Jackson D Mosquera —> Ryker

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mosquito

Újonc
2019. 02. 28.
72
23
V4 karakter
Wadia El Maleh
V2 karakter
Jackson D Mosquera
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Jackson D Mosquera,Rodrigez V Norbertson >

Panaszolt fél admin neve:
< Ryker >

Panasz pontos megfogalmazása:
< helytelen bírálás,Panaszkönyv meglátása után ujra bírálás >

Bizonyítékok:
<
Rodrigez logjai/képei:
Én logom: https://pastebin.com/pLKbTRfJ
https://pastebin.com/PtHNeUw7 >

>

Megjegyzés:
< Történet: Norbertsonnal elmentünk rákászni, mig vártuk a rákokat addig elmentünk ládáért,(Mesterkönyv ügyben.) Nos meglett a 2 db ládánk, vissza fele jött egy hajó és elkezdtek minket "rabolni", Nem álltunk meg (tempomat volt bekapcsolva), Nos mivel nem álltunk meg ezért engem animba lőttek mire norbertson megállt, elkezdték őt rabolni, én közben hívtam ryker -t, Felmentünk TS re ahol aztán rp folytatás lett megítélve. Azt az indokot kaptam azért lettem animba lőve mert nem álltunk meg, Ezután felraktuk panaszkönyvet ami után kb 2-3 perc után behuzott minket és ujra bírálta az ügyet.>

bodo válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: JasonV2

Ryker

Újonc
2020. 11. 27.
49
53
V2 karakter
McGee Dylan
Sziasztok.

Első sorban szeretnék annyit mondani,hogy megtörtént az első ügyintézés, ahol számos információt nem kaptam meg, és annak az első ügynek a vége az lett, hogy megy tovább az RP, amire én megkérdeztem, hogy mindenkinek megfelel-e? És erre igen válaszokat kapta. Majd utána meg kaptam a PK-mat és, utána behuztam a srácokat, majd ott kiderült, hogy még se felelt meg az ügyintézés, illetve ott kaptam olyan bizonyitékokat és emlitettek olyan dolgokat, amit ha az első ügyintézésen megkapok,akkor ott letudtuk volna zárni az egészet. A biráló adminak küldöm a bizonyitékot.

Várom a birálást.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

YAMI

Barangoló
2019. 06. 10.
132
172
22
Gödöllő
www.youtube.com
V4 karakter
Reyak
V2 karakter
Yami Sukehiro
Hello hello!

Olyan indokkal nem áltak meg mivel idézem "tempomat be volt kapcsolva" szerintem ez egy vicc. A ts bszélgetésre visszatérve 2x beszéltük át, mind a kétszer Ryker kérdezte hogy: Rendben van akkor így mindenkinek? Mind a kétszer azt mondták hogy igen,szóval ezt a pk-t nem értem. Ennyi a hozzáfűzni valóm köszönöm!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: DaveeV2 és dr3X

Dzsamboo

cold nights.
2019. 04. 12.
44
104
V4 karakter
iker paz
Hello!
Olyan indokkal nem áltak meg mivel idézem "tempomat be volt kapcsolva" én szerintem is egy vicc 2x birálta Ryker és mind a kettő ben birálásban csak annyit mondtak hogy igen igen én szerintem jogtalan ez a pk.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: König és PaTKa01

Mosquito

Újonc
2019. 02. 28.
72
23
V4 karakter
Wadia El Maleh
V2 karakter
Jackson D Mosquera
Hello!
Olyan indokkal nem áltak meg mivel idézem "tempomat be volt kapcsolva" én szerintem is egy vicc 2x birálta Ryker és mind a kettő ben birálásban csak annyit mondtak hogy igen igen én szerintem jogtalan ez a pk.
Nem kértünk újra bírálást, illetve nem is nagyon érdekelt, Felraktuk a PK -t Rykerre, írt norbertsonra, aki nem írt vissza, Kihúzott minket Fix&Drive Leader szobából(Engedély nélkül, Illetve tájékoztatás nélkül.) az meg hogy nem kapta meg a bizonyitékok az sajnos nem igaz, Mondtuk neki hogy oktalanul lőttetek ránk, és kérdeztük az indokot, az indok a következő volt: "Nem álltak meg", Miután felraktam a PK -t azután Ryker vissza húzott minket, és újra bírálta az ügyet ami tudtommal Tilos.
 
  • Vicces
Reactions: dr3X

Ryker

Újonc
2020. 11. 27.
49
53
V2 karakter
McGee Dylan
Nem kértünk újra bírálást, illetve nem is nagyon érdekelt, Felraktuk a PK -t Rykerre, írt norbertsonra, aki nem írt vissza, Kihúzott minket Fix&Drive Leader szobából(Engedély nélkül, Illetve tájékoztatás nélkül.) az meg hogy nem kapta meg a bizonyitékok az sajnos nem igaz, Mondtuk neki hogy oktalanul lőttetek ránk, és kérdeztük az indokot, az indok a következő volt: "Nem álltak meg", Miután felraktam a PK -t azután Ryker vissza húzott minket, és újra bírálta az ügyet ami tudtommal Tilos.
Csak annyit szeretnék hozzá fűzni, hogy az első megbeszélésen többször meg lett kérdezve, hogy esetleg valakinek nem felel meg az ügyintézés? Mindenki azt mondta meg felel, majd erre láttam a PK-t és én ezt nem szeretem, hogy nekem "igent" mondtok, de a hátam mögött meg PK-t intéztek. Ezért húztalak el titeket, hogy meg beszéljük, hogy még is miért van ez? És a második ügyintézés során mindenkitől kaptam bizonyítékokat, illetve ti is ki találtátok, hogy a "tempomat be volt kapcsolva" és amiatt nem álltattok meg. Ha ezeket a bizonyítékokat az első ügyintézés során megkaptam volna, ott letudtuk volna zárni, mert mind a két fél hibázott valamit. Illetve arról ne is beszéljünk, hogy animba bezárod a járművedet,meg a Pgről. A bíráló adminak küldöm a bizonyitékot.
 
  • Tetszik
Reactions: DaveeV2 és YAMI

Mosquito

Újonc
2019. 02. 28.
72
23
V4 karakter
Wadia El Maleh
V2 karakter
Jackson D Mosquera
Csak annyit szeretnék hozzá fűzni, hogy az első megbeszélésen többször meg lett kérdezve, hogy esetleg valakinek nem felel meg az ügyintézés? Mindenki azt mondta meg felel, majd erre láttam a PK-t és én ezt nem szeretem, hogy nekem "igent" mondtok, de a hátam mögött meg PK-t intéztek. Ezért húztalak el titeket, hogy meg beszéljük, hogy még is miért van ez? És a második ügyintézés során mindenkitől kaptam bizonyítékokat, illetve ti is ki találtátok, hogy a "tempomat be volt kapcsolva" és amiatt nem álltattok meg. Ha ezeket a bizonyítékokat az első ügyintézés során megkaptam volna, ott letudtuk volna zárni, mert mind a két fél hibázott valamit. Illetve arról ne is beszéljünk, hogy animba bezárod a járművedet,meg a Pgről. A bíráló adminak küldöm a bizonyitékot.
Továbbra is animba lőttek, nem vezettem akkor a reefert. Illetve nem az én tulajdonomban áll a jármű ehez fogva nincs is kulcsom hozzá.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
A panaszt én fogom bírálni, holnap 17:00-kor várlak titeket TS3 ha valakinek nem felel meg jelezze.
 
  • Tetszik
Reactions: Mosquito

norbi123456

Újonc
2019. 12. 03.
9
10
V4 karakter
Emma Marconi
LV karakter
James Rafern
V2 karakter
Emma Marconi
sziasztok, ami ott történt a rablásnál mivel én lőttem animba a egyik játékost, ketten fogtunk rátok fegyvert nem állatok meg ami PG. A másik meg lett beszélve ts en, mindenki aszt mondta neki így meg felel. Na most ami még történt Nonrp nálatok mivel be zártad animba a kocsit és húszad a időt hogy a társad meg haljon. Mi itt nem követünk ell hibát, aki itt el követe a hibákat azok tik voltatok. És a panasz szerintem jogtalan. De holnap ugy is mindenki meg tudja a vég eredményt.
 

norbi123456

Újonc
2019. 12. 03.
9
10
V4 karakter
Emma Marconi
LV karakter
James Rafern
V2 karakter
Emma Marconi
A panaszt én fogom bírálni, holnap 17:00-kor várlak titeket TS3 ha valakinek nem felel meg jelezze.
Szia nekem is kell menne? De csak azért kérdezem mert benne voltam en is a rablasban

Milu válasza:
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
 

Mosquito

Újonc
2019. 02. 28.
72
23
V4 karakter
Wadia El Maleh
V2 karakter
Jackson D Mosquera
sziasztok, ami ott történt a rablásnál mivel én lőttem animba a egyik játékost, ketten fogtunk rátok fegyvert nem állatok meg ami PG. A másik meg lett beszélve ts en, mindenki aszt mondta neki így meg felel. Na most ami még történt Nonrp nálatok mivel be zártad animba a kocsit és húszad a időt hogy a társad meg haljon. Mi itt nem követünk ell hibát, aki itt el követe a hibákat azok tik voltatok. És a panasz szerintem jogtalan. De holnap ugy is mindenki meg tudja a vég eredményt.
Nem voltál ott az ügynél, a 3 man voltatok, Ne állits valótlanságot.
 

norbi123456

Újonc
2019. 12. 03.
9
10
V4 karakter
Emma Marconi
LV karakter
James Rafern
V2 karakter
Emma Marconi
Nem voltál ott az ügynél, a 3 man voltatok, Ne állits valótlanságot.
De ott voltam, de akkor nem voltam ott amikor amikor újra kezdődött a ügy. És ha aszt hinéd hazudok lehet látni a lógba hogy Emma Marconi. És ts en ott volt mikor admint hívtatok mert animba lett a egyik löve.
 

Mosquito

Újonc
2019. 02. 28.
72
23
V4 karakter
Wadia El Maleh
V2 karakter
Jackson D Mosquera
De ott voltam, de akkor nem voltam ott amikor amikor újra kezdődött a ügy. És ha aszt hinéd hazudok lehet látni a lógba hogy Emma Marconi. És ts en ott volt mikor admint hívtatok mert animba lett a egyik löve.
Mind 2 en animba lettünk lőve. Kár kihagyni ezt! De ma TS en ugyis meg lesz dumálva.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Teamspeak3 megbeszélve helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.