Jacob Harper Jelentkezése a See City Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bota

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
73
18
V4 karakter
Shawn Gibson
LV karakter
Kyle B Twain
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Jacob Harper. ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017-től játszok a SeeMTA v2-es szerverén kisebb nagyobb kihagyásokkal, valamint 33.000 játszott percel rendelkezem. ~

Hányas szintű vagy?
~ 26-os szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ 15 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen voltam más frakcióba: hells angelsből félreértés miatt kerültem ki, Olaszból azért, mert ujraszervezés volt és mindenki kikerült és NNiből azért, mert akkor már nem úgy éreztem a közösséget mint mikor bekerültem, ezért kiléptem. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék a frakció tagja lenni, mert úgy hallottam hogy nagyonjó közösség és szeretnék én is a közösséghez tartozni. IRL is imádom az autókat és jó lenne ha a szerveren is tudnék autókkal foglalkozni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, mindkettővel rendelkeze. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétfőtől Csütörtökig 1-1,5 de péntektől vasárnapig akár 4-5-6 órát is, hisz akkor nincs iskola valamint délutáni órák. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem, nem voltam bannolva. Kép: https://imgur.com/a/Rf932nF ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, voltam párszor de ezekre természetesen nem vagyok büszke. Kép:https://imgur.com/a/EUQbUkv ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Boti-nak hívnák 15 éves vagyok, de kisebb korom óta rámragadt az a becenév hogy Bota. Erdélyben élek egy kisebb városban.Én egy szép téli napon szüledtem a szomszéd városba Jelenleg 8. osztályos tanuló vagyok és itt nálunk hamarosan jönn a 8. vizsga ami egyben a felvételi is. Erre szorgalmasan tanulok, de a szabadidőmben gépezni szoktam. Imádom az autókat és már alig várom hogy betöltsem 18. életévemet, hogy tudjak levizsgázni és megszerezni jogosítványomat. Imádok zenélni, én basszusgitározok kemény 6 éve. A tudásomat zenei téren heti egy alkalommal délutáni iskolába fejlesztem, ahol idén van az utolsó évem és utána diplomát kapok. Szeretek horgászni és biciklizni. Ennyi is lett volna röviden magamról, remélem tetszett. ~

Helyezem. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Az az 1-1,5 óra aktívság nagyon kevés lesz ide.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

Bota

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
73
18
V4 karakter
Shawn Gibson
LV karakter
Kyle B Twain
Írtam, hogy csak hétfőtől péntekig utána ennek a 4-6szorosa. Gondolom eltekintheto a 2 órától hisz hétvégén meg 4szeresedik minimum
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.