Jacub Antoni jelenkezése a Katasztrófavédelemhez.

Daancsai

Újonc
2024. 08. 19.
6
2
Erdély
V4 karakter
Jacub Antoni
LV karakter
Jacub Antoni
k-p-2024-07-11-191253859.png


tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges részletekbe menően fejtse ki gondolatait.
- IC (In Character) -
Jelentkező neve: Jacub Antoni
Születési helye, ideje: Los Santos, 1992.11.16.
Bejelentett lakcíme: Los Santos Temple 1
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): lanckydavid77@gmail.com
Legmagasabb iskolai végzettsége: Főiskola
Megszerzett szakmák, képzettségek: autószerelő
Nyelvismeret: Magyar, Angol, Román
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Azért szeretnék csatlakozni a katasztrófavédelemhez mert úgy érzem alkalmas vagyok ehez a munkához. Szeretnék az embereken segíteni és biztonságba tudni őket.

Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Oxigén, Hőmerséklet, Éghető anyag

Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Elöször is hívnám a tűzoltókat és elmagyaráznám nekik hol tartózkodom és mi történt. Ez után megörizném a nyugalmam majd egy áramforráshoz rohanék hogy kikapcsoljam hogy ne legyen nagyon baj belőle. Ezek után körül néznék és egy poroltóhoz rohanék és magamhoz ragadnám és a tűzhőz rohannék. Ahogy a tűzhőz értem elkezdeném oltani a tűzet.

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Tömlő, sugárcső, gyorsbeavatkozó, osztó, force balta, feszítő-vágó,

Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Elöször is jelenteném hogy mi történt és hogy segítsék kellene, ahogy ez megvolt azzonal neki kezdek a törmelék eltávolitásához. Ha ez meglenne megnézném a társam állapotát ha minden rendben van akkor kivinnénk a házból és mentőhőz sietnénk. Ha viszont gerinc sérülés lenne akkor nem mozditanám meg mert nagyobb kárt okoznék inkább megvárnám az erősítést.

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Ahogy a helyszínre érkeznénk egybőll jelenteném a helyzetett, majd megnyözödnénk hogy senki más sincs a házba. Ez mind ha megvan akkor a csapat egyik része a gyerek felkutatására és kimenekitésére ígyekezne a csapat másik része viszont a konyhába menne. Ha a gyereket nem találjak akkor visszont erősítést hívnánk, közös erővel megkapnánk a gyereket és azzonali kimenekítést csinálnák. Mikor ez megvan azzonal sietnénk vissza a házba azon belül a konyhába. A palackot azzonal hideg helyre helyeznénk, majd megkezdenénk a veszélyt elhárítani.

Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Név: Jacub Antoni
Születési hely és idő: Los Santos , 1992.11.16.
Iskolai végzetség: Főiskola
Nyelv ismeret: Magyar, Angol, Román
Hobby: Foci, kosárlabda, Úszás


- OOC (Out Of Character) -
Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Láncky Dávid a nevem 14 éves vagyok egy kedves, segítőkész gyereknek tartóm magam. Nagyon szeretek gépezni főleg rp-zni meg persze kint lenni a szabadba is szeretek lenni főleg barátokkal. Nagyon szeretek a szüleimnek segíteni és a barátaimnak is. Nagyon szeretek Úszni , airsoftoni ezeket a hobbykat űzőm.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
Jelenleg 4.800 percel rendelkezem

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Azért szeretnék frakció tag lenni mert élménydús rpket akarok és játékosokon is szeretnék segíteni meg főleg egy jó kis közöség tagja lenni.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Nem voltam még egybe se

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen rendelkezem.

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2023.08.24

Aláírás: Jacub Antoni
 

Daancsai

Újonc
2024. 08. 19.
6
2
Erdély
V4 karakter
Jacub Antoni
LV karakter
Jacub Antoni
Én őszintén nem tudom mi lehet.... átmásolom a jó mintát és mikor beileszteném akkor így úgy mond átformálja erre. Valahogy ez megoldható?
 

Rontu

Újonc
2022. 09. 16.
12
11
V4 karakter
Emiliya Chernysheva
Szia! A kódot másold ki és akkor elvileg mennie kéne, ha nem sikerül akkor írj rám, segítek.
 

DriftV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2022. 01. 07.
796
401
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Ehhez nem kell még egy lapot írni! Nézd meg ezt a topicot és a topickodnál a szerkesztés gombbal tudod szerkeszteni.