Jacob Julio jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dzsulesz

Újonc
2023. 12. 27.
4
1
V4 karakter
Graves Morales

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- Jelenleg 16 éves vagyok, nemrég töltöttem be ezt a mérföldkövet.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- Kb 3éve játszok és nem sokra rá volt egy nagyobb kihagyásom, de azóta már aktívan játszom a szerveren..
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Csak AFK miatt kaptam kirúgásokat azokat pedig csak jogosnak tudom tanálni.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Elírás plusz már nem találtam ideálisnak ezt a nevet ezért kértem ami azóta is van.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez lesz életem első NNI lapja.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 248055.


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Még nem voltam frakcióba és az NNI lenne életem első SeeGameSystemes közösség ahova csatlakoznék..
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Még nem volt de szeretnék a közeljövőbe gondolkozni rajta.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Elsősorban azért szeretnék nyomozó lenni mert nagyon sok RP lehetőség van és szeretném fejleszteni az RP tudásom. Azért szeretnék még mert a való életbe is ezt szeretném tanulni és szerintem itt szerintem megtudom tapasztalni, hogy milyen kihívások lesznek előttem és milyen egy nagy családba tartozni. És Pietraktól láttam az NNI bemutatóját amiben megtetszett ez a szervezet sokszínűsége.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Hétköznapomként 2-2,5 órát tudnék fent lenni és az NNI-re fordítani, de hétvégen 3-4 órát is tudok teljesíteni és az NNI-re fordítani..
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Igen LV játszottam de ott sem mentem frakcióba..
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- -


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Jacob Julio
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Vinewood Boulevard, - +38-76-158-3401, - JacobJulio@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem volt szerencsém még rendvédelmi állományban részt vennem.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Szeretnék egy barátságos elfogadó közösség tagja lenni és egy nagyszerű munkahelyet ahova minden reggel boldogan toppanhatok be és amit a későbbiekben gyerekeimnek vagy akár az unokáimnak átadhatok mint élmény és tanulság. Szeretném a város lakosait, hogy egy biztonságos környezetben érezzék magukat. Úgy gondolom a testi fizikumom és a tanulmányaim alapján beleillenék az állományba.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Egy nyomozó feladatai közé tartozik a gyanúsítottak azonosítása és megfigyelése, bűncselekmények vizsgálata, tanúk kihallgatása, a bizonyítékok és nyomok gyűjtése majd azok elemzése. Szerintem egy nyomozónak elengedhetetlen a helyszín alapos átvizsgálása és a megfelelő csapatmunka és kommunikáció képesség.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Úgy gondolom, hogy a csapatmunka a kreativitás és a kommunikációban megfelelően képzett és képes vagyok helytállni. Ezzel ellentétben könnyen túl gondolok szituációkat ezzel nehezebbé teszem saját munkámat. Pozitívum még, hogy stresszes szituációkban jobban tudok teljesíteni és ha éppen keletkezik egy kisebb feszültség a csapatmunkában akkor könnyen tudom csillapítani azt. Pozitívnak tartom még a vezetési képességemet is mert üldözés közben higgadtvérrel és erős odafigyeléssel kollégáim épségére és az üldözött biztonságos elkapására igyekszem. Negatívum még, hogy általában követelőző illetve irányító személy vagyok ami sajnos nem mindig pozitívan fogadnak az emberek.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Először is fontos, hogy semmilyen feltünést ne keltsünk és maradjunk észrevétlenek. Majd értesítem rádión a társaimat illetve társszerveinket minden fontos információt a "fontos személy" állapotáról az elkövetők létszámáról, felszerelésükről. Ha mindez sikerült megvárom a társaim/társszervek megérkezését és miután megérkeztek az akcióparancsok átveszi és koordinálja az akciót, majd a parancsokat teljesítve törekedünk arról, hogy a "fontos személy" épségben kijusson a területről.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Jacob Julio
 

misi aki zsolti

shadowstrainz
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 362
4 178
V4 karakter
Toby Gilbert
LV karakter
Kian Tucker
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.
Tisztelettel: Toby Gilbert r. altábornagy!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.