Jacub Antoni jelenkezése a katasztrófavédelemhez.

Daancsai

Újonc
2024. 08. 19.
6
2
Erdély
V4 karakter
Jacub Antoni
LV karakter
Jacub Antoni
k-p-2024-07-11-191253859.png


tuzoltosag.png



Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Jacub Antoni
Születési helye, ideje: Los Santos Hospital, 1992.11.16.
Bejelentett lakcíme: válasz helye: Los Santos Temple 1
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): lanckydavid77@gmail.com
Legmagasabb iskolai végzettsége: Szakmunkásképző
Megszerzett szakmák, képzettségek: Asztalos
Nyelvismeret: Magyar, Angol, Román
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B kategoriás

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Azért szeretnék csatlakozni mert megszeretném védeni az embereket és biztonságba akarom tudni őket.

Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Oxigén, Hőmérséglet, Éghető anyag.

Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Elöször is áramtalanítanám a helységet , majd körül néznék hol van a tűz , majd a tűzet eloltanám poroltóval

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Légzőkészülék, Mászóövek, Osztó, Porral oltó, Sugárcső, Szikracsapó, Habbekeverő, Habsugárcső

Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Elöször is megőzízném a nyugalmam majd a többieknek jelenteném és kimenekiteni ha ez sikerülne megprobálnám kimenekiteni a házból majd a mentőket értesíteni a helyzetről és megvárni őket.

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Elöször is megnézük hogy valaki tartozkódik-e még a házba ha nem akkor a gyerekhez síetnénk majd megprobáljuk kimenekíteni , ha ezt sikeresen megcsináljuk akkor a konyhához síetnénk , az áramellátást kikapcsolnánk nehogy veszélyesebbé váljon a helyzet mert elég egy szikra és az életveszély helyzetbe vagyunk. Ha ez megvan akkor neki álhatunk a veszély elhárításához

Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Név: Jacub Antoni, Születési hely és idő: Los Santos Hospital , 1992.11.16. , Iskolai végzetség : Szakmunkásképző (Asztalos) Nyelvismeret : Magyar, Angol, Román Magamról: Jacub Antoni vagyok egy kedves segítő kész ember, szeretek az embereken segíteni , a hobbym a pipongozás.

- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Láncky Dávid vagyok 14 éves, Erdély származású. Egy kedves kis srác vagyok ki az embereken szeret segíteni. Nagyon szeretek rp-zni szinte már fügő vagyok , szeretek airsoftozni a barátaimmal.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
4.800

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.
UOadr8r_d.webp
UOadr8r_d.webp

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Azért szeretnék frakció tag lenni mert részt szeretnék venni sok élménydús rpben meg hogy még a játékosokon segítsek.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Még nem voltam egy frakcióba se.

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen rendelkezem mind kettővel.

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.08.24

Aláírás: Jacub Antoni
 
  • Tetszik
Reactions: ChipZ

James E Wilshere

Barangoló
2021. 12. 05.
77
13
V4 karakter
James E Wilshere
LV karakter
James Edinson
Szia, a megfelelő mintát használd kérlek. Köszi.
 

James E Wilshere

Barangoló
2021. 12. 05.
77
13
V4 karakter
James E Wilshere
LV karakter
James Edinson
Kicsit keszekusza, vannak benne értelmetlen mondatok. Nézd át az egészet, javítsd ki a hibákat, és ha lehet kicsit bővítsd ki.
 

DriftV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2022. 01. 07.
801
403
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Legközelebb ne írj két lapot, a másik lapodnál adtam segítséget!
 

Nick Cartel

Zöldfülű
2019. 01. 10.
157
82
V4 karakter
Nick Cartel
LV karakter
Nick Cartel
V2 karakter
Nick Cartel


Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság


Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapja elbírálásra került. Sajnálattal értesítjük, hogy a beküldött jelentkezési lapja elutasításra került.

Nick Cartel
Kirendeltségvezető
tű. alezredes

- OOC -

Mindenkitől elvárjuk a megfelelő minta használatát. Csak bele olvastam a lapodba, de javaslom, hogy nyiss egy új jelentkezési lapot és megfelelő minőségben küldd be legközelebb!