Jackson Joe jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

B3RTRAM

Újonc
2019. 03. 30.
24
44
V2 karakter
Chris M Martiquez
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Jackson Joe
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 2493
IC SZINT: 7-es szintű vagyok

KOROD: 13
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen, mind a kettővel

EDDIGI FRAKCIÓID: Nincs
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem,nem voltam
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Én egy 13 éves srác vagyok 7.osztályos egy faluban élek és szeretek elmenni biciklizni. Szertem az autókat hallgatni és szerelni is sajnos még nem vezethetek. Szeretek az embereken segíteni ha bajban vannak és szeretem azt látni ér valamit az hogy segítek. Talán az egyik rossz tulajdonságom hogy nezehezen viselem ha valaki beszól vagy rossz véleményt alkot rólam. Viszont van egy-két jó tulajdonságom is az pedig az hogy jó a megoldóképességem és a másik az hogy nagyon jól feltudom magam találni ha muszály.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretnék egy jó társaság tagja lenni, kipróbálni magamat szerelőként.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: válaszod​
-

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.08.10 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.