Jacob Rhys Jelentkezési Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Troit

Újonc
2022. 11. 14.
27
7
V4 karakter
Suarez Filipe
LV karakter
James R Richard
V2 karakter
Oliver Mason
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Jacob Rhys

2. Születés helye, dátuma
Los Sanots 1998.12.01

3. Bejelentett lakcíme
Jefferson Motel 25

4. Telefonszáma
36527819853

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Főiskola

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
X

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen dolgoztam, maguknál , körülbelül 1 hónapot, távozásom oka a városból való elköltözésemmel hozható kapcsolatba.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Szeretnék visszatérni ebbe a szakmába mivel nagyon megtesztet mikor még maguknál dolgoztam.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Egy erős, lelkes elkötelezett személy vagyok aki tisztelet tudó illetve ennek szentelném az életemet



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Szabó Dezső

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2017-08-21 kőrül kezdtem a see v2-t

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
14569 perc

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
NNI, IRISH maffia. távozásom oka a NNI-ből az hogy elromlót a gépem és nem volt lehetőségem szerezni egy jó teljesitményű gépet, és hát 15 fps-el pedig nem szerettem volna játszani, IRISH Maffia akkoriban nem volt sok időm és inkább kiléptem.

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Nagyon megtetszett ez a frakció, akkoriban is elég jó rp-k folytak itt. A terveim a frakción belül az hogy minél több rp lehetőséget nyúltsak és minél jobban teljesitsek aktivitás szempontból.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Mindkettővel rendelkezek

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Szabó Dezsőnek hivnak, 16 éves vagyok jelenleg romániába élek. Épületgépészeti műszaki rajzoló és technikusnak tanulok nagyon érdekes egy szakma engem nagyon leköt ez az egész téma, hobbimnak a biciklizést tartom. Kedvenc idő töltésem általában a gépezés. Voltak nagyobb kihagyásaim ez annak köszönhető hogy a gépem elromlót és nem tudtam min aktiv lenni!

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Igen tudom teljesiteni

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
Szia, mikor voltál frakciótag, illetve milyen névvel? Nem találok rólad semmit az adatbázisunkban.
Edit: A fórum multiaccoddal kapcsolatban keress már fel egy V2-es globális moderátort TS-en. (Lamar22)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: medard

Troit

Újonc
2022. 11. 14.
27
7
V4 karakter
Suarez Filipe
LV karakter
James R Richard
V2 karakter
Oliver Mason
Rendben felkeresek, azért hoztam létre egy új fiokot mert nem tudtam a régi adataim.
pfh még 2020 vagy 2021-ben voltam NNI-s asszem mikor még Derrick "vezette".
 
Utoljára szerkesztve:

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
Nem vagy benne az adatbázisba, van valami screenshotod ami alátámasztja hogy voltál NNI-s?
 
  • Tetszik
Reactions: medard

Troit

Újonc
2022. 11. 14.
27
7
V4 karakter
Suarez Filipe
LV karakter
James R Richard
V2 karakter
Oliver Mason
Mivel új gépem van, ezért sajnos nincsen.
 

Smexy

Very Important Person
2019. 01. 10.
1 974
2 630
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
(( Közben megtaláltalak, félre volt írva. Próbaidőst adtál le, mivel azóta elég sok dolog változott, így akadémiára fogunk téged felvenni. ))
 
  • Tetszik
Reactions: medard
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.