Jacob Emilio

Liba

Újonc
2024. 10. 19.
2
0
LV karakter
Jacob Emilio
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.




Személyes információk:
Vezetéknév: Jacob
Középső név: -
Keresztnév: Emilio
Születési hely és idő: 1989 dec 21
Anyja leánykori neve: Emma Watkins

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-802-5927
E-mail cím: Jacobemil@seemail.lv

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: Igen
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Elso ranezesre tetszik a munkahely illetve hosszabb tavra szeretnek maradni, szeretnem megismerni Las Venturast

Miért pont önt vegyük fel?
Egy jo munkahelynek tunik es szivesen fuvarozgatnam a varosbelieket

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]Hasznos dolog egy jo csapatban. Ha rossz a csapat nincs jo csapatmunka szet eshet a frakcio. Fontos a kommunikacio hozza.[FONT=century gothic][SIZE=7][FONT=century gothic][SIZE=6][SIZE=5][SIZE=5][SIZE=5][SIZE=5][SIZE=5][SIZE=6][SIZE=5][SIZE=5][SIZE=6][SIZE=5][SIZE=5][SIZE=6][SIZE=5][SIZE=6][SIZE=5][SIZE=6][SIZE=5]

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: Igen
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: Igen el
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 6-8 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]



Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.



Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!




Mi a neved?

Bence




Hány éves vagy?

15



Hány játszott perced van?

7829



Mi az Account ID-d?

37774



Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem


Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Nem


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem



Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

-



Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

van harom autom egy farmom es egy banyam



Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

atlagos 4-5 ora



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen: van

Nem: -



Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Rugalmas megerto odafigyelo gyorsan tanulo es szotfogado vagyok



Mesélj magadról pár mondatban! (6-8 kerek összefüggő magyar mondat.)

Bencenek hívnak, 15 éves vagyok, és 2009. április 19-én születtem Budapesten, ahol jelenleg is élek. Epuletgepesz technikus szakon tanulok. Van egy nővérem és két öcsem. A szüleimmel élek. RP-zni 2018-ban kezdtem, először FiveM-es szerveren, majd 2024-ban csatlakoztam a Las Venturas szerverhez. Jelenleg egy komolyabb párkapcsolatom van. Tapasztalatom van GTA 5 RP szervereken is, de az teljesen más. Összességében nyitott vagyok az új kihívásokra, és izgatottan várom, hogy milyen lehetőségek várnak rám a jövőben.









Aláírás: Bence





Kelt.: 2024.10.19

[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

 

PatrYk

Zöldfülű
2023. 06. 25.
203
114
19
LV karakter
Anthony Brady
Szia! A helyesírás nem nagyon jött össze, a minta elcsúszott, illetve a ucp képeket sem küldted be. Ezzel a lappal nem sok mindent lehet kezdeni.