Jacob Roy jelentkezése a Redline auto Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alby2000

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
84
31
23
V4 karakter
Nerer Albert
LV karakter
Nerer Albert
V2 karakter
Nerer Albert
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Jacob Roy >

Születési helye, ideje:
< A Las Venturasi nagy kórházban 1992.02.03 >

Édesanyja lánykori neve:
< Mrs. Juliana Gomez >

Jelenlegi lakcíme:
< Bayside Marina 13. >

Hány éve él a városban?:
< 27 éve élek a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Nagyon szeretem a kocsikat és a motorokat tudok mindent rólluk és a’ mellett még kedves vagyok az emberekhez és szép szóval fogadom a vendégeket a lakásomba is a kocsimba is és, ha szerelő leszek, úgyan úgy barátságosan fogadom az embereket. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Ez a munka nekem már a kis ujjamban van ismerem az alkatrészeket, jobban, mint a tenyeremet.Az édesapám nyitott feketén egy műhelyett ahol a kocsikat javította, és hetekig nézgelődtem, hogy és , mint megy ez az egész szakma, és egy nap kicsit berezelve megkérdeztem az édesapámtól, hogy ,,Apu?! Segíthetek?Nagyon megszeretném tanulni a szakmát’’ erre azt felelte ,,Igen fiam nagyon jó szakma ez kicsit nehéz de mától velem fogsz dolgozni!’’ Attól a naptól még csak az alapvető dolgokat tanultam meg rá, egy hónapra, ha nem volt otthon az édesapám akkor saját magam javítottam a kocsikat és a motorokat is.De eljött az a nap is, hogy az édesapám végre bejelentette hivatalos cégként a műhelyett, mely ROY CAR SERVIS néven rendelkezett. Egy alkalommal sajnálattal közölte a hírt mobiltelefonon keresztül az édesanyám,hogy az édesapámnak a fejére esett, a kocsi miközben cserélte a váltókart és helyszínt belehalt..Onnantól az édesanyámnak segítettem amiben csak tudtam, amennyi pénzt összetudtam szerezni a cégből, hogy feltalálja magát, mert ő egy egyszerű háziasszony volt, néha-néha volt ráblehetősége, hogy egy pár dollárt összegyüjtsön, mert egy nénihez ment varrni.A céget kijelentettem...Megajándékoztam 500.000$-al amit összegyűjtöttem és belekezdtem a nagyvilágba.Úgy döntöttem bejelentkezek a Redline-ba, mivel azt hallottam, hogy barátságossak és kedvessek egymást között a kollégák >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen, dolgoztam volt saját cégem is •ROY CAR SERVIS• >

Előző munkahelye(i):
< Otthoni cégem volt kocsikat szereltem, amint említettem is. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, egyértelmű és alap. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Jacob Roy >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 12.500+ játszott percem van >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt még. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< 4-5 éve játszok, mondjuk elejében nehéz volt az RP, de belejöttem, mindenbe bele lehet jönni, csak akarat kell(pozitív oldalán állok mindig).De köztük volt a V2-es szerver a V3-as és a jelenlegi LV amit nyomok. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Onnan kezdem valójában, hogy egy autó szervízt nyissak idővel, addig tanulok, jelenleg még csak bicikliket javítok és egyéb más dolgokat.Van, nem 1 fűkaszálóm, azt is én tartom karban, mivel saját is, és a szüleim kinn vannak külföldön(Londonban) dolgozni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Szerintem én ebbe a munkakörben profi vagyok, a játékosokkal kedves vagyok, ha szidnak is én nem csinálok, semmit sem, mivel nem érek el vele semmit, nyugodt típus vagyok, és a kocsikhoz értek RP hiány nem lesz, megbízható, karbantartó vagyok. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/eOMsYLw >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/eOMsYLw >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/Qv4eKc1 >

Voltál-e már szerelő?:
< Bicikliket javítgatok, de tanulgatom a szerelés lépéseit. >

Mennyi idős vagy?:
< 19 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2019.02.10. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, és rendelkezem mikrofonnal is. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, szinte mindig aktív vagyok >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3-4 óra hosszát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután-Estefele-Este >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1.-t választom >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Teljes nevem Nerer Albert(Alby) 19.évemet taposom. Motorok, Autók és a horgászat ami leköt, Jelenleg bicikliket szerelgetek, házak karbantartásait vállalom, Kertészként is dolgozom, fűnyírással, illetve fűkaszálással.Állat barát vagyok.Szeretnék egy feketén müködtetet műhelyett csinálni és azzal is foglalkozni jelenleg bicókkal.A hobbym a horgászat, és ha épp egy utcai verekedésbe keveredek azt is szeretek, de annyi baj legyen...Szeretek szórakozni az alkoholt és a drógát kerülöm és az energia italokat.Ami lényeg a lényeg, hogy csak a javítás és műhely olajos kéz meg minden hasonlók is lekötnek a játék mellett. >
 
Utoljára szerkesztve:

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 239
5 191
LV karakter
Edward Paul
Szép tartalmas lapot írtál.
Ha tudod tartani napi szinten a 3-4 óra aktivitást akkor támogatom a lapodat.
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.05.29. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.