Jacyden John jelentkezése a Fix&Drive-hoz![Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bence006hun

Újonc
2021. 04. 06.
12
1
18
V4 karakter
John Joestar
V2 karakter
Moriai Jotaro

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Bencének hívhattok és néhány nap múlva leszek 15 éves ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Jelenleg 1001 perccel rendelkezem, a SeeMTA V2-t 2021.04.05-èn kezdtem, V3-ról jöttem át~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://postimg.cc/64pwts9y https://postimg.cc/RWy0d0vG ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem TeamSpeak3-mal és egy mikrofonnal ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Minimum 2-3 órát de általában 4-5 órát hétvégén meg változó. Természetesen, tudnám teljesíteni az elvártakat ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Bence a nevem 14 éves vagyok 5 napon belül 15 leszek. Szeretek emberekkel ismerkedni és barátkozni. Szeretek sportolni, a kedvenc sportom a biciklizés és az úszás.Ha MTA-zok akkor a SeeMTA V2-n ütöm el az időm. Szeretek gépekkel foglalkozni ( Számítógépekkel ) és ezen az ágazaton tanulok. Nem szeretek olyan dolgokat tanulni amik nem érdekelnek de ami érdekel arra napokat is rá tudok áldozni. Szeretek másokkal dolgozni mert olyankor sokkal jobban telik az idő és élvezetesebb a munka. Nyáron sokat járok strandra vagy az uszodába. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Jacyden John ~


Születési helye, ideje:

~ San Fierro 1996.04.11 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Autószerelő szakközép iskola ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szeretnék másokkal dolgozni és eközben másokon segíteni, ezenfelül érdekelne milyen az élet egy autószerelőként. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Jacyden John a nevem. 25 éves vagyok. San Fierro-ban születtem a városi korházban 1996.04.11-én. Gyerekkoromban Los Santosban jártam általános iskolába, de a középiskolát már San Fierro-ban végeztem. A bátyám nevelt akivel eléggé jó a viszonyunk. Az iskola után letettem a jogosítványt és vettem egy Golf 5-öst. Ezzel a járgánnyal sokat gyakorolgattam. Első munkám buszsofőr szakma volt. A bátyám megtanított ezt azt az autókról. Komolyabb munkám azóta nem volt. Azóta horgászással kerestem a pénzt. Tiszta szívből remélem hogy magukkal dolgozhatok a jövőben ~

Aláírás:

Jacyden John

 
Utoljára szerkesztve:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.