Jackson Joe --> Balage26 | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

B3RTRAM

Újonc
2019. 03. 30.
24
44
V2 karakter
Chris M Martiquez
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Jackson Joe
Panaszolt fél admin neve:
Balage26

Panasz pontos megfogalmazása:
Panaszom oka: Jogtalan Elutasítás (SCCS) Azért jogtalan ugyanis a második tesztemre is ezt írta és a harmadikra is a másodikkal egyet értek, a harmadik tesztel nem, ugyan azt írta rá jogtalanul (szerintem) Nem zaklattam Megkérdeztem a szerveren PM Egy dolgot és kickelt indok Felesleges PM és discordon viszont letiltott

Bizonyítékok:
Képek: Második: az időpont jól látszik Log a kérdésről: [2022-08-17 15:09:56] [Output] : [Küldött PM]: Balage (55): szerinted elfogadjátok majd a lapot vagy utasítás lesz ne vedd zaklatásnak légszi és erre jött a kick
Megjegyzés:
Balage26 Majd beszéljünk légyszi! Köszi
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia!
Frakció lap bírálatoknál nincsen olyan, hogy jogos vagy jogtalan bírálat. Oda eleve csak azok az emberek írhatnak bírálatot, akik a frakció leaderei - esetemben pedig a frakció főleadere. Az elutasításra például itt is választ kaphatsz, csak nézz rá a panaszkönyvedre, és gondold át hogy ezek után hogyan tudnánk együttműködni. A szerverről azért is kaptál (többször) kicket, mert frakció ügyben kerestél admin PM segítségével. Alapjában véve, ha nagyon fontos dolog miatt ír ott egy FK tag, akkor reagálok rá, de ez nem volt sem fontos, de még csak FK tag sem vagy. A lap bírálásra irányuló kérdések / kérésekre a jelentkezési leírásokban kaphatsz választ, ahol többek között kitérünk arra, hogy zaklatás esetén azonnali elutasítás történhet. Te nem csak enyhén zaklattál, mutatom is hogy hogyan:
83d7bdb2733e8f84d156bf66864d1263.png
Ezek mellett még Discordon is rámírtál a lapod sürgetése miatt, ennyi privát üzenet után pedig megkaptad a letiltást - Ha megkeresel fórumon 8x, akkor nem szükséges Discordon is rámírnod mégegyszer pontosan ez miatt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.