Jacob D Mike jelentkezése a PF-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kalmika123

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2023. 02. 09.
315
25
V4 karakter
Jacob D Mike
logo3-2.png
A jelentkezés IC része

- Családi és utóneve: Jacob D Mike
- Születési neve: Jacob D Mike
- Születési helye, év, hónap, nap: 1980. 08. 08.
- Anyja neve: Jacob D Emilia
- Személyi igazolvány száma: 611181HP
- Vezetői engedély száma: 695037YN
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): +38-76-853-2398, jacobdmike@seemail.hu
- Családi állapota: Egyedülálló
- Lakóhelye: See City
- Korábbi foglalkozásai, beosztásai: Katasztrófavédelem
- Volt-e már munkahelye? Ha igen, mi volt legmagasabb pozíció amit elért? Zászlós
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más? Nagyon jók a vezetési tudásaim, illetve nagyon figyelek a rossz parkoló autókra.
- Milyen elképzelései, elvárásai vannak a munkakörrel kapcsolatban? Megmutassam a városnak, hogy nem szabad szabálytalanul parkolni, illetve jó társaságot szerezni.



A jelentkezés OOC része


- Írj magadról legalább 8-10 mondatot: Hello sziasztok a nevem Kálmi egy kis városból származom. Sokat szeretek játszani Rp szervereken meg bármi más játékokkal amit szeretek mind például a Fortnite, Minecraft. A szabadidőmet biciklizéssel vagy a kutyámmal játszással szoktam tölteni persze az iskola mellett. Kedves aranyos srác vagyok nem szoktam csúnyán beszélni az nem nagyon illik hozzám, segítőkész vagyok ha valaki kérdez valamit vagy nem ért akkor amiben tudok azonnal segítek. Barátkozós típus vagyok gyorsan tudok barátokat szerezni mint a játékba mint a való életben. Így hogy most lesz nyári szünet több időm lesz játszani RP szervereken. RP karieremet 2023. februárjában kezdtem el ahol nehézkesen ment az eleje de szépen lassan belejöttem. Mai napra sok tapasztalatom van az RP-vel kapcsolatban, mivel sok frakcióban jártam sok szerveren. Köszönöm hogy elolvastad a jelentkezési lapomat. :)
- Mióta játszol a SeeMTA v3-v4 szerveren, mennyi játszott perced van? 2023. 02. 06. kezdtem el és 43 545 percem van jelenleg mikor irom a lapot.
- Miért ebbe a frakcióba szeretnél jelentkezni? Mostanába nincsen nagyon időm nagy RP-ket csinálni ezért választottam a PF-et kikapcsolódásnak.
- Melyik az a frakció vagy frakciók amikbe voltál? SCH, Katasztrófavédelem
- Miért PONT téged válasszunk, mitől vagy más? Kedves ember vagyok, barátkozós típus, nagyon szoktam figyelni amit mondanak nekem az emberek.
- Hetente hány percet tudnál a frakcióra szánni?: 1000-1200 perc
- AccountID?: 231929
- Van-e mikrofonod, illetve használsz TeamSpeak 3-mat és Discord-ot?: Igen
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (képi bizonyíték):
 

Arnold_Montgomery

Pletykafészek
Támogató
2019. 01. 10.
895
909
V4 karakter
Arnold Montgomery
Szia!
A tegnapi nap folyamán felkerestél engem, miszerint a szeptembertől kezdődő elfoglaltságod következteben gyakorlatilag nem fog jutni idő a játékra, nem szeretnél a frakció inaktív tagja lenni. Biztosan te is ismersz bennünket, jól tudod, hogy mindent megteszünk annak érdekében, hogy a tagjainknak jó legyen, különféle ötletekkel álltam elő. Jelezted felém, hogy az elkövetkező időben nem sok lehetőséged lesz gépközelbe kerülni, így már most elhagynád a frakciót.
Ezen jelentkezési lapban azonban pont az ellenkezőket olvasom, hetente garantált játszott perc, tervek a jövőre nézve ...
Sajnos azt kell megállapítanom, hogy vagy a tegnapi beszélgetés, vagy ezen jelentkezési információk nem tartalmazzák az igazságot, amely nem éppen pozitív.
Nem célom az, hogy a tőlünk távozó kollegáknak keresztbe tegyek, de úgy gondolom, hogy az általad választott frakció vezetőinek kötelességem elmondani azt, amely itt a lap írása során nem jelent meg.
[A frakció leadere tud az üzenetemről.]
// Arnold Montgomery OKF
 

Piszke69

Pletykafészek
2019. 01. 10.
875
1 426
22
V4 karakter
Mason Byers
logo3-2.png

Jelentkezési lap: Bírálat
Tisztelt jelentkező!
Ez úton közöljük önnel, hogy a jelentkezési lapját a vezetőség elolvasta és döntést hozott róla, mely értelmében a jelentkezési lapját ELUTASÍTOTTUK.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.