeneknek, tudjátok, vendéglátás.. Sikeresen betöltöttem azóta a 22-őt, sőt decemberben már jön a 23 is, rohan az idő.. Szabadidőmben játszogatok, streamelgetek, ülök az ágyon és sírok a plafonra nézve, szóval ilyen átlagos gyermek vagyok.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Őszintén megvallva kiszabadulni szeretnék a mindennapi életből, a sok kavircolásból és valami monoton, egyszerű dolgot szeretnék csinálni, amit élvezek is. Mivel itt hagytam nyár előtt a szervert, így hát akikkel megismerkedtem, hát mentek szerencsétlenek a kukába, mert nem igazán volt időm rájuk, emiatt így úgymond magányosan telnek mostanában a napjaim, jó lenne újból egy közösség tagjának lenni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Mint tavaly, most is kiemelném, hogy mint ahogy láttam, történt pár változás a telepen, frakcióban, szerveren, emiatt nem feltétlen vagyok 100%-ban biztos, hogy hogy mennek a dolgok jelenleg, emiatt természetesen segítségre lesz szükségem, ha esetlegesen bekerülnék ismét, de bízom abban, hogy ahogy tavaly, ezt most is megkapom a vezetőségtől. Az aktivítási idő jelenleg is változó, ez attól függ, hogy mikortól fogok ismét szívni a szakmámmal, de ez márciusig még úgy sem jelent gondot.​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Imádom
Reactions: DaweV4
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.