Jackson D Mosquera jelentkezése[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mosquito

Újonc
2019. 02. 28.
72
23
V4 karakter
Wadia El Maleh
V2 karakter
Jackson D Mosquera

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Andrásnak Hívnak 14 éves vagyok jelenleg. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ KB 1-2 éve. 32104 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/bUQDkBu ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen mindkettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Naponta kb 4-5 órát. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Andrásnak hívnak, bács kiskun megyében élek. Szabadidőmbe sportolok és MTA zok. Szeretek RPzni. Voltam már különbözö frakciókba pl Rendőrség,NAV,TEK,SCCS ben is. Szeretném magam ki probálni ujra mint szerelő. Szeretek csapatba dolgozni. Megszoktam adni a tiszteletet IC mint OOC. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Jackson D mosquera ~


Születési helye, ideje:

~ 1998.03.18 Los Santos korház. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Gimnázium. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mivel szeretnék egy Segitőkész,Jó munka szellemű csapathoz tartozni ahol tudok esetlegesen tanulni is az idősebbektől. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Jackson D Mosquera a nevem. Néger származásu vagyok 1998.03.18 adikán láttam meg a napvilágot.. 2004 ben kezdtem el a los santosi általános iskolát. majd 2012 ben végeztem vele. Ezután Rendészetet tanultam 4 évig Los Santosi Gimnáziumba.Ezután elmentem Villamosmérnök/Autószerelő képzésre a Los santosi Szakközép iskolájába. Mindig is érdekelt a szerelés és a bütykölés. Kiskoromban a szomszédoknak én javitottam a TV jüket és elektronikai felszerelésüket. 16 évesen kaptam meg az első motoromat amit én magam bütyköltem. Miután Szüleim elhunytak egy autó balesetben örököltem a családi házat amit késöbb el kellet adjak. Először a Rendőrség szakma felé vettem az irányt. Vittem főtörzsőrmester rendfokozatig majd leszereltem alacsony fizetés nagy kockázat és nem megfelelő felettesi kapcsolat miatt. Ekkor mentem el OKJ -s Autoszerelő képzésre. Miután végeztem elmentem az See City Car Services be dolgozni. Mivel nem volt megfelelő a munkáltató munkavállaló viszony ezért ott kellet hadjam. Jelenleg Nagyker futárként dolgozom San fierroban. ~

Aláírás:

Jackson D Mosquera.


Buba válasza:
Frissítsd a v2 karakterneved a profilodnál.12 órát kapsz rá.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2020.11.27) 19:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.