Jacob Dillinger, Huber Bertram, Fawz El Waheed -> Jason #Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Krisz0010

Újonc
2023. 11. 01.
73
109
V2 karakter
Jacob Dillinger
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Jacob Dillinger

Panaszolt fél admin neve:
Jason

Panasz pontos megfogalmazása:
Nem megfelelő bírálat, admin feladataid nem megfelelően látja el.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Nem megfelelő bírálat nem hajlandó ts-en beszélni és nem hajlandó meghalgatni senki álláspontját ha túl nagy feladat neki akkor kérjen meg mást vagy halassza el míg nincs fent olyan aki elbír az ügyel. Ki lett provokálva a fegyver elő vétel ezzel nincs is gondom csak azt tartom jogtalanak, hogy a DM-et miért kaptam ha van jogtalan fegyver elő vétel akkor nincs DM mivel üti egymást a kettő. Véleményem szerint nem látta el megfelelően a rábízott feladatot és helytelen döntések sorozatát hozta meg, egy admin mióta hangoztatja végig azt hogy tegyünk PK-t nevetséges ez az egész. 300 Perc AJ erősen túlzás alapból főleg ha megnézzük az ucp-m.
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Szia!
Mint többszőr említettem, event helyszínen vagytok.
Attól ,hogy maffiát rpztek, még nem jogosít fel attól, hogy a szerver szabályzatát megszegjétek.
Szerver szabályzat:
• Forgalmas területeken továbbá tilos a bármiféle ok nélküli lövöldözés, két rivális banda/maffia találkozása esetén is.
Amit leműveltetek részemről egyáltalán nem fér bele az RP keretekbe, hogy egy karácsonyi vásáron, ahol IRL hajnalban is tömeg van, nem kezdesz el lövöldözni se fegyvert elővenni. Mint most látszódott más playerek által, ugyan úgy járkáltak a Mikuláshoz, aminél annyit látnak, hogy elkezdek lövöldözni.
Attól, hogy más elővett neked nem kellet volna fegyvert elő vegyél.
 

Krisz0010

Újonc
2023. 11. 01.
73
109
V2 karakter
Jacob Dillinger
Volt okom rá szerintem elég ok ami a videoban látszik ha nem elég akkor nem tudom mi lett volna elég indok arra, attól hogy event helyszínen vagyunk azis egy forgalmas helynek számít többszöri szabályzat átolvasás után sem látom azt hogy event helyszínen okkal nem vehetek elő fegyvert és ha van rá indokom nem lőhettek le senkit. Ha meg kérhetlek itt vagy privátban egy olyan részt a szabályzatból tudnál csatolni ahol az le írja azt hogy nyomos indokkal nem vehetek elő fegyvert?

Ui: Azt nem értem hogy akkor ha így vélekedsz akkor miért nem kapott mindenki azért Jail-t hogy elő vette a fegyvert mert te szerinted nem lehet én szerintem nyomos indokkal lehet és ott a szabályzatban is amit idéztél. Ha meg kérhetlek majd nekem ne Control c és v-z ha megnyitottam a pk-t el várom és mindenki el várja azt hogy fejtsd ki a véleményed és ne előre megírt szöveget másolgass be köszi szépen.
 
Utoljára szerkesztve:

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
• Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás, továbbá a lövöldözés csak nyomós indokkal engedett. (pl.: munkahelyek, főutak, városháza, rendőrség, kórház, oktató telep, szerelőműhelyek, boltok, benzinkútak,farm)
-Amennyiben az RP szituáció megköveteli egy frakció számára a forgalmas helyről való rablást akkor az engedélyezett, viszont ez alól is kivételek a fent megnevezett helyek.
• Forgalmas területeken továbbá tilos a bármiféle ok nélküli lövöldözés, két rivális banda/maffia találkozása esetén is.

Event helyszínről beszélünk, szerintem innen magától érthető.

Jelenlévők közül, aki fegyvert vett elő szankciót kapott, FUN indokkal. Akik megöltek valakit DM jailt kaptak, szóval nem tudom mire gondolsz, hogy nem lett mindenki szankcionálva.

Válaszra pedig ugyan azt tudtam írni mind a kettőtöknek, így nem fogalmaztam át, hanem ugyan úgy írtam le nektek.
 

Krisz0010

Újonc
2023. 11. 01.
73
109
V2 karakter
Jacob Dillinger
• Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás, továbbá a lövöldözés csak nyomós indokkal engedett. (pl.: munkahelyek, főutak, városháza, rendőrség, kórház, oktató telep, szerelőműhelyek, boltok, benzinkútak,farm)
-Amennyiben az RP szituáció megköveteli egy frakció számára a forgalmas helyről való rablást akkor az engedélyezett, viszont ez alól is kivételek a fent megnevezett helyek.


Nem tudlak teljesen értelmezni ki írja a szerver szabályzat is pontosan, hogy nyomos indokkal lehet lehet. Kérdezem én az mennyire nem nyomos indok ha egy Maffia Fő leaderjére fegyvert tartanak ha már rp-zünk szerintem akár hol van az ember ha fegyvert tartanak rá vagy ismerőseire és veszélyben érzi magát az elég indok arra hogy valakit le lőjön. Azt még mindig nevetségesnek tartom hogy azt összes részt vevő TS beszélgetést akart, hogy ott fejtsd ki részletesen az álláspontod erre annyi volt részedről a válasz, hogy In Game megkaptál mindent arra nem gondolva hogy az egyik vagy a másik fél be akarta volna bizonyitani hogy igen neki igaza van de te nem vagy hajlandó meg hallgatni senkit admin létedre mikor nem az az elsődleges neked hogy szankciot adj hanem, hogy meg oldj egy problémát én szerintem a probléma megoldásod egyenlő a nullával ahogy bizonyítottad az este.


Jelenlévők közül, aki fegyvert vett elő szankciót kapott, FUN indokkal. Akik megöltek valakit DM jailt kaptak, szóval nem tudom mire gondolsz, hogy nem lett mindenki szankcionálva.

Ezt nem értem ha valakit két dolog végett rakol AJ-ba akkor mind a kettő dolognak szerepelnie kéne és nevetségesnek tartom azt, hogy elsőre 120 Percet írtál mindenkinek aki elő vette a fegyvert és a te elmondásaid alapján hozzá csaptad mindenkinek azt amit még csinált akkor a FUN 0 perces AJ volt vagy a fegyver elővétel volt 0 perces ezt fejtsd már ki. Aki nem fun-olt annak miért FUN indokkal raktad AJ-ba ? Ez nekem érthetetlen amikor elmondasz valamit majd két embernek feljebb emeled a büntetését miközben DM-ről szó sem volt mert volt indokom, ha nem volt indokom rá kérlek fejtsd ki nekem hogy miért nem lett volna. A többi embernek meg csak átnevezed a büntetését és marad ugyan annyi.

Véleményem szerint a Spazzal hátán szaladgáló ember teljesen NON-rp-s azt tegyük mellé hogy egy rendvédelmis volt a helyszínen és teljesen figyelmen kivül hagyja ezt. El hiszem hogy mindenkinek vannak haverjai de ne legyünk már ennyire feltűnőek hogy ki megyünk nagy kaliberel vásárra majd elkezdünk mindenkibe bele kötni. Maffia hergelésnek is mondhatnám.

Ui: Kérlek ne keverd össze azt hogy ki a maffiás és ki a civil a másik panaszokat elolvasva látom hogy teljes mértkében kevered hogy ki kivel van, ezt este ugyebár ha meghalgattál volna mindenkit ahogy kellene egy adminak és a probléma megoldására törekedtél volna amit nem tettél akkor szívesen elmagyaráztuk volna neked azt hogy ki kivel van és milyen szerepet töltött be. Megértem hogy emberből vagy és késő volt csak akkor nem kellet volna elkezd birálni ezt az ügyet ha fáradt vagy, vagy bármi okból kifolyólag ugyanis ha admin vagy nem értem meg azt hogy miért nem hallgatsz meg mindenkit csak annyi hogy oda jössz ez van a szerverbe ott a nyomos okkal való őlés ezek után nem tudom mit vársz. Teljesen el rontod nem egy ember hanem több embernek a játék élményét azzal hogy nem tudsz megfelelően elbírálni egy ügyet amihez ki jössz és senkit nem hallgatsz meg a nyomos indok még mindig ott van a szerver szabályzatban kérlek értelmezd át még egyszer azt a DM indokot mivel teljesen mellé lőttél vele. Ha az egyik pillanatban azt mondod hogy nincs fegyver elő vétel event helyen akkor utána nem tudom miért osztottál DM szankciót.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Gabikaa02

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Nem tudlak teljesen értelmezni ki írja a szerver szabályzat is pontosan, hogy nyomos indokkal lehet lehet. Kérdezem én az mennyire nem nyomos indok ha egy Maffia Fő leaderjére fegyvert tartanak ha már rp-zünk szerintem akár hol van az ember ha fegyvert tartanak rá vagy ismerőseire és veszélyben érzi magát az elég indok arra hogy valakit le lőjön.
A ti leaderetek vett előszőr elő fegyvert, ráadásul nagykalibert. Akkor miért akarod megvédeni ha ő kedvezményezi a lövöldözést?
Alapvetően attól, hogy nincs indokolatlan fegyver viselés, az nem azt jelenti, hogy 0-24 rajtatok kell legyen full arzenál.
Első hozzászólásom:
• Forgalmas területeken továbbá tilos a bármiféle ok nélküli lövöldözés, két rivális banda/maffia találkozása esetén is.
Alapból szerintem értetendő, hogy event helyen csináltátok mindezt.
Azt még mindig nevetségesnek tartom hogy azt összes részt vevő TS beszélgetést akart, hogy ott fejtsd ki részletesen az álláspontod erre annyi volt részedről a válasz, hogy In Game megkaptál mindent arra nem gondolva hogy az egyik vagy a másik fél be akarta volna bizonyitani hogy igen neki igaza van de te nem vagy hajlandó meg hallgatni senkit admin létedre mikor nem az az elsődleges neked hogy szankciot adj hanem, hogy meg oldj egy problémát én szerintem a probléma megoldásod egyenlő a nullával ahogy bizonyítottad az este.
Ez a te véleményed. Viszont szerintem szerveren mindenki le tudta írni a problémáját. Elmondtam a véleményem a dologról, majd ahogy említettétek is már, többszőr mondtam, hogy élhettek a panasz lehetőséggel, ha nem tetszik a döntésem.
TeamSpeak3-ra pedig hajnal 2 kor felmenni egy olyan ügy miatt ami miatt bőven túl toltuk volna az ügyet (ennél is), feleslegesnek tartottam, főleg úgy, hogy péntek este volt.
Szankciók:
Admin[1] Jason: (( Rendben van, akkor nézem, viszont így amit elösszőr leírtam 120 perc módosul ))
Felhívtam a figyelmeteket erre, hogy mivel a teljes ügyet szeretnétek kivizsgálni, akkor módosulni fog.
Egyikőtöket se akartam "sokra" betenni, de a perceket nem én találom ki, és szerintem a videót jobban elemezve, még egy pár helyre lehetne így utólag + perceket tenni.
Egyedül a DM-re osztottam 300 percet, DM re ennyi jár.
a nyomos indok még mindig ott van a szerver szabályzatban kérlek értelmezd át még egyszer azt a DM indokot mivel teljesen mellé lőttél vele.
Erre majd a bíráló személy elmondja véleményét, hogy nyomós indok-e Event helyszínen lövöldözni.
Ha az egyik pillanatban azt mondod hogy nincs fegyver elő vétel event helyen akkor utána nem tudom miért osztottál DM szankciót.
Nonra nem non a válasz. Hogyha más elkövet valamit neked még nem kell ugyan azt.


Egyenlőre nincs több hozzáfűznivalóm, Várom a bírálatot.
 

Soul3127

Újonc
2023. 10. 30.
12
5
V2 karakter
Huber Luka
Ha előveszi a fegyvert és a clipen is látszik , hogy előttem vette elő ezzel, úgy jön ki hogy a főnököm és társaim nem mellesleg én életemet veszélyeztetve, ekkor nyilván fegyver fogok rá rántani , hogy ne lőjön fejbe. Ez szerintem bele fér. Tehát önvédelmből vettem elő és ez szerintem nyomós indok volt .
 
  • Vicces
Reactions: drev és MekGrill

Krisz0010

Újonc
2023. 11. 01.
73
109
V2 karakter
Jacob Dillinger
1: A fegyver elő vétel én szerintem jogos volt nehogy már egy civil elkezdjen be fenyiteni egy Maffiást azzal hogy ő le lövi.

2: Elég sok minden mellet el mentél mint ahogy a videón is jól látszik rájuk volt fogva legalább 4-5 fegyver nem kezdek el lövöldözni mert nekem spazom van.

3: Teljesen jogos volt az ölés szerver szabályzat is le írja nyomos indokkal lehet őlni akármilyen forgalmas hely erről ennyit.

4: Az összes résztvevő kérte a ts megbeszélést csak téged szimplán nem érdekelt csak az hogy mindenkinek adj AJ valamiért és kész elég sok mindent nem vettél észre az egész esetben mint pl: Maffia hergelés, PG.

Számomra elég felháboitó az is hogy a rendvédelem a haverokkal szemben bármit meg enged mióta rohangálhat egy rendvédelmis szerint egy ember spazzal a hátán és mehet oda mindenkihez kötekedni számomra ez a része is nevetséges, elhiszem hogy kevés a player de attól mert haver ugyan úgy kell eljárni mindenkivel.

Csatolok egy logot is az admin intézkedésről, hogy lásd mindenki akarta a TS megbeszélést: https://pastebin.com/LzdUp35m
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Event helyszínen vagytok, ahol volt player még hajnal 2 kor is, akkor IRL mennyi ember lenne ott szerinted?
Civil IC nem tudja, hogy maffiás vagy, főleg nem azt, hogy maffia leader, csak öltözködés alapján látja az öltönyt maximum amiből tud következtetni.
mindenkinek adj AJ valamiért és kész elég sok mindent nem vettél észre az egész esetben mint pl: Maffia hergelés, PG.
Vagy akár a szereptévesztés? Vagy akár a Lucky Hans Koenig bannolását?
Persze, mind a két oldalról engedtem el dolgokat, mivel egyáltalán nem a teljes szankció volt a szándékom, mint te állítod.

Össze lehetne nézni, ki pontosan mit csinált, lehetne ragozni, hogy erre még x perc arra még y perc mehetne, de mi értelme?
180 percet osztottam ki FUN-ra, 300 percet a DM re. Luckynak tettem át 600 percre a végén a megnyilvánulásai miatt.

NAV-os volt a helyszínen egyedül, ő pedig tudta, hogy jelen vagyok már Pompeu Gusto miatt, így nem intézkedett mivel frakció társam, és így várt az ajándékra, majd miután megkapta tovább ment, ő nem vett részt a ti "rptekbe".
Max El Mirador-ral, külön rp-t intéztek, ami nem tartozott az ügyhöz.

4: Az összes résztvevő kérte a ts megbeszélést csak téged szimplán nem érdekelt
Hajnali 2 óraakkor valóban nem húztam be senkit ts-en, szerveren is ugyan úgy el lehet intézni egy adminügyet.
Szerintem minden pontodra válaszoltam, várom a bírálatot.
 
  • Tetszik
Reactions: AlexLV

Krisz0010

Újonc
2023. 11. 01.
73
109
V2 karakter
Jacob Dillinger
Itt nem a lövöldözésről beszélek hanem előtte is ott rohangált előtte fel alá mintha ottsem lenne a spaz a hátán. Szerep tévesztést légyszíves fejtsd már ki hogy ki követte el és miért és a PG valós volt amire nem osztottal szankciót.
 
  • Vicces
Reactions: MekGrill

Zétény24

Barangoló
2021. 08. 24.
99
155
19
Kőszeg
V4 karakter
Brendon Rawlings
LV karakter
Marvin Palmer
V2 karakter
Kuroki Hidenao
1: A fegyver elő vétel én szerintem jogos volt nehogy már egy civil elkezdjen be fenyiteni egy Maffiást azzal hogy ő le lövi.

2: Elég sok minden mellet el mentél mint ahogy a videón is jól látszik rájuk volt fogva legalább 4-5 fegyver nem kezdek el lövöldözni mert nekem spazom van.

3: Teljesen jogos volt az ölés szerver szabályzat is le írja nyomos indokkal lehet őlni akármilyen forgalmas hely erről ennyit.

4: Az összes résztvevő kérte a ts megbeszélést csak téged szimplán nem érdekelt csak az hogy mindenkinek adj AJ valamiért és kész elég sok mindent nem vettél észre az egész esetben mint pl: Maffia hergelés, PG.

Számomra elég felháboitó az is hogy a rendvédelem a haverokkal szemben bármit meg enged mióta rohangálhat egy rendvédelmis szerint egy ember spazzal a hátán és mehet oda mindenkihez kötekedni számomra ez a része is nevetséges, elhiszem hogy kevés a player de attól mert haver ugyan úgy kell eljárni mindenkivel.

Csatolok egy logot is az admin intézkedésről, hogy lásd mindenki akarta a TS megbeszélést: https://pastebin.com/LzdUp35m
Nem tudom ki fenyegette meg a másikat, ki vette elő a fegyvert, majd ki fogta rá a másikra. Nem mindenkihez mentem oda kötekedni, csak azokhoz akiket az ic karakterem rühell. Maffia hergelés, szerintem a maffia korán sem így viselkedik, illetve jelenik meg mint ti, egyedül talán lucky_hans_koenig nézett ki úgy mint egy maffia, de rajta is ott volt egy random m4, pedig a maffiásoknak inkább az a célja, hogy ne hívják fel magukra a figyelmet szerintem, közűletek senki nem tanusított maffiához való viselkedést. Nem vagyunk sem én sem Pompeu_Gusto a rendvédelem haverja, ez nem tudom honnan jött.? Még egy utolsó mondat a fenyegetéshez, meg lehet nézni a logot, hogy ki fenyegetett meg kit legelőször. Annyiban tudok veled egyetérteni jacob_dillinger, hogy jason egy kicsit körültekintőbben és részletesebben is eljárhatott volna.
 

Krisz0010

Újonc
2023. 11. 01.
73
109
V2 karakter
Jacob Dillinger
Én arról tudok nyilatkozni mikor már ott voltam rádión jött nekünk hogy valaki fenyegeti az egyik társunkat és fegyver van a hátán csupán azért mentem ki én és a többiek ha valami baj van akkor tudjunk közbe avatkozni. Onnan jött hogy haverok vagytok mert Spazzal rohangálni rendőr előtt és nem csinál semmit másra nem tud gondolni az ember, engem az hidegen hagy hogy haverok vagytok vagy sem ez csak az én meg látásom.

Az admin intézkedés meg felháborító ami történt én felőlem teljesen jogtalanul kellet le ülnöm a 300percet amikor volt indokom ölni le írja a szabályzat is hogy nyomos indokkal lehet de ahogy látom itt csak akkor van nyomos indok mikor valakinek valaki a haverja és néha elég annyi hogy be szól valaki néha ha társaira fegyvert tartanak az sem elég. Még az háborit fel az egészben hogy a PG tisztán látszódik ez nem arra megy hogy neked vagy a barátodnak minden féle képpen AJ adassak csak szimplán egy ilyen helyzetben ahol jogtalanul adnak AJ-kat akkor vegyünk figyelembe mindent de ugyebár ez sem történt meg teljesen.

A szereptévesztéses dologra még mindig várom Jason a válaszodat hogy szerinted ki és milyen szereptévesztést követett el nem szeretem amikor dobálózunk minden fajta minősítésekkel bárki irányában.


Ui: Senki ellen nem szól ez most de ahogy láttam ha a rendvédelem tagja bármilyen hibát követ el akkor ucp-re hivatkozva valahogy mindig a legkisebb büntetést kapja vagy csak figyelmeztetést volt részem benne nem egyszer, nekem egy darab Jailem sem volt és le volt szarva nagy ívből hogy milyen az ucp-m egy kérdés csak rendvédelemnél van az hogy számít hogy kinek milyen az ucp-je és aki civil vagy illegálos az senkit sem érdekel?
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Úgy belelendültetek a témába, hogy 11 hozzászólásnál tartotok, és a bíráló adminisztrátor még hozzá sem szólt.
Engedelmetekkel a témát a bírálásig lezárom, ha utána bármilyen kérdése van az adminisztrátornak bármelyik félhez, meg fogja nyitni a panaszt, és erre lehetőségetek lesz.
Addig felesleges vitázni.
 

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!

Átolvastam a PK-t és jogtalannak találtam.
Jason csak abban hibázott, hogy nem FUN-t kellett volna indokba írnia hanem NonRP-t.
Event helyszínre tilos ilyen RP-ket vinni, máshol kell elintézni.
Jailokat már nem módosítom.

Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.