Jacob Williams jelentkezése a Fix-Drive-Mechanis-Shop-hoz. [Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Istu2005

Újonc
2019. 01. 12.
12
2
V4 karakter
Zoey Evans
LV karakter
Ethan Reid
V2 karakter
Jacob Williams

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Istu, 15 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2 éve kisebb nagyobb kihagyásokkal ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/qEHltke
https://imgur.com/a/ODYb8dl ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 5-6 óra, igen ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Mindák István-nak hívnak, Ukrajnában lakom Kárpátalján, 15 éves vagyok, szeretek sportolni pl:foci,bringa stb, Motorozni, gépezni stb, Középiskolás vagyok 9-dik es kb ennyi. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Jacob Williams ~


Születési helye, ideje:

~ 1999.12.03 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Főiskolai diplomát szereztem műszaki elektronikai mérnök végzettségből. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szeretnék egy jó frakció tagja lenni, sokan mondták hogy egy jó csapat van a fixnél és igy ezért szeretnék. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Jacob Williams névre halgatok és 1999-ben születtem See City-ben San Fierro Nemzeti Korházban.Főiskolai diplomát szereztem műszaki elektronikai mérnök végzettségből.Város és az emberek az életem,szeretem a jó vágású és kedves embereket.Háztartásom a barátnőmből és belőlem áll és már másfél éve együtt élünk.Pályámat a végzettségemmel és a bütyköléssel töltötem ,de a szerelgetés abba kellet,hogy hagynom.Szeretnék egy jó munkahelyen dolgozni,ahol megbecsülnek a munkám elvégzéséért.Tapasztalattal rendelkezem ezen a téren és egy csöndes szabálytartó ember vagyok.Nem szereti a feszültséget felébreszteni! ~

Aláírás:

Jacob Williams

 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.