Jacob Mcbride, Cody Phillips, Rick Mcbride -- Krisz

Ricsi219

Újonc
2020. 11. 10.
22
28
V4 karakter
Jacob Reece
LV karakter
Jacob Mcbride
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Jacob Mcbride >

Panaszra tett Admin neve:
<
Krisz >

Panasz oka:
<
Hanyag ügyintézés, Egyoldalúság, Helytelen bírálat >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
Hanyag ügyintézés, egyoldalúság: Helytelen bírálat: https://streamable.com/uvzxli
https://streamable.com/h87zos (Saját szemszögünk)
Napi log a történtekről illetve az adminügyről is: https://armin.kim/seepaste/1cKE
>

Megjegyzés:
<
A történet röviden: Rick nyitott egy reportot mivel Jesse mellett a benzinkút parkolójában páran feleslegesen keltették a feszültséget, verekedést generáltak azzal az indokkal, hogy a karakteremnek fekete bőrszíne van, illetve verekedésben Cody-t meg is ölték. Krisz állítása szerint nem megállapíthatóak a történtek a csatolt bizonyítékok alapján így elengedte az egészet.

Hanyag ügyintézés/Egyoldalúság: Dylan (aki megölte Cody-t a verekedés során: [2024-10-01 21:28:27] [Output] : [21:28] Admin 2 Krisz: (( [2024-10-01 20:56:17] [Output] : [2024.10.01 20:55:35] Dylan Falcon megölte Cody Phillips játékost [Fist] ))) Krisz felé jelezte, hogy a saját szemszögéből nem pontosan így történtek az események, ahogy az általunk küldött videókon. Ezzel semmi problémánk nem volt, nagyjából egy-két percnyi discord beszélgetésről volt szó részükről, lényegében csak addig, amíg Dylan megmutatja Krisznek az említett felvételt. Az egy-két percből nagyjából 15 percig voltak bent discordon, természetesen ez idő alatt mi nem kaptuk meg a felvételt és discordon sem voltunk jelen, hiszen úgy gondoltuk, hogy miután az említett videót megnézi Krisz utána visszatérünk az ügyre InGame, ehelyett csak ezt az üzenetet kaptuk Krisztől: [2024-10-01 21:49:56] [Output] : [21:49] Admin 2 Krisz: (( Megfelelő bizonyítékok hiányában sajnos nem tudoksegíteni. Videó cáfolja a történtek alapját. )). A problémánk itt a felesleges várakoztatással volt, Krisz több alkalommal is szó nélkül AFK-olt adminügy alatt amit nem tudtunk hova tenni, illetve a fent részletezett discord beszélgetéssel. Mivel ott nem voltunk jelen, így nem tudtunk kiállni a saját igazunkért.

Helytelen bírálat: Mivel a másik fél által készített videót nem láttuk, így az általunk készített bizonyítékok alapján továbbra is úgy véljük, hogy igenis történt szabálysértés.

Az állításaimat igazolják a fent csatolt bizonyítékok, illetve Krisz inaktivitása a logban jelzett időpontokon tökéletesen látszik.
Várjuk a bíráló admin válaszát!

>
 

KriszLV

Plata o Plomo
SzerverAdmin
LV
2021. 06. 03.
24
59
V4 karakter
Jimmy Corleone
LV karakter
Jimmy Park
Szép estét minndenkinek!

Amiatt mentem ki hozzátok, mivel nyitottatok egy reportot DM miatt. Az ügy elején már kaptam is egy videót tőletek. Ezen a videón nehezen, de kivehető, hogy Dylan nem szándékosan ölte meg Cody-t. Itt egy hitbox bug történt.
Én meg szerettem volna bizonyosodni arról, hogy Dylan szemszögéből is ez látható-e. Kértem tőle is videót, ám ő nem tudta feltölteni. Felajánlotta, hogy SEEMTA discord szerveren megosztja a képét és megmutatja az ő szemszögét (amit utólag elküldőtt nekem). Így be is csatlakoztam hozzá. Nektek senki nem mondta, hogy nem jöhettek be. Egy publikus (nyílt) szobában voltunk. Csak azt nem értem, ha már képet tudtatok róla csinálni, hogy ott vagyunk, miért nem jöttetek be? Nyugodtan be is jöhettetek volna, hogy ti is megbizonyosodjatok róla véletlen történt az incidens.
[2024-10-01 21:49:56] [Output] : [21:49] Admin 2 Krisz: (( Megfelelő bizonyítékok hiányában sajnos nem tudoksegíteni. Videó cáfolja a történtek alapját. )). A problémánk itt a felesleges várakoztatással volt, Krisz több alkalommal is szó nélkül AFK-olt adminügy alatt amit nem tudtunk hova tenni, illetve a fent részletezett discord beszélgetéssel. Mivel ott nem voltunk jelen, így nem tudtunk kiállni a saját igazunkért.
Ezt a kijelentésemet, így utólag olvasva én se teljesen értem, fáradt voltam/vagyok, nem is kicsit.
Discord beszélgetésünk alatt, megkérdeztem Dylan-től, hogy miért nem nyitott reportot amiatt, mert véletlen megölte Cody-t. Erre a válasza az volt, hogy megakarták várni az RP végét, és utána szeretett volna reportot nyitni amiatt (csak ti megelőztétek őt). Dylan elmagyarázta, hogy hogyan is kezdődött ez az egész verekedés. Emiatt voltam AFK a szerveren. Miután végeztünk a beszélgetéssel leírtam nektek IG bírálatomat, de akkor itt kifejtem nektek jobban.

Összehasonlítva mind a két fél szemszögét egyértelműen látszik mind a két videón, hogy nem szándékosan ölte meg Dylan Cody-t. Dylan az előtte lévő játékost, Ian-t ütötte meg, aki Cody és Dylan között volt. Ebből kifolyólag nem osztottam szankciót, amit ti annyira vártatok. Annyit tudok javasolni, hogy nem kell ennyire rosszindulatúnak lenni, és nem kell semmibe sem többet belelátni, mint ami.

További hozzáfűzni valóm nincs, várom a bírálatot.
 

Ricsi219

Újonc
2020. 11. 10.
22
28
V4 karakter
Jacob Reece
LV karakter
Jacob Mcbride
Szép estét minndenkinek!

Amiatt mentem ki hozzátok, mivel nyitottatok egy reportot DM miatt. Az ügy elején már kaptam is egy videót tőletek. Ezen a videón nehezen, de kivehető, hogy Dylan nem szándékosan ölte meg Cody-t. Itt egy hitbox bug történt.
Én meg szerettem volna bizonyosodni arról, hogy Dylan szemszögéből is ez látható-e. Kértem tőle is videót, ám ő nem tudta feltölteni. Felajánlotta, hogy SEEMTA discord szerveren megosztja a képét és megmutatja az ő szemszögét (amit utólag elküldőtt nekem). Így be is csatlakoztam hozzá. Nektek senki nem mondta, hogy nem jöhettek be. Egy publikus (nyílt) szobában voltunk. Csak azt nem értem, ha már képet tudtatok róla csinálni, hogy ott vagyunk, miért nem jöttetek be? Nyugodtan be is jöhettetek volna, hogy ti is megbizonyosodjatok róla véletlen történt az incidens.

Ezt a kijelentésemet, így utólag olvasva én se teljesen értem, fáradt voltam/vagyok, nem is kicsit.
Discord beszélgetésünk alatt, megkérdeztem Dylan-től, hogy miért nem nyitott reportot amiatt, mert véletlen megölte Cody-t. Erre a válasza az volt, hogy megakarták várni az RP végét, és utána szeretett volna reportot nyitni amiatt (csak ti megelőztétek őt). Dylan elmagyarázta, hogy hogyan is kezdődött ez az egész verekedés. Emiatt voltam AFK a szerveren. Miután végeztünk a beszélgetéssel leírtam nektek IG bírálatomat, de akkor itt kifejtem nektek jobban.

Összehasonlítva mind a két fél szemszögét egyértelműen látszik mind a két videón, hogy nem szándékosan ölte meg Dylan Cody-t. Dylan az előtte lévő játékost, Ian-t ütötte meg, aki Cody és Dylan között volt. Ebből kifolyólag nem osztottam szankciót, amit ti annyira vártatok. Annyit tudok javasolni, hogy nem kell ennyire rosszindulatúnak lenni, és nem kell semmibe sem többet belelátni, mint ami.

További hozzáfűzni valóm nincs, várom a bírálatot.
Szia! Egyáltalán nem tartom rosszindulatúnak az egészet, viszont amire ismételten nem tértél ki, az a verekedés eredete és a felesleges feszültségkeltés az ő részükről, amit a panaszban is említettem illetve a napi logomban is láthatsz.
 
  • Vicces
Reactions: monkeynorbi

Bobo12

Újonc
2020. 11. 10.
24
6
V4 karakter
Smith R Bruce
LV karakter
Rick Mcbride
Sziasztok ! Ezt a “véletlen” ölte meg részét, nem értem ([2024-10-01 20:55:31] [Output] : Frank Jenkins mondja: Most öngyilkos lettél koma). Jacob miután Cody meghalt ooc meg is kérdezte, hogy miért kellet megölni választ nem kapott rá, illetve de,: “ott volt” “és a verekedés közepette meghalt” ezen felül a hullát köpködték, majd mind aki jól végezte dolgát becipelték Jacob-ot és Cody-nak a hulláját a benzinkút mögé, mindenki aki benne volt a történetbe elment.Eltelt nagyságrendileg 10 perc a report nyitásom és aközött, hogy te megjelentél, mivel így is OOC írtam neked, hogy segítségre volna szükség és akkor írtam le a report számot emellé. Tehát úgy gondolom Dylannek lett volna bőven ideje “véletlen” ölését jelenteni, de nem tette ezt 20.55kor halt meg Cody 21.27kor lett oda getelve Dylan, szerintem ennyi idő alatt ha akarta volna jelenteni bőven megtehette volna.Dc dologra válaszolva, 1 perccel az ügy vége előtt készült a kép, így ekkor láttuk, hogy 3-man vagytok a beszélgetésbe nem ketten.Amikor már az egész dolog részleteit beszéltétek jelezhetted volna felénk, hogy csatlakozzunk mi is és ott beszéljük át az egészet, de ez nem történt meg.
 

aChef

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
235
142
V4 karakter
Sophie Alison
LV karakter
dylan.falcon
V2 karakter
Sophie Alison
Sziasztok! Szép estét!

Ha már rám éleződik ki az egész, illetve fel lettem hozva válaszolnék, hogy "megvédjem" magam. Nem mintha nem tettem volna már meg, ezért is lett úgy bírálva a szerveren ahogy.
Dylan, szerintem ennyi idő alatt ha akarta volna jelenteni bőven megtehette volna.
Ezt nem igazán értem. Ha megnézed a videót az én szemszögemből még csak nem is gondolhattam, hogy én öltem meg.
Normál sebességgel, de lassítva teljesen kivehető, hogy Liam-et ütöttem meg véletlen ahogy mellé álltam.
A nevénél látszik is a sebzés az ütés után.

Az RP-re meg amiből ez kialakult csak annyit, hogy én nem terveztem nagyon belefolyni inkább figyeltem, mert amit csináltatok ic... fogalmazzunk úgy, hogy érdekes volt.
Nem akartam ebbe belemenni, nem tudom milyen karaktert rpztek meg hasonlók, de elsőnek nem másban és máshol kell keresni a hibát. Nem egy kivetnivaló volt részetekről szerintem.

Több mindent nem is fűznék hozzá, minden látszódik a videón amit @KriszLV beküldött.
 
  • Tetszik
Reactions: B4Ly

Bobo12

Újonc
2020. 11. 10.
24
6
V4 karakter
Smith R Bruce
LV karakter
Rick Mcbride
Ezt nem igazán értem. Ha megnézed a videót az én szemszögemből még csak nem is gondolhattam, hogy én öltem meg.
Normál sebességgel, de lassítva teljesen kivehető, hogy Liam-et ütöttem meg véletlen ahogy mellé álltam.
A nevénél látszik is a sebzés az ütés után.
Szia @aChef a tegnapi válaszomat amikor írtam, a te szemszögeted nem tudtam megtekinteni, mivel telefonról írtam akkor, most viszont megtudtam nézni, és igazat szeretnénk nektek adni abban, hogy te ténylegesen csak full véletlen húztad be az utolsó ütést Cody-ra, ami a részedről nem volt szándékos. Viszont az is kivehető, hogy amint Cody animba esik nem igen sikerül megállní az ütést a két másik verekedő félnek, (A földön fekvő Cody-ba aki ekkor még nem is volt animba kapott 5 db ütés a földön mire animba esett, majd ha jól veszem ki 4-et animba esése után amiből ugye te adtad a végsőt). Elemezhetjük itt folyamatosan a dolgokat akkor se reálís, hogy Jesse benzinkútón körbe állják őket: és elkezdődik a felesleges feszültség keltés, semmi szükség nem volt arra, hogy ez az egész verekedésbe menjen át, amit nem Jacob és Cody kezdeményezett
Az RP-re meg amiből ez kialakult csak annyit, hogy én nem terveztem nagyon belefolyni inkább figyeltem, mert amit csináltatok ic... fogalmazzunk úgy, hogy érdekes volt.
Nem akartam ebbe belemenni, nem tudom milyen karaktert rpztek meg hasonlók, de elsőnek nem másban és máshol kell keresni a hibát. Nem egy kivetnivaló volt részetekről szerintem.
Erre nem is tudom,mit kellene válaszolni, igen mint fentebb leírtük még mindig nem kaptunk választ, hogy mi szükség volt feszültséget kelteni, verekedést generálni, majd elmenkülni, nem tudom, mi kivetni valót látsz abban amit Jacob és Cody írt, mert nem hagyták szó nélkül ezeketet a felszólalásokat: [2024-10-01 20:53:11] [Output] : Kian Lim mondja: He', nigger. - Te mit bűnözöl itt?"
vagy [2024-10-01 20:53:52] [Output] : Ian Liam mondja: Há' rontod a levegőt te fekete orángután.
ezekre Cody felkérdezett, MIVEL egy friss baleset után az emberek általában nem a nyugodtságukról híresek [Output] : Cody Phillips mondja: Mi a kurva anyatok van? innentől ment a fenyegetőzés szépen, Cody kétszer írt felétek fenyegetőt, Jacob próbálta terelni a bőrszín témát, majd amikor Jacob jelezte távozási szándékát, elindult a verés, mivel itt verekedésnek esélye sem volt a túlerő, ( Jacob és Cody láthatóan sérültek is voltak) és a körben állás végett. Nem hinném, hogy egy ilyen indokkal ezt szokás csinálni egy elég forgalmas helyen, ahol ráadásul elég sok rendőr meg is szokott fordulni.

Továbbiaknak nem szeretnék hozzászólni a témához, várom a bíráló admin válaszát!
 
Utoljára szerkesztve: