Jacyden Jack Jelentkezése See City Car Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dani000Hun

Újonc
Támogató
2020. 03. 03.
42
9
V4 karakter
Ayden D Nicolas
LV karakter
Dominic Underwod
V2 karakter
Jacyden Jack
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Jacyden Jack
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 13087 játszott percem van a szerveren!
IC SZINT: 16

KOROD: 14 éves vagyok lassan 15 éves leszek.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):

EDDIGI FRAKCIÓID: See City Car Service
TÁVOZÁSAID OKA: Nem volt szabad időm amit a szerveren való játékkal tőlthettem volna!
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: 2021 Júliusában!
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Jacyden Jack
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Nem volt szabad időm amit a szerveren való játékkal tőlthettem volna!

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Hétköznap olyan 3-4 órát tudnék aktív lenni!
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégenként pedig olyan 5-6 órat tudnék aktív lenni!

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen rendelkezem.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen rendelkezem.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Dani a nevem 14 éves vagyok lassan 15 éves leszek, nagyon szeretek embereket megismerni,barátkozni és nagyon szeretek a természetben lenni imádom a friss levegőt imádok motorozni,biciklizni és a barátokal elmenni motorozni,biciklizni tanulni nem annyira szeretek de az mellékes aztán szeretek mtázni más szervereken nem is játszom csak SeeMTA v2őn szóval ha mtázok akkor az biztos hogy SeeMTA v2őn fent vagyok ? Aztán nyáron imádok a tengerekre menni,standra és olyankor nagyon sokat szoktam úszni és sokat pihenek.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Azért szeretnék a See City Car Service alkalmazottja lenni, mert már gyermekkorom óta érdekelnek az autók, IRL is az autószerelő szakmát tanulom. És egy jó,kitartó,kedves,összetartó csapatnak szeretnék a tagja lenni embereket megismerni,barátkozni,rpzni és szerintem erre amiket fel soroltam mindegy példa igaz a SCCS-re aztán kitartóan,kedvesen,összetartóan rpznék és nagyon fegyelmezett lennék a feletteseimmel.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
-​

Nowiczky válasza:
Kép linkeket javítottam.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Voltál már tag, amíg tudtad csinálni addig kiválóan is csináltad megfelelő időd is volt. Keress fel ts-en megbeszélni a dolgokat.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.