Jackson Pianoro jelentkezése az ORFK-hoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

spanglii.

Újonc
Támogató
2022. 03. 06.
31
7
Szeged
V4 karakter
Myra Cailyn
V2 karakter
Lucia Mendoza
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Jackson Pianoro
Születési hely, idő: Los Santos 1969.09.15.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 165284
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos
Legmagasabb végzettsége: Érettségi
Eddigi munkahelyei: Mentőszolgálat

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 100 szóból kell álljon.))
Jackson Pianoro vagyok, apukám neve Thomas Pianoro volt, anyukámé pedig, Leila S Pianoro. Édesapám katona volt, még nagyon régen, aztán leszerelt és kiprobálta a Nemzeti Adó- és Vámhivatalban magát, ahol elég magas rangot ért el, és elég sokáig is volt tag, viszont jött a nyugdíj korhatár és sajnos szögre kellett akasztania bakancsát. Édesanyám pedig taxizott elég sokáig. Igazából édesapámról szeretnék példát venni, és szeretnék jelentkezni én is a rendvédelmi szervek egyik részéhez, a rendőrséghez. Sosem tudtam magam elképzelni egy sima munkásnak, gondolok én itt a boltosokhoz stb... Érettségivel rendelkezem, elég régóta, mentős is voltam viszont onnan is eljöttem mert, már az egészségügy unalmas volt. 57 éves vagyok jelenleg. De képes lennék eleget tenni a feletteseim kéréseinek. Sokat szoktam mozogni, futok, egészségesen táplálkozom.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Máté
Mennyi idős vagy: 17 éves vagyok
Legmagasabb iskolai végzettséged: Középsuli, lassan kezdem az érettségit.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 244 percem van.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezem
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: 1-el, igazából rosszul adtam meg a nevemet mikor regisztráltam.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy gyorsan tanuló, 57 éves embert, aki becsületesen és nyugodtan hajtja végre a szolgálatot. Bármikor bármi van tud indulni a riasztásokra, erősítésekre, üldözésekre stb. Egy jó fizikai állapotban levő embert, akinek ha kiadják a parancsot bármire, rögtön cselekszik. Aki a polgárokkal szemben, ha olyan a helyzet, barátságos-de határozottan lép fel, ha esetleg kicsit durvább, akkor csak határozottan. Minden esetben egy határozott karaktert RP-znék, akinek a polgárok biztonsága a legfontosabb.
Miért pont rád essen a választásunk?
Igazából, ahhoz képest, hogy 244 percem van. Eléggé jól tudok RP-zni. Már 4-5 éve RP-zek, más szervereken toltam eddig mindig az RP-t, de tudtam eléggé sok tapasztalatot szerezni. Igazából tisztában vagyok a rendvédelem szabályaival, és hogy mi a feladatköre.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Még nem voltam.

Mutatkozz be nekünk! ((Legalább 150 szóból kell álljon.))
Máténak hívnak, 17 éves vagyok. Igazából annyit kell rólam tudni, hogy eléggé barátságos típus vagyok, de ha kell határozott is. Öhhm igazából engem a való életben is mozgatnak ezek a dolgok, a mentőszolgálat, tűzoltóság, rendvédelem körei. Voltam is Önkéntes tűzoltó 2 éven keresztül 1-2 feszült helyzettel, de megmondom az őszintét. nagyon élveztem, csak volt pár ember aki miatt ott kellett hagyjam. Érettségi után a célom a mentőszolgálat, igazából a tűzoltóságtól jött az az érzés, hogy az életmentéssel kellene foglalkoznom, és igen nekem ez való. Viszont a rendvédelmet sem szeretném elhanyagolni, ezért a városomhoz közeli polgárőrséghez fogok becsatlakozni. Ahol van 2 ismerősöm, így nem kell majd nagyon félnem az új helyzetektől. Hobbim a bringázás, túrázás, fotózás és nyílván az MTA.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Jackson Pianoro!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.03.07 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.03.07 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.