Jackson Court jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lorooolv

Írnok deák
Támogató
2019. 06. 10.
671
1 175
Paks
V4 karakter
Luca Giovanni 🇮🇹
LV karakter
Casey Sloan 🇺🇸
V2 karakter
William Fraser 🇬🇧
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Jackson Court >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, Fort Carson, 1999.11.15. >

Édesanyja lánykori neve:
< Samanta Rachel >

Jelenlegi lakcíme:
< Harvester street 15. >

Hány éve él a városban?:
<Már 20 éve, itt születtem. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretek szerelni és sokat is szerelek barátaimmal, szeretnék egy állandó munkahelyet, ahol jól érzem magamat és egy jó közösség tagja vagyok, ahol azt csinálom amit szeretek és ezzel pénzt keresni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Nem vagyok kezdő ebben a szakmában és szeretem ezt csinálni így értek is nagyon hozzá. Nagyon sokszor megcsináltam már különböző autókat és ebből is csak tanulnék. Nagyon sok időt töltenék a munkahelyemen. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
<Otthon sokat szereltem már de állandó szerelő munkahelyem még nem volt.>

Előző munkahelye(i):
< Postás, buszsofőr>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Jackson Court >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 34.000+ >

Eddigi frakcióid:
< Nem volt >

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen >

Mióta RP-zel?:
< 2 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mert ennyi perc után is szeretem ezt a szervert és 'ideje' lenne már egy frakcióba menni ahol különböző rp szituációkban részt venni. És amikor elkezdtem itt játszani a célom az volt, hogy egy frakció tagja legyek. Ez a frakció tünik nekem a legmegfelelőbbnek és ez is tetszik a legjobban! >

Miért pont téged válasszunk?:
< Nagyon tetszik ez a frakció és szeretnék a kezdetektől már ebbe a frakcióba menni! Nagyon szeretnék egy jó közösség tagja lenni ahol tudunk rendesen rp-zni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Sajnos van egy 'pár' de nagyon megbántam már ezeket is! https://imgur.com/a/0ygl6lu >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/i0gz51l >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/CfvxHPp >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem sajnos. >

Mennyi idős vagy?:
< 14 éves vagyok hamarosan 15 leszek. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1 éve lassan. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, elég gyakran. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 4-5 óra >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután leginkább de néha délelőtt is! >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Hétvégén 09:00-töl este 24:00-ig, hétköznap 17:00-töl vagy előbb 22:00-ig tudok szolgálatban lenni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Lóránt a nevem (Lóri). Szeretek focizni, kosarazni különböző labdajátékokat is kedvelem. 14 éves vagyok. Tolna megyében élek egy kicsike faluban. Szeretem itthon a kerti munkákat. Igyekszem minél többet segíteni. Próbálom a maximumot nyújtani mindenben. Asztalos szeretnék lenni. Természetesen iskolába járok. Szeretek filmet/sorozatokat nézni. Szeretek zenét hallgatni. Álomautóm egy Ford Raptor. Nagyon szeretem az autókat. >
 

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka ! Szép megirt lap de sajnos van pár jailed amiket megbántàl és van hozzá egy banod hogy őszinte legyek ha későbbiek folyamán nem lesz semmi probléma csak akkor tudlak támogatni játszott percedel nincs probléma adok neked egy esélyt Tàmogatlak!

-Lisa Leen-
 

lorooolv

Írnok deák
Támogató
2019. 06. 10.
671
1 175
Paks
V4 karakter
Luca Giovanni 🇮🇹
LV karakter
Casey Sloan 🇺🇸
V2 karakter
William Fraser 🇬🇧
Szia, a bann az csak egy figyelmeztetés volt, hogy menjek fel ts-re! Köszönöm a véleményed!( bannolva 2 napig voltam)
 

.Robi

Saudis in audis
2019. 01. 10.
535
466
Freedom Factory
V4 karakter
Cooper Bogetti
LV karakter
Cooper Bogetti
Szia, valóban jó a lapod, viszont vannak a jailek közt elég csúnyák is, így nem-igen tudlak támogatni.
 
  • Tetszik
Reactions: lorooolv

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
606
208
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.10.28. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: lorooolv
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.