Jackson Magnum jelentkezési formanyomtatványa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

paabloooo

Újonc
2024. 07. 29.
1
0
V4 karakter
Jackson Magnum
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
> Máté <
~ Hány éves vagy? ~
> 21 <
~ Account ID-d? ~
> 244323 <
~ Jelenlegi játszott perced? ~
> Amikor ezt a lapot írom akkor 2045 játszott percem van. <
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
> Ez a vendéglátóipari munkáim és az egyetem miatt változó. <
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
> 3-4 óra amit biztosra tudnék mondani. <
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem volt korábbi frakcióm<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Rendelkezem mindennel a felsoroltak közül.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
> 21 éves budapesti egyetemista vagyok, kb 5 éves kihagyás után tértem vissza az RP szerverek világába. Viszonylag sokat videójátékozok, emellett dolgozok és egyetemre járok. Kifejezett hobbim nincs, max a videójátékozás, régebben ott volt a kosárlabda, de mára már az is megmaradt annak, hogy figyelemmel követem az NBA-t és az EuroLeague-et de utóbbit csak felületesen. <


🔧IC részleg🔧


~ Jelentkező neve? ~
> Jackson Magnum <
~ Jelentkező születési helye, ideje? ~
> Los Angeles, 1990.08.24. <
~ Korábbi munkahelye(i)? ~
> UrmaTrans fuvarozó <
~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~
> Rugalmas, alkalmazkodó embernek tartom magamat, mindemellett terhelhetőnek<
~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~
> Igen, elfogadom. <
~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~
> Jackson Magnum a becsületes nevem. 1990 Augusztus 24.-én születtem a UCLA Medical Centerben. Egyke gyermek volnék, édesapám a tengerentúlon kapott munkalehetőségnek hála először Angliába, majd egy áthelyezést követően Olaszországba költöztünk. Európában tanultam, az első 3 osztályt Angliában, a többit Olaszországban végeztem el, ám sajnos egyetemre nem jutottam el, mivel édesapám halála után nem volt pénzünk a tandíjra. Tizenkilencedik életévemig Olaszországban éltem, majd visszatértam az USA területére, ahol húsz évesen megszereztem jogosítványomat, azaz 2010-ben. Főként sofőrként dolgoztam, emellett voltam a Los Angelesi Intercontinental hotel felszolgálója is 3 évig, 2016 és 2019 között. Ezután Los Angeles város rendőri állományába jelentkeztem ahol a sikeres bekerülésem után 2022-ig dolgoztam, ezután Amerikában utaztam államról államra, míg két évvel később idén kikötöttem See Cityben. Itt először az UrmaTrans áruszállító cégben dolgoztam, majd egy magáncéghez kerültem mint részmunkaidős bányász.<
~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~
> 28 percet<


 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
349
135
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség kiértékelte, ezek alapján a jelentkezését ELUTASÍTJUK!
Kérjük ne csüggedjen, próbálkozzon meg később újra beadni a formanyomtatványt!

((Tölts el még egy kis időt a szerveren, szerezz tapasztalatot. Ha még mindig szeretnél csatlakozni a frakcióhoz, írj megy egy új jelentkezési lapot pár hét múlva.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.