JackyBR ---> KicsiKim

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JackyBR

Újonc
2019. 02. 08.
3
3
V4 karakter
-Még Nincs-
LV karakter
-Még Nincs-
V2 karakter
Jeremy Clayton
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Jeremy Clayton

Panaszolt fél admin neve:
KicsiKim

Panasz pontos megfogalmazása:
Jogtalan eljárás adminügyben, ennek oka az, hogy IC ügyből csinált admin ügyet, miközben az teljesen szabályos volt.

Bizonyítékok:
Nincsen

Megjegyzés:
A történetünk ott kezdődik, hogy éppen megérkeztem a Bányászat leadó helyre, mivel előttem adta le valaki a köveit, ezért várnom kellett, majd mikor megjelent a zöld cp próbáltam bele állni, mivel én voltam az egyetlen, aki ott volt, majd teljes sebességel belém jön egy játékos(Vaszilenko Vladimir), mivel a játékoson és rajtam kivül nem volt senki ott, és csak egy kamera volt, ami nem nézett ránk, ezért elővettem az Uzimat, majd fejbelőttem a játékost, ezután eltettem a fegyveremet, majd megjelent egy másik játékos, aki megkérdezte tőlem, hogy én öltem-e meg, én persze hazudtam IC a játékosnak, azt mondtam neki, hogy "Nem én öltem meg, de ha nem vigyázol téged is lelőhet egy mesterlövész. Azután kicsit odébb álltam, majd a játékos, aki meg érkezett, az kilökte a halott játékos kocsiját, majd leadta a köveit, de mivel ő nekem nem okozott gondot, ezért kikanyarodtam, azt újra bementem a leadóhelyre, majd megvártam míg vissza jön a cp, leadtam, majd elindultam, a Munka kocsi CP-hez, mivel össze törte a kocsimat az a játékos, aki akkor halott volt, ezért én leadtam, majd felvettem egy másikat, elindultam a bányába, kiszálltam a kocsiból, és egy medve, akit azelőtt nem vettem észre elkezdett kergetni, próbáltam ellene alkalmazni taktikákat, de sajnos nem jöttek be, mivel dombon felfele, dombon lefele is tudott tökéletesen futni, ezért elkapott a medve, ezután rá írtam KicsiKim-re, és azt mondta, hogy egy medve ölt meg, közben próbáltam meggyőzni, ezután ő pár perc múlva felélesztett, majd magához getelt, ekkor megkérdezte, hogy mi okom volt rá, elmondtam neki, hogy felidegesítette a karakteremet, azzal hogy belém jött, és ki lükött a leadó helyről még mielőtt le tudtam volna adni a köveket, amit bányásztam, elmagyaráztam neki, hogy milyen okok miatt nem volt akkor forgalmas hely, erre ő azt állította, hogy berak 350 percre Aj-ba, Forgalmas helyen való DM-ért, amikor se nem forgalmas nem volt akkor a leadó hely, se nem oknélkül öltem meg. Ezután próbálkoztam meggyőzni, és érveléseket hoztam fel, aztán végül, annyira felidegesített, hogy azt írtam le "Mi lesz még? Kezdőket is felvesznek adminak?", vagy nem tudom hogy írtam, azután elmagyaráztam neki, hogy azért mondtam ezt neki, mert nem vizsgálta meg minden oldalból az ügyet, mivel amikor oda getelt, akkor már tudtam, hogy már el is döntötte, hogy én AJ-t fogok kapni, "Forgalmas helyen való DM " indokkal, mikor ezek közül egyik se volt a szituációban. Akkor összegezük: A szituációban nem volt jelent DM, és Forgalmas helyen való ölés se, mivel már rég óta nem forgalmas hely a leadó hely, mivel 2-3 játékos szokott megfordulni általában, ahogyan azt észrevettem, a másik ok, amiért nem forgalmas, az az hogy a kamera nem felénk nézett, hanem valami teljesen mást nézett, ezen kivül még azzal is tudom bizonyítani, hogy nem volt forgalmas hely, hogy csak ketten voltunk jelen, és csak azután jelent meg a harmadik játékos, hogy én már vissza ültem a kocsimba. DM azért nem volt, mivel a karakterem-et annyira felidegesítette, hogy ölni is képes volt, ezáltal a dühű vezérelte a karakteremet, és nem én követtem el a gyilkosságot, hanem maga a karakterem dühe.

Panaszhoz hozzászólhat:
Mindenki aki nem SeeMta-n kezdte a RP világát.
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Szia ! Te azt állítottad,hogy ha téged kilöknek a sorból az elég indok az ölésre a Kőleadó kellős közepén. Valamint egy hely nem csak attól,lehet forgalmas ,hogy abban az adott másodpercben hány játékos tartozik ott. Elmondtam,hogy itt nem ölhetted volna meg mivel forgalmas valamint indokod se volt rá. És azt is elmondtam,hogy beraklak. Erre válasz : [2019-02-10 12:42:14] [Output] : Jeremy Clayton: (( Mi lesz még? Kezdő játékosokat is felvesznek adminnak vagy mi? ))

Szankciódat teljes mértékben jogosnak tartom. Várom a bírálást!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Attól hogy lökött valaki a sorból, vagy neked mennek nem fogod megölni a játékost, a jailt jogosan kaptad.

A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.