Jacob Kolobzeg jelentkezése a Fix&Drive-hoz[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KenyérS

Újonc
2020. 02. 01.
1
0
V2 karakter
Sallty Jacob




FIX AND DRIVE SERVICE



JELENTKEZÉSI LAP







[ O ][ O ][ C ]







Beceneved, amin szólíthatunk:



~ Andor ~







Életkorod:



~ 14 éves vagyok. ~







A játékon belüli szinted:



~ 8-as szintü vagyok. ~







Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)



~
Admin jailek (2)
IdőpontIndoklásHosszAdmin
2019-11-30 01:04:22RP hiánya felsegítésnél #Kezdő30 percSmexy
2020-02-25 22:08:30ORFK kulcsok #Ricsi999999 percRicsi
Név váltási kérelmek (1)
IDNévÚj névIndokIdőpontÁllapot
66096Sallty_JacobJacob_KolobzegMagyar név leváltása.2020-02-11 15:01:26Elfogadva

~







Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?



~ Természetesen rendelkezem TeamSpeak3-al és gyakran használom is. ~







Rendelkezel mikrofonnal?



~ Természetesen rendelkezem. ~







Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:



~ A nevem Kökényesi Andor Magyarországon Hajdu-bihar megyében születtem Debrecenben 2005. május 13-án. Szeretek csapatban dolgozni és együttmüködö vagyok valamint szeretek új embereket megismerni. Debrecenben élek a szüleim elváltak. Még álltalános iskolába járok most töltöm az utolsó évemet ebben az iskolában. Középiskolába gépészeti szakra jelentkeztem és nagyon remélem hogy bekerülök. Nagyon érdekel az autószerelés és felnött koromban szeretnék autószerelö lenni. Az értetlenkedés és a veszekedés hamar felidegesit. Nagyjából ennyi negativ tulajdonságom van. A frakcióba föleg az autók és az autószerelés iránti érdeklödésem miatt szeretnék bekerülni. Szabadidömben a gépen játszok vagy sportolni szoktam. ~











[ I ][ C ]







Teljes neve:



~ Jacob Kolobzeg ~







Anyja, apja neve:



~ Suzan Kolobzeg és John Kolobzeg ~







Elérhetősége (email, telefonszám):



~ A telefonszámom 830886 ~







Büntetlen előítéletű?



~ Igen ~







Személyi igazolványáról egy kép:



~ https://imgur.com/a/cqRNQMJ ~







Van-e ismertsége a csapatunkon belül?



~ Sajnos nincs. ~







Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?



~ Számomra nagyon fontos mert egy frakció vagy egy akármilyen közösség nem tud fentmaradni csapatmunka nélkül mivel az ember nem képes mindenre egyedül. ~







Gyakran jár műhelyünkbe?



~ Igen gyakran. ~







Csatolja be önéletrajzát:



~ A családommal nemrég költöztünk a városba. Autószerelöi és rendészeti végzettségem van. Van egy testvérem is. Mielött jelentkeztem volna ebbe a frakcióba a rendörségnél dolgoztam. Az autószerelést apukámtól tanultam a kezdetekben. Már kiskoromban nagyon érdekeltek az autók. Föiskolára már a városban jártam. A nevem Jacob Kolobzeg és a Las Venturas-i korházban születtem 1995. aprilis 18-án. ~








Aláírás:



Jacob Kolobzeg

 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.