Jacub Antoni jelentkezése a Katasztrófavédelemhez.

Daancsai

Újonc
2024. 08. 19.
7
2
Erdély
V4 karakter
Jacub Antoni
LV karakter
Jacub Antoni
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Jacub Antoni
Születési helye, ideje: 1999.11.12. Los Santos.
Bejelentett lakcíme: Temple, 5
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): lanckydavid77@gmail.com
Legmagasabb iskolai végzettsége: Középiskola,tűzoltókulzus.
Megszerzett szakmák, képzettségek: Tűzoltóiskola.
Nyelvismeret: Angol, Magyar.

Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Azért szeretnék csatlakozni a Katasztrófavédelemhez mert ez a munka nekem való. Szeretnék az embereken segíteni és nem szeretném hogy a városban valakinek valami baja legyen tűzbalesetben miatt.


Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?

Oxigén,éghető anyag,megfelelő hőmérséklet.

Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Először is körül néznék hogy hol van az áramforrás, ha ez meglenne akkor egyből oda mennék és megszüntetném hogy ne legyen nagyobb baj. Ahol tűz keletkezett oda sietnék ezek után egy poroltó segítségével. Ahogy a tűzzel meglennénk, amikor már nem lássuk annak a veszélyétt hogy tűz legyen megint akkor egyből a sérült emberekhez mennék ha van.

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Láncfüréz,balta,poroltó,osztó,fecskendező.

Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Először is jelenteném hogy egy egység be kellene jöjjön hogy segítsen, majd azután elkezdeném a törmelékett eltávolitani. Mikor ez meglenne akkor megnézem a társam állapotátt hogy lehet-e vinni vagy hordágy kell. Ha hordágy kellene utatt tisztitanék hogy belehesen hozni. A másik opció ha nincs borda törése vagy hasonló akkor megkezdeném a kivonulást.

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Először is biztosra mennénk hogy senki más nincs a házba, ha ez meglenne a házat áramtalanitanánk majd a csapatott két félre osztanánk. Az egyik csapat a gyerek kimenekitésére sietne, a másik pedig a gázpalack-hoz sietne. A gázpalackot egy olyan helyre tennék el ahol nincs tűz vagy egyébb ami veszélyeztetné az életüket. Ezek után neki kezdenénk a tűzoltásnak.

Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Jacub Antoni-nak neveznek, 25 éves vagyok munka nélküli. Probálom fejleszteni magam kitartó és szorgalmas vagyok emelett gyorsan tanulók. Gyerek koromban sokat költöztünk ezért sok ismerősöm van minden honnan. Nagyon szeretek az embereken segíteni és jó társaságban lenni. Soha nem szerettem árúszállitó lenni vagy ehhez hasonló munkát végezni ezért határoztam el hogy tűzoltó-nak jelentkezem.

- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Dávid vagyok Erdély származású, 14 éves vagyok szorgalmas és kitartó. Kicsit érzékeny típusú vagyok gyorsan megsértödőm. Szeretek jó társaságban tölteni az időmet, nem szeretek elmenni bulikba vagy alkoholt fogyasztani. Nem szoktam sokat sportólni otthon szoktam lenni segítek a szüleimnek vagy gépezek. Tűzoltó kulzust akarok majd végezni ha minden jól megy. Szeretek kint lenni a barátaimmal és szorakozni velük.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
5 004 perc

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Azért választottam ezt a frackiót mert sok az rp benne, szeretnék egy jó társaság tagja lenni.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Nem még

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen rendelkezem.

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.10.1

Aláírás: Jacub Antoni





 

Nick Cartel

Zöldfülű
2019. 01. 10.
168
86
V4 karakter
Nick Cartel
LV karakter
Nick Cartel
V2 karakter
Nick Cartel

Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság


Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapja elbírálásra került. Örömmel értesítjük, hogy a beküldött jelentkezési lapja elfogadásra került. Várjuk a San Fierroi Tűzoltó parancsnokságon szóbeli meghallgatásra 2024.10.03. 18:00 és 20:30 között. Ha ennek nem tesz eleget a jelentkezése automatikusan elutasításra kerül! Az meghallgatáson szakmai kérdések is felmerülhetnek, felkészülésben az oktató anyagink segítenek.
Jó felkészülést!

Nick Cartel
tű. alezredes

- OOC -

Várunk téged TeamSpeak meghallgatásra, a fent leírt időpontokban. Jelenj meg a TS váróban és várj türelemmel! Probléma esetén keress fel privát üzenetben! Meghallgatás előtt mindenképpen olvasd el az oktató anyagokat!
Jó felkészülést!