Jacob Foster jelentkezési lapja az NNI állományába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Guzuh

Barangoló
2019. 04. 18.
77
29
Budapest
V4 karakter
Paco Carillo
LV karakter
Leroy Blackwood
V2 karakter
Jacob Foster
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Jacob Foster

2. Születés helye, dátuma
Los Santos, 1990.11.30

3. Bejelentett lakcíme
Montgomery, Kenwood Street 1.

4. Telefonszáma
36222173968

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendőrtiszti Főiskola

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
ORFK - Teljes vezetőségváltás miatt leszereltem, OKF - Nem volt összeegyeztethető az életemmel így leszereltem, GLS/DPD kamionos futár - Hosszú távok, kevés fizetés aránya miatt felmondtam.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
ORFK-ban szolgáltam közel 2 hónapig, ahol Őrmester voltam, viszont vezetőségváltás miatt leszereltem.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Szeretném tovább építeni a rendvédelmi karrierem, és egy jó társaságnak a tagja lenni, ahol csinálhatom a hivatásom amit szeretek.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Rendőrtiszti főiskolát véeztem, van rendvédelmis tapasztalatom is, amit tudnék kamatoztatni. Emellett terhelhető vagyok, a munkának szentelem az életem és ha szükség van rám, bármiben segédkezem.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Milán vagyok, 20 éves

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
2019 óta

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
3479 perc

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
ORFK - Őrmester voltam, a társaság nagyrésze kilépett így én is, OKF - Őrmester voltam, de nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Nagyon érdekel a nyomozó RP, még sosem volt alkalmam sajnos kipróbálni semelyik SGS szerveren. Szeretném itt újra beindítani a V2-es karrieremet, illetve egy normális, RP-s közösségnek szeretnék a tagja lenni.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Természetesen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Sziasztok Milán vagyok, 20 éves, egyetemi hallgató. Jelenleg gazdaságiformatikát tanulok egy budapesti egyetemen. Emellett szabaidőmben itthon szoktam MTA-zni, vagy a barátnőmmel/barátaimmal szoktam lenni. Szertem a labdarúgást és az F1-et is, így általában vagy eljárunk focizni vagy vezetni a haverokkal. Futárként dolgozom z egyetem mellett, így kötetlen a munakidőm, bármennyit dolgozhatok. Kb. 2019 óta játszom SGS szervereken, de 8 éve rpzek már. Először SA:MP, később pedig MTA szervereken játszottam, ahol kellő tapasztalaott gyűjtöttem. Tudom, hogy a perceim és az UCP-m nem arányosak és nem is szép annyira, de újrakezdeném tiszta lappal a V2-őt.

8. Tudod teljesíteni a heti 600 kötelező percet?
Természetesen.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
 

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
nnilogo.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, mely bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
(( Megjegyzés: Oké a lap, de a vizsgán jól kell teljesítened. Holnap keress egy leadert. ))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.