Jacob Eduward

P4c1

Újonc
2024. 06. 04.
3
2
LV karakter
Jacob Eduward
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Jacob
Középső név: -
Keresztnév: Eduward
Születési hely és idő: Los Santos,1984.06.12
Anyja leánykori neve: Emma Watkins

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-885-7929
E-mail cím: Edike84@seemail.hu

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X-
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Azért szeretnék jelentkezni a Las Venturasi taxitársasághoz, mert szeretek emberekkel foglalkozni, és élvezem a vezetést.

Miért pont önt vegyük fel?
Úgy gondolom, hogy a város ismerete és a rugalmasságom lehetővé teszi, hogy hatékonyan és ügyfélközpontúan dolgozzak.Emellett a taxitársaság hírneve és professzionális hozzáállása vonzó számomra, és szívesen lennék része egy ilyen dinamikus csapatnak.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Úgy gondolom, hogy a csapatmunka alapvető a sikeres munkavégzéshez. Egy jó csapatban mindenki támogatja egymást, hatékonyan kommunikál, és együtt dolgozik a közös célok elérése érdekében. Fontosnak tartom, hogy minden csapattag hozzájáruljon a munkához, hiszen együtt mindig jobb eredményeket érhetünk el, mint egyénileg. A kölcsönös tisztelet és az egymás erősségeire építés kulcsfontosságú egy jó csapatban, és én igyekszem mindig ennek megfelelően dolgozni.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X -
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X -
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 6-8 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
válasz helye

Hány éves vagy?
17

Hány játszott perced van?
5269

Mi az Account ID-d?
36307

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
-

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Büszke vagyok arra, hogy sikeresen felépítettem a karakteremet és elértem egy stabil anyagi helyzetet anélkül, hogy frakcióhoz csatlakoztam volna. Ezen kívül izgalmas RP szituációkban vettem részt, amelyekben folyamatosan fejlődök és új kihívásokkal nézek szembe.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-4 órát, ha nem többet

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen:X-
Nem:--

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Szeretném, ha engem választanának a frakcióba, mert lassan fél év játszom a Seemta V4 LV szerverén, és alapos tapasztalattal rendelkezem a szerepjátékban. Kiváló csapatjátékos vagyok, mindig nyitott a tanulásra és a visszajelzésekre, így segíteni tudom a frakció munkáját. Ezenkívül a karakterem háttere és motivációja jól kidolgozott, ami segít abban, hogy hitelesen szerepeljek. Célom, hogy aktívan részt vegyek a frakció életében és hozzájáruljak a közösség fejlődéséhez.

Mesélj magadról pár mondatban! (6-8 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok! Patrik vagyok, 17 éves, és jelenleg 11. osztályos vagyok. Szeretek sportolni, különösen focizni és kosárlabdázni. Szabadidőmben szívesen olvasok, főleg sci-fi és fantasy könyveket, de a zene is fontos része az életemnek. Emellett a barátaimmal is sok időt töltök, mert számomra fontosak a társas kapcsolatok. Kíváncsi természetű vagyok, és mindig igyekszem új dolgokat tanulni. A jövőben szeretnék továbbtanulni, és egy érdekes szakmát választani, talán a technológia vagy a programozás területén.




Aláírás: Szele Patrik


Kelt.: 2024/10/19