Jacob Jackson jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Foxsyte17

Újonc
2023. 06. 16.
7
0
LV karakter
Rookie R Jhonson
logoweb3.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Jacob Jackson
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 3569
IC SZINT: 11

KOROD: 17
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: még nem voltam frakció tagja
TÁVOZÁSAID OKA: még nem voltam frakció tagja
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: még nem voltam sajnos
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: még nem voltam sajnos
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: még nem voltam sajnos

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok! Olivér vagyok, 17 éves. A családommal és a két kutyámmal élek egy kis faluban. 7 évig voltam színész, és több főszerepet is játszottam teltházak előtt. Most jelenleg Programozóként tanulok és 11. Osztályos vagyok. Véleményem szerint egy rendkívül higgadt, kedves személyiség vagyok, és szeretnék egy kicsit nosztalgiázni a szerveren, mivel régen a fél életemet itt tölöttem. Nyílván nem csak ez a motivációm, de közrejátszik ez is.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretnék színes RP-kben részt venni, illetve erősíteni az állományt, valamit szeretnék elégedett vásárlokat szerezni a szervíznek.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Sok sikert magamnak, nektek meg előre is köszi:)

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia!
Ma keress fel egy vezetőségi tagot lehetőleg még 19:00 előtt. Ha nem alkalmas az időpont, jelezd privát üzenetben.
A lapod elfogadásra került.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.