Jackson Teller panasza > West

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Jackson Teller >

Panaszolt fél admin neve:
< West >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan jail,kivételezés. >

Bizonyítékok:
<
https://pastebin.com/JPzpgieW
[2019-07-12 15:54:13] [Output] : [Segítség] Admin[1] Max: Nem én jaileztelek be.
[2019-07-12 15:54:40] [Input] : pm 56 Ott voltál, veled bveszéltem is meg.
[2019-07-12 15:54:40] [Output] : [Küldött PM]: Max (56): Ott voltál, veled bveszéltem is meg.
[2019-07-12 15:54:49] [Output] : [Segítség] Admin[1] Max: De nem én jaileztelek be.
>


Megjegyzés:
< Kezdjük akkor előröl: Megyek az úton, sf alagútnál 90 es trafi. Ahogy a kanyarba érek jön a saját sávjába egy pözsó,meglát engem,direkt rám húzza a kormányt,elesek,rp stb. Utánamegyek,rádiózok a fraki társaimnak hogy van egy pözsó elütött ,meg kéne álítani, megkérdezni tölle miért hagyott cserben. Ahogy követem határ fele még legalább 2* rám húzta a kormányt ,elérünk a piac hoz.Ahogy van a piachoz vezető út(emelkedős út ), nyom egy satut majd megint el akart ütni. Leszáltam a motororról, mivel már így hogy egyszer elütött , legalább 3 szor rám húzta a kormányt eléggé veszélyeztetve éreztem magam.Elővettem a fegyvert [ akkor az autó nem ment, egy helyben ált ] , majd mikor meglátta hogy kezembe a fegyver, célzok, elindult lefele az úton. Ekkor én lőttem a kocsi fele kb 3 golyót ( a kerekeit akartam kilőni) akkor eltaláltam a haverját és meghalt. Felszáltam a motorra majd a pözsó után eredtem, láttam meghalt a gyerek. Egyből írtam is az adminnak hogy figyu ez meg ez van,jöjjön már kérem. Jött is kb 4 admin. Felmentem ts megbeszélni az ügyet. Volt ott minden... Kikérdezték ooc a gyereket a történtekről majd jól látszik hogy bevalja hogy töbször elütött, illetve bevalja,tudta nagyon jól hogy a haverját véletlen lőttem le. Aztán elősször dm et akartak adni, abból lett forgalmas helyen való ölés.Csak azt nem értem hogy ha van elég okom lelőni a gyereket ,miértnem lőhetem le forgalmas helyen. Akkor tisztázásúl: A gyerek bevalotta hogy töbször elütött,rávolt fogva a fegyver ,semmi rpt nem nyomott hogy rálép a gázpedálra és elhajt. És még elis üt,rám húzta a kormányt én még még admint is hívok hogy véletlen lőttem le a gyereket és csak én kapok jailt ami szerintem nem is jogos ? Maxal próbáltam újratárgyalni az ügyet, azt mondta ne őt keressem, nem ő rakott be jailba. Ehez anyit fűznék hozzá ami a logokból is jól látszik, hogy főként ő intézte az ügyet. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Laccek

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Hello! Max-al eggyüt intéztük az ügyet. Egy szabálypontot másolnék be neked. Mint látod forgalmas helyen lövöldözni is tilos, nem hogy megölni valakit, kerekére se lőhettél volna, főleg hogy nem is a vezetőt ölted meg.
• Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás/lövöldözés, ahol a való életben is hemzsegnek az emberek. Pl.: Munkahelyek, 4 sávos utak, autópályák, Városháza, Rendőrség, Kórház, ...
A "kivételezés"-t pedig nem értem.
 
  • Tetszik
Reactions: Pami

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
Így van, tilos a lövöldözés forgalmas helyen, vagy ahol a való életben se tennéd meg. Csak hogy nekem volt rá okom és az ok mentesít alólla. Mint a forgalmas helyen való ölésnél is . Pl ha lelősz egy rendőrt mert beakar vinni, vagy az életed, testi épséged veszélyeztetve van.
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Együtt intéztük az ügyet, TS-en meglett beszélve az egész részletesen, sőt az imént is feljöttél, és tisztáztunk pár dolgot, bár elég flegmán búcsúztál el tőlünk.

[2019-07-12 15:53:40] [Output] : [Fogadott PM]: Jackson Teller (98): Cső, még mindig nem értem. A gyerek elismeri hogy töbször elütött engem, + elismeri,tudja hogy véletlen lőttem le a haverját+ direkt irtam adminnak hogy mi a szitu.
Ránéztem a jailedre, nem én raktalak be, ezért adtam ezt a választ.

Összességében pedig:

  1. [2019-07-12 15:15:11] [Output] : Kollar Mark: (( mikor elsönek belé mentem ))
  2. [2019-07-12 15:15:20] [Output] : Kollar Mark: (( de az véletlen ))
Ebbe te magyaráztad bele, hogy többször ment beléd, többször is megkérdeztem a sráctól, rád húzta-e, elütött-e, bármi. Mindenre nemleges választ adott, tőled pedig bizonyítékot se kaptunk. Magyarán az egész ügy az ő részét 1 szóra alapozzuk, és az alapján osszunk szankciót? Kétlem.
Ez alapján született meg a bírálat.

A forgalmas helyről pedig annyit, hogy állításod szerint
(amit nem tudsz bizonyítani) többször is elütött, derbyzett, és rád húzta a kormányt. Ebből mi nem láttunk semmit, illetve ha még igaz is, nonra nem non a válasz. Az illető pedig, akit te lelőttél, ellened semmit nem tett, ő csak ült az anyós ülésen, legalább is az ügyből ez derült ki.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Pami

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
"mikor elsőnek belé mentem" nálam azt jelenti hogy nem 1 szer ment belém. A részletes megbeszélésről meg anyit hogy lett volna még kérdésem ,de nem adtál rá lehetőséget.Csak amikor megláttad a pkt akkor hívtál fel ts re "mentve a bőröd" . Illetve direkt hangsúlyozom hogy nem őt akartam lelőni, még a srác haverja is mondja hogy nagyon jól tudta hogy véletlen volt. Ha direkt akartam lelőni nem irtam volna az adminnak hogy szedje már fel mert nem akartam.Természetesen egyből kapom a jailt mert csak abból lehet tanúlni álításod szerint. A PG-részéről meg anyit hogy a srácot aki vezette a kocsit megse lett kérdeztétek az én jelenlétemben hogy erről neki mi a véleménye.Igaz hogy utólag derűlt ki , de a szabálysértés az szabálysértés bármikor történik,jogos vagy jogtalan, azt tisztázni kell.
 
Utoljára szerkesztve:

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
A részletes megbeszélésről meg anyit hogy lett volna még kérdésem ,de nem adtál rá lehetőséget
Te disconecteltél

A PG-részéről meg anyit hogy a srácot aki vezette a kocsit megse lett kérdeztétek az én jelenlétemben hogy erről neki mi a véleménye.Igaz hogy utólag derűlt ki , de a szabálysértés az szabálysértés bármikor történik,jogos vagy jogtalan, azt tisztázni kell.
erről képed nem volt

Csak amikor megláttad a pkt akkor hívtál fel ts re "mentve a bőröd" .
azért kértünk meg, mivel a pk-ban olyan dolgokat állítottál amiről azelött nem is hallottunk
 

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
Ha valamiről nincs kép azt nem kell megbeszélni? Ez így működik? Szerintem nem egésszen. Ha megtudtam volna beszélni veletek, vagy Maxal , aki csak anyit mondott hogy ne vele beszéljem meg, nem ő rakott be jailba akkor halottatok volna rólla. Igen, én mentem el , később vettem észre hogy mit írt a gyerek ooc,gondoltam át jobban a helyzetet, viszont azt már nem tudtam megbeszélni veletek.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: kryst0f és Laccek

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Ha nincsen valamiről bizonyítékod nem várhatod el az admintól hogy szankciót osszon,hogyha közted és a panaszra tett személy között nincs egyetértés.
Az pedig nem elég indíték az ölésre hogy párszor beléd ment. (amit bizonyítani nem tudsz)
A Panasz jogtalan.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Nikolaj és kryst0f
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.